صفحه 4 از 101 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1009

موضوع: نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

در ضمن من تو اینترنت سرچ کردم و تاریخ بهتره به صورت April 29, 2012 نوشته بشه هم درسته و هم رسمی. April 29th, 2012 خیلی مرسوم نیست (مطمئن نیستم غلط باشه ولی فرمت استاندارد نیست)

با تشکر

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط akarimi85 نمایش پست ها
    من یه تغییر دادم تو متن که کساییو که نمیتونن دیفر کننم شامل بشه. متن شما بیشتر هدفش افزایش ددلاین دیفره در حالی که من تأکید بیشتری بر ترجیحاً دیفر نکردم گذاشتم تو متنم تا هممون بتونیم برا فال 2012 و نه فال 2013 بریم. بنظرتون اشکال داره متنم که قبولش نکردین؟
    نه. قبول کردم. من تقریبا تمام تغییراتی که گفتی رو اعمال کردم من جمله اون یادآوری خوبت.
    فقط این نداشتن شانس دیفر رو دوباره نذاشتم. چون هم نوشتیم که ممکنه شانس درس خوندن تو لول بالاتر رو از دست بدیم و هم تو گزینه 4 نوشتیم deferring limitation. به نظرم تکرارش کار جالبی نیست.
    واقعا کسی هست اینجا که اصلا گزینه دیفر رو نداشته باشه؟ نه اینکه محدودیتای خود ماها باعث بشه نتونیم. اینکه اصلا دانشگاه بهش شانس دیفر رو نداده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    نه. قبول هم کردیم. من تقریبا تمام تغییراتی که گفتی رو اعمال کردم من جمله اون یادآوری خوبت.
    فقط این نداشتن شانس دیفر رو دوباره نذاشتم. چون هم نوشتیم که ممکنه شانس درس خوندن تو لول بالاتر رو از دست بدیم و هم تو گزینه 4 نوشتیم deferring limitation. به نظرم تکرارش کار جالبی نیست.
    واقعا کسی هست اینجا که اصلا گزینه دیفر رو نداشته باشه؟ نه اینکه محدودیتای خود ماها باعث بشه نتونیم. اینکه اصلا دانشگاه بهش شانس دیفر رو نداده باشه؟
    عواملی مثل انتخاب واحد تو همین ترم که خیلی ها مث خودم انجامش دادن یا عدم داشتن فاند از طرف دانشکده یا استاد برای ترم یا سال بعد میتونه کل دیفرو کنسل کنه. در ضمن وجود یه جمله اضافی که قبلاً خودتون گفتین و بعداً حذفش کردین که ممکنه ویزامون آخر سپتامبر بیاد میتونه این ددلاینو بیشتر کنه. ولی این که الان نوشته شده یعنی درخواست ما اینه که حداکثر هفته سوم باید اونجا باشیم. در حالی که اگه هفته چهارم ویزامون بیاد، بخاطر یه هفته باید یک سال دیرتر بریم! اون متن اولیتون کلا فلکسیبیلیتی بیشتریو از اونا طلب میکنه که من با حفظ فرمت تو To 4.docx گذاشته بودم. بهرحال ما حداقل 2 الی 3 هفته زمان بیشتر ازشون میخوایم که بهمون بدن برای late arrival. اینجوری فقط ممکنه یک هفته اضافه کنن چون ما بیشتر از این نخواستیم ازشون.
    البته بازم اینا نظر شخصیمه. بهتره دوستانی که تجربه ی بیشتری دارن نظر بدن. فقط باید به مرگ بگیریم تا به تب راضی شن. تا فردا هم برا ادیت کردنش وقت بزاریم تا جای ابهام توش نباشه.
    بازم ممنون از متنتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط akarimi85 نمایش پست ها
    عواملی مثل انتخاب واحد تو همین ترم که خیلی ها مث خودم انجامش دادن یا عدم داشتن فاند از طرف دانشکده یا استاد برای ترم یا سال بعد میتونه کل دیفرو کنسل کنه. در ضمن وجود یه جمله اضافی که قبلاً خودتون گفتین و بعداً حذفش کردین که ممکنه ویزامون آخر سپتامبر بیاد میتونه این ددلاینو بیشتر کنه. ولی این که الان نوشته شده یعنی درخواست ما اینه که حداکثر هفته سوم باید اونجا باشیم. در حالی که اگه هفته چهارم ویزامون بیاد، بخاطر یه هفته باید یک سال دیرتر بریم! اون متن اولیتون کلا فلکسیبیلیتی بیشتریو از اونا طلب میکنه که من با حفظ فرمت تو To 4.docx گذاشته بودم. بهرحال ما حداقل 2 الی 3 هفته زمان بیشتر ازشون میخوایم که بهمون بدن برای late arrival. اینجوری فقط ممکنه یک هفته اضافه کنن چون ما بیشتر از این نخواستیم ازشون.
    البته بازم اینا نظر شخصیمه. بهتره دوستانی که تجربه ی بیشتری دارن نظر بدن. فقط باید به مرگ بگیریم تا به تب راضی شن. تا فردا هم برا ادیت کردنش وقت بزاریم تا جای ابهام توش نباشه.
    بازم ممنون از متنتون.
    آهان. حالا فهمیدم چی رو میگین. واقعیتش چچون تو ادیتت به رنگ خود متن بود من اینی که الان میگی رو اونجا اصلا متوجه نشدم.
    اکی. بذار پس رضا نظرشو بگه. چون داره الان اینو میخونه. اونکه گفت اینایی که الان گفتی رو هم اضافه میکنیم و ریوایز نهایی میکنیم و میفرستیم. تاریخم من اعمال کردم تو اینی که رو دسکتاپمه. تو متن آخری هم میذاریم.
    فعلا بذار ببینیم رضا چی میگه. شایدم نظر بهتری داشت و اینایی که تو میگی هم توش بود. من الان اینایی که میگی رو باز اضافه میکنم.

بچه ها ممنون از زحماتی که کشیدین. دوستان دیگه هم که موافقتشونا اعلام کردن خوشحال میشیم بیان اینجا و نظراتشونا بگن. , و به نظر من توی مورد 4 اگه بتونیم اینم وارد کنیم خوبه" بعضی اساتید کار تحقیقاتیشونا که تز ما هم بخشی از اون هست را شروع کردن و اگه دیفر کنیم عملا از تحقیقات جا میمونیم"

رضا که هنوز نیومده نظرشو بگه. من آدرس فرومو بهش دادم.
    من فعلا این تغییراتی که دوستمون akarimi گفت رو اعمال کردم. اینو ببینین
    ایشالا رضا هم که اومد ببینیم چی میگه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: doc To 6.doc (27.0 کیلوبایت, 6 views)
    ویرایش توسط shibaak : August 28th, 2012 در ساعت 10:05 PM

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

من همین بالایی رو الآن میخونم. این تاپیک رو هم به لیستم اضافه کردم.

اما چند نکته رو یادتون باشه.

- من که native نیستم که, حالا خیلی هم رو حرف ما حساب نکنین!

- من متاسفانه نمیتونم برم FGSR. برای اینکه شاغلم. اما میشه کسی رو پیدا کرد که بره, مشکلی نیست. اما حتما باید نامه ای میل هم بشه. به خود شیروانی هم بزنین ای میل رو. به جاهای دیگه هم بزنین که برسه به دستش. CC نکنین. جدا جدا بزنین.

- به جز FGSR و دانشکده, ممکنه شما مشکل فاند داشته باشین. یعنی مثلا فلان شرکت گفته تا این ددلاین من این پولو میدم. اگه نه که نمیدم. دیگه این که دست شیروانی و استادتون و اینا نیس که. این یادتون نره.

- شما اگه یک ماه دیر بیاین, 4 جلسه از کلاساتون رو از دست میدین. و این یعنی فاجعه. یعنی اقلا 3 تا assignment رو از دست دادین. درس رو یاد نگرفتین, تو هیچ گروهی برای group project عضو نشدین, و individual project تون رو هم هنوز شروع نکردین. این یعنی همون فاجعه که گفتم! یعنی اگه شیروانی و دپارتمان و بقیه هم قبول کنن, استاد ممکنه (احتمالشم زیاده) که قبول نکنه.

- این متن رو بخونین:
    December 23, 2010

Dear Graduate Students:

All exceptions to FGSR deadlines will now need to be approved by the Vice-Dean of the Faculty of Graduate Studies and Research.

From now on, every request for an exception must include a detailed written explanation of why the deadline was not met and why FGSR should approve the request. Exceptions will only be approved under the most compelling circumstances. In particular, ignorance of a deadline is not a valid reason for missing the deadline.
    Thank you for your continued cooperation. Please contact the Faculty of Graduate Studies and Research at (780) 492-3499 orgrad.mail@ualberta.ca if you have any questions.

- میخوام بگم که به نتیجه ی این نامه خیلی امیدوار نباشین.

- با همه ی این حرفای منفی (اما واقع گرایانه) این شانس واقعا وجود داره که اگه خدا بخواد این نامه اثر کنه و تا اون موقع هم ویزاتون بیاد. الآن میرم بخونمش بعد میام نظراتمو میگم.
    Mess with the best, Die like the rest..

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    رضا که هنوز نیومده نظرشو بگه. من آدرس فرومو بهش دادم.
    من فعلا این تغییراتی که دوستمون akarimi گفت رو اعمال کردم. اینو ببینین
    ایشالا رضا هم که اومد ببینیم چی میگه.
    بنظر من این نوشته دیگه نقص نداره. توش بخوبی تغییرات اعمال شده که همه رو شامل بشه. لایک!

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    من همین بالایی رو الآن میخونم. این تاپیک رو هم به لیستم اضافه کردم.

اما چند نکته رو یادتون باشه.

- من که native نیستم که, حالا خیلی هم رو حرف ما حساب نکنین!

- من متاسفانه نمیتونم برم FGSR. برای اینکه شاغلم. اما میشه کسی رو پیدا کرد که بره, مشکلی نیست. اما حتما باید نامه ای میل هم بشه. به خود شیروانی هم بزنین ای میل رو. به جاهای دیگه هم بزنین که برسه به دستش. CC نکنین. جدا جدا بزنین.

- به جز FGSR و دانشکده, ممکنه شما مشکل فاند داشته باشین. یعنی مثلا فلان شرکت گفته تا این ددلاین من این پولو میدم. اگه نه که نمیدم. دیگه این که دست شیروانی و استادتون و اینا نیس که. این یادتون نره.

- شما اگه یک ماه دیر بیاین, 4 جلسه از کلاساتون رو از دست میدین. و این یعنی فاجعه. یعنی اقلا 3 تا assignment رو از دست دادین. درس رو یاد نگرفتین, تو هیچ گروهی برای group project عضو نشدین, و individual project تون رو هم هنوز شروع نکردین. این یعنی همون فاجعه که گفتم! یعنی اگه شیروانی و دپارتمان و بقیه هم قبول کنن, استاد ممکنه (احتمالشم زیاده) که قبول نکنه.

- این متن رو بخونین:
    December 23, 2010

Dear Graduate Students:

All exceptions to FGSR deadlines will now need to be approved by the Vice-Dean of the Faculty of Graduate Studies and Research.

From now on, every request for an exception must include a detailed written explanation of why the deadline was not met and why FGSR should approve the request. Exceptions will only be approved under the most compelling circumstances. In particular, ignorance of a deadline is not a valid reason for missing the deadline.
    Thank you for your continued cooperation. Please contact the Faculty of Graduate Studies and Research at (780) 492-3499 orgrad.mail@ualberta.ca if you have any questions.

- میخوام بگم که به نتیجه ی این نامه خیلی امیدوار نباشین.

- با همه ی این حرفای منفی (اما واقع گرایانه) این شانس واقعا وجود داره که اگه خدا بخواد این نامه اثر کنه و تا اون موقع هم ویزاتون بیاد. الآن میرم بخونمش بعد میام نظراتمو میگم.
    رضا جان بالاخره هرچی باشه تو اونجا زندگی کردی و با نامه های اداری 4 بار سر و کار داشتی. همین خیلی مهمه.
    ماهم میخوایم یه تلاشی بکنیم ببینیم چی میشه. شایدم قبول کرن ازمون. حدود 10، 12 نفری هستیم. شاید دیدن زیادیم دلشون سوخت برامون.
    بالاخره تلاش میکنیم ببینیم کجا رو میگیریم. از سفارتشون که هیچ جوابی نمیگیریم شاید لااقل این مازی جون دلش برامون سوخت و یه رحمی بهمون کرد و یه جواب داد. والا از بس این سفارت جواب نمیده من دیگه اگه از FGSR فحش هم بشنوم خدا رو شکر میکنم که لااقل جواب داد...!!! نهایتا مینویسه کاری از دستمون بر نمیاد ولی ما لااقل تلاشمونو کردیم.
    ممنون. ما منتظر نظراتت هستیم.

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

متنت واقعا انشای قوی ای داره, بهت تبریک میگم. مسلما بیش از 50 درصد دانشجوهای اینجا نمیتونن همچین چیزی رو بنویسن.

نامه ی رسمی, بالا سمت راستش تاریخ داره. فرمتش مهم نیس. من خودم اینو ترجیح میدم:

August 28, 2012

بین خط دوم (پاچه خواری شیروانی) و خط سوم فاصله بزارین. اصولا به نظر من هیچ دلیلی برای نوشتن خط دوم وجود نداره. ایران نیست که بنویسین حضور محترم ریاست عالیه ی دانشکده ی معظم کل قوا (دامت ریاستُه) !

تغییراتی که به نظرم میرسید رو تو متن دادم. خیلی تغییری لازم نبود. واقعا متن با حاشیه ی روی کمی اصل موضوع رو میرسونه و واقعا فرقی نمیکنه که مثلا بنویسین Fall یا fall. اینا هم انتظار زیادی ندارن. همینم بخونن کلی کف میکنن.

تنها چیز دیگه ای که به نظرم میرسه اینه که درخواستتون یه کم گُمه. یعنی بالای اون شماره ها یه نصفه خط, وسط کلی چیز دیگه نوشتین. من میگم شاید بهتر باشه که اونجا فقط بگین که ما این مشکلات رو داریم, بعد آخر نامه بگین که از شما درخواست میکنیم که با توجه به مسائل مطرح شده نسبت به فلان درخواست ما اقدام کنین. با تشکر, فلانی ها.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: doc To 7.doc (35.5 کیلوبایت, 6 views)
    Mess with the best, Die like the rest..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)