صفحه 5 از 101 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1009

موضوع: نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    من همین بالایی رو الآن میخونم. این تاپیک رو هم به لیستم اضافه کردم.

اما چند نکته رو یادتون باشه.

- من که native نیستم که, حالا خیلی هم رو حرف ما حساب نکنین!

- من متاسفانه نمیتونم برم FGSR. برای اینکه شاغلم. اما میشه کسی رو پیدا کرد که بره, مشکلی نیست. اما حتما باید نامه ای میل هم بشه. به خود شیروانی هم بزنین ای میل رو. به جاهای دیگه هم بزنین که برسه به دستش. CC نکنین. جدا جدا بزنین.

- به جز FGSR و دانشکده, ممکنه شما مشکل فاند داشته باشین. یعنی مثلا فلان شرکت گفته تا این ددلاین من این پولو میدم. اگه نه که نمیدم. دیگه این که دست شیروانی و استادتون و اینا نیس که. این یادتون نره.

- شما اگه یک ماه دیر بیاین, 4 جلسه از کلاساتون رو از دست میدین. و این یعنی فاجعه. یعنی اقلا 3 تا assignment رو از دست دادین. درس رو یاد نگرفتین, تو هیچ گروهی برای group project عضو نشدین, و individual project تون رو هم هنوز شروع نکردین. این یعنی همون فاجعه که گفتم! یعنی اگه شیروانی و دپارتمان و بقیه هم قبول کنن, استاد ممکنه (احتمالشم زیاده) که قبول نکنه.

- این متن رو بخونین:
    December 23, 2010

Dear Graduate Students:

All exceptions to FGSR deadlines will now need to be approved by the Vice-Dean of the Faculty of Graduate Studies and Research.

From now on, every request for an exception must include a detailed written explanation of why the deadline was not met and why FGSR should approve the request. Exceptions will only be approved under the most compelling circumstances. In particular, ignorance of a deadline is not a valid reason for missing the deadline.
    Thank you for your continued cooperation. Please contact the Faculty of Graduate Studies and Research at (780) 492-3499 orgrad.mail@ualberta.ca if you have any questions.

- میخوام بگم که به نتیجه ی این نامه خیلی امیدوار نباشین.

- با همه ی این حرفای منفی (اما واقع گرایانه) این شانس واقعا وجود داره که اگه خدا بخواد این نامه اثر کنه و تا اون موقع هم ویزاتون بیاد. الآن میرم بخونمش بعد میام نظراتمو میگم.
    آقا رضا ممنون از راهنماییهاتون در مورد اون فاجعه که فرمودین ما که نمیخوایم آخر سپتامبر بریم ما آخرین زمان ممکن را در نظر گررفتیم و گفتیم آخر سپتامبر . اگه مثل سالهای قبل مثلا 15 سپتامبر یا 10 سپتامبر ویزای کسی اومد بتونه واسه ترم پاییز اونجا باشه کما اینکه بعضی استادا به بچه ها گفتن 6 سپتامبر اینجا باشین حالا یه هفته به جایی برنمیخوره. بچه های ایرانی دیگه هستن چرخ علمشونا بچرخونن تا ما برسیم ما امیدواریم حداکثر تا 15 سپتامبر دیگه ویزاهامون اومده باشه. بعضی از بچه ها واقعا مشکلاتی دارن که اون فاجعه و سختیهایی که گفتین براشون راحتتر از دیفره. کلا ما دانشجو جماعت اینجا آبدیده شدیم منتظر نظرات خوبتون و راهنماییهاتون هستیم هر چی باشه ما الان سال صفری محسوب میشیم واسه شما

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    متنت واقعا انشای قوی ای داره, بهت تبریک میگم. مسلما بیش از 50 درصد دانشجوهای اینجا نمیتونن همچین چیزی رو بنویسن.

نامه ی رسمی, بالا سمت راستش تاریخ داره. فرمتش مهم نیس. من خودم اینو ترجیح میدم:

August 28, 2012

بین خط دوم (پاچه خواری شیروانی) و خط سوم فاصله بزارین. اصولا به نظر من هیچ دلیلی برای نوشتن خط دوم وجود نداره. ایران نیست که بنویسین حضور محترم ریاست عالیه ی دانشکده ی معظم کل قوا (دامت ریاستُه) !

تغییراتی که به نظرم میرسید رو تو متن دادم. خیلی تغییری لازم نبود. واقعا متن با حاشیه ی روی کمی اصل موضوع رو میرسونه و واقعا فرقی نمیکنه که مثلا بنویسین Fall یا fall. اینا هم انتظار زیادی ندارن. همینم بخونن کلی کف میکنن.

تنها چیز دیگه ای که به نظرم میرسه اینه که درخواستتون یه کم گُمه. یعنی بالای اون شماره ها یه نصفه خط, وسط کلی چیز دیگه نوشتین. من میگم شاید بهتر باشه که اونجا فقط بگین که ما این مشکلات رو داریم, بعد آخر نامه بگین که از شما درخواست میکنیم که با توجه به مسائل مطرح شده نسبت به فلان درخواست ما اقدام کنین. با تشکر, فلانی ها.
    خیلی ممنون رضا جان.
    اکی بچه ها تغییراتی که رضا داده بود رو همه رو اعمال کردم.
    ولی منم فکر میکنم بهتره مشکلاتو توی متن توضیح بدیم تا اون زیر با شماره ها.
    من فردا صبح اول وقت متن جدیدو اونجوری میذارم تا همه بخونین و اگر راضی بودین بفرستیم. (الان دیگه واقعا نمیتونم. دارم میمیرم از خواب. 2 شبه از سرماخوردگی بد نتونستم بخوابم. شاید امشب خوابم ببره. ولی فرا صبح اول وقت میذارم براتون.)

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    خیلی ممنون رضا جان.
    اکی بچه ها تغییراتی که رضا داده بود رو همه رو اعمال کردم.
    ولی منم فکر میکنم بهتره مشکلاتو توی متن توضیح بدیم تا اون زیر با شماره ها.
    من فردا صبح اول وقت متن جدیدو اونجوری میذارم تا همه بخونین و اگر راضی بودین بفرستیم.
    ممنون از رضا و شیباک و همه بچه ها که همکاری کردن. فقط بگین عنوان ایمیل را چی بذاریم؟ و اینکه با ایمیل آلبرتا بفرستیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط calgary نمایش پست ها
    ممنون از رضا و شیباک و همه بچه ها که همکاری کردن. فقط بگین عنوان ایمیل را چی بذاریم؟ و اینکه با ایمیل آلبرتا بفرستیم؟
    خواهش میکنم. این عنوانو نمیدونم . ببینیم رضا میدونه چیزی یا نه. وگرنه من فردا میگرم یه عنوانی براش پیدا میکنم.
    به نظر من با ایمیل البرتا بفرستیم و برای یکی از بچه ها هم که اونجاست ایمیل کنیم اون پرینت کنه. دستی بره بده اونا. این پیشنهاد رضا به نظر من خیلی خوب بود.

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

عنوان به نظر من:
    Top Urgent: Unable to Meet Deadlines
    یا
    Urgent: Possibility of Losing Educational Opportunity

یا یه چیزی تو همین مایه ها.

حتما حتما بدین یکی برسونه به دستشون. ای میل هم بکنین. اگه کسی رو پیدا نکردین, من شاید بتونم SLX یا ana_sad رو پیدا کنم.
    Mess with the best, Die like the rest..

سلام به همگی. من یه روز غروب چک نکردم چه قدر خبرا شده.
    دست همگی تون درد نکنه واقعا ممنون که زحمت می کشین و وقت می زارین.
    با این عنوان موافقم بسیار: Top Urgent: Unable to Meet Deadlines
    اگر بچه ها موافق باشن فکر کنم ماها هرکدوم تک تک برای استادهامون هم بزنیم که داره همچین اتفاقی می افته هم توی دید کل تاثیر خوبی می زاره. مثلا استاد خودم فکر می کنه من تنها کسی هستم که ویزام نیومده چون 4 نفر دیگه از دانشجوهاش ویزا گرفتن.
    فقط یه نکته ای من نامه پذیرشم 11 جون صادر شده. حالا این خودش 100 روز نیست. به نظرتون من هم اسمم رو بدم بهتون پای نامه بزنین. دروغ حساب نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط negarali نمایش پست ها
    سلام به همگی. من یه روز غروب چک نکردم چه قدر خبرا شده.
    دست همگی تون درد نکنه واقعا ممنون که زحمت می کشین و وقت می زارین.
    با این عنوان موافقم بسیار: Top Urgent: Unable to Meet Deadlines
    اگر بچه ها موافق باشن فکر کنم ماها هرکدوم تک تک برای استادهامون هم بزنیم که داره همچین اتفاقی می افته هم توی دید کل تاثیر خوبی می زاره. مثلا استاد خودم فکر می کنه من تنها کسی هستم که ویزام نیومده چون 4 نفر دیگه از دانشجوهاش ویزا گرفتن.
    فقط یه نکته ای من نامه پذیرشم 11 جون صادر شده. حالا این خودش 100 روز نیست. به نظرتون من هم اسمم رو بدم بهتون پای نامه بزنین. دروغ حساب نمیشه؟
    نه. بده نگار جون. کی به کیه؟؟؟ کی یادشه تو کی نامه ات اومده و رفته؟ تازه میتونیم به جای all بنویسیم nearly all of us

کردمش nearly all of us. حالا میذارم که همه ببینین متنو.
    ویرایش توسط shibaak : August 29th, 2012 در ساعت 09:30 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    نه. بده نگار جون. کی به کیه؟؟؟ کی یادشه تو کی نامه ات اومده و رفته؟ تازه میتونیم به جای all بنویسیم nearly all of us
    چشششششم . فقط به شما باید پیام خصوصی بدم مشخصات رو؟
    در مورد این که تک تک به استادامون بفرستیم ، نظرتون چیه؟

بچه ها اگر کسی دیگر از دوستان را میشناسین که خیلی وقته منتظر ویزاست و اسمش توی اون لیستی که براتون فرستادم نیست بگین بیاد اینجا و اگه خواست نامه را امضا کنه. من اسامی بچه ها را از توی جدول پیدا کردم پیام دادم . ممکنه بعضی از بچه های آلبرتا اصلا جدول را پر نکرده باشن. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط negarali نمایش پست ها
    چشششششم . فقط به شما باید پیام خصوصی بدم مشخصات رو؟
    در مورد این که تک تک به استادامون بفرستیم ، نظرتون چیه؟
    همه رو به calgary بدین.

name Surname
    ID No. 99999

Admitted to PhD program in XXX department - field of study
    Alberta Email

شماره دانشجویی:
    bear tracks-->
    Personal Information
    -->
    Demographic Information
    --> ID

برچسب‌های این موضوع