صفحه 7 از 101 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1009

موضوع: نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

Member vigitemon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science- Ferdowsi

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

سلام دوستان. عذرخواهی می کنم من دیروز نبودم و الان اومدم. خیلی از زحماتی که کشیدید تشکر می کنم. من هم اطلاعات رو با پیام خصوصی می دم به یکی از بچه ها که اضافه کنید. باز هم ممنون.
    نگران آینده نباشید. اگر هم دلتان می خواهد نگران باشید، فقط این را بدانید که نگرانی همان اندازه موثر است که جویدن آدامس بادکنکی در حل یک مسئله جبر. مشکلات اساسی زندگی شما بی تردید چیزهایی خواهند بود که هرگز به مخیله ی نگرانتان هم خطور نکرده اند.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرات و پیشنهادات درباره نامه به رئیس دپارتمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط vigitemon نمایش پست ها
    سلام دوستان. عذرخواهی می کنم من دیروز نبودم و الان اومدم. خیلی از زحماتی که کشیدید تشکر می کنم. من هم اطلاعات رو با پیام خصوصی می دم به یکی از بچه ها که اضافه کنید. باز هم ممنون.
    خواهش میکنم.
    مشخصاتتونو همه رو بدین به calgary.
    name Surname
    ID No. 999999
    Admitted to PhD program in XXX department - field of study
    Alberta Email

شماره دانشجویی (ID):
    bear tracks-->
    Personal Information-->Demographic Information-->ID
    روی همین Demographic Information که کلیک کنین و وارد اکانتتون هم بشین بهتون میده.

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    مشخصاتتونو همه رو بدین به calgary.
    name Surname
    ID No. 999999
    Admitted to PhD program in XXX department - field of study
    Alberta Email

شماره دانشجویی (ID):
    bear tracks-->
    Personal Information-->Demographic Information-->ID
    روی همین Demographic Information که کلیک کنین و وارد اکانتتون هم بشین بهتون میده.

آقا بیر ترک الان باز نمی شه. در اسرع وقت اطلاعاتمو می دم به کلگری.
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    آقا بیر ترک الان باز نمی شه. در اسرع وقت اطلاعاتمو می دم به کلگری.
    بچه ها ID توی نامه پذیرش FGSR هم قید شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اکتشاف معدن، امیر کبیر

بچه ها قضیه نامه به کجا رسیدش؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

ببین پاراگراف دوم خیلی طولانی شده, هیچ وقت پاراگراف به این طولانی ای نمینویسن. خوندنش سخت میشه. این نامهه هر چی خوندنش آسونتر باشه بهتره, طرف بیشتر وقت میزاره.

کسی رو پیدا کردین که دستی ببره؟ توی خود متن نامه که میخواین بدین یکی دستی ببره بالاش عنوان نامه رو هم بنویسین. اینجوری:
    Re: Felaan Subject

هم به ای میل خود شیروانی بفرستین, هم به ای میل اصلی FGSR. هم هر چی دیگه که ممکنه مربوط باشه.
    Mess with the best, Die like the rest..

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    ببین پاراگراف دوم خیلی طولانی شده, هیچ وقت پاراگراف به این طولانی ای نمینویسن. خوندنش سخت میشه. این نامهه هر چی خوندنش آسونتر باشه بهتره, طرف بیشتر وقت میزاره.

کسی رو پیدا کردین که دستی ببره؟ توی خود متن نامه که میخواین بدین یکی دستی ببره بالاش عنوان نامه رو هم بنویسین. اینجوری:
    Re: Felaan Subject

هم به ای میل خود شیروانی بفرستین, هم به ای میل اصلی FGSR. هم هر چی دیگه که ممکنه مربوط باشه.
    یکی از دوستان هم مثل اینکه دوست زیاد داره. تو دانشگاه قراره تا شب خبر بده. اگرنه میدیم یا وارش یا منتظر. منم با رئیس انجمن ایرانیا که برای همه ایمیل میده ایمیل دادم و گفتم ما همچین نامه ای داریم. بفرستیم اکیه؟ گفت مشکلی نیست. بفرستین. من یا خودم براتون میبرم یا یکی از دوستان. فعلا منتظر جواب دوست سعیده ایم.

من همه موارد شماره ای رو آوردم تو متن پاراگراف. میگی اونا رو باز اینجا موردی کنم یا دو تا پاراگراف کنم؟
    اینجوری خوبه؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: doc To 6.doc (27.5 کیلوبایت, 2 views)
    ویرایش توسط shibaak : August 29th, 2012 در ساعت 06:16 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط raminhosseini نمایش پست ها
    بچه ها قضیه نامه به کجا رسیدش؟
    من مشخصات تمام دوستان را گرفتم فقط یکی از بچه ها mahsa_aut دیروز گفت اسم منم بنویسین اما از دیروز تا حالا نیومده مشخصاتشو بده. بچه ها اگه کسی با ایشون ارتباط داره بگه بیاد اینجا. من پیام خصوصی دادم به ایشون. انشا الله امروز میفرستیم

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

به نظر من همین ورژن آخر خوبه.

آدم که زیاده که ببره. نهایت اگه کسی پیدا نشد خودم یکی رو خفت میکنم ورداره ببره. اما خب زودتر باید انجام بشه دیگه.
    Mess with the best, Die like the rest..

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    یکی از دوستان هم مثل اینکه دوست زیاد داره. تو دانشگاه قراره تا شب خبر بده. اگرنه میدیم یا وارش یا منتظر. منم با رئیس انجمن ایرانیا که برای همه ایمیل میده ایمیل دادم و گفتم ما همچین نامه ای داریم. بفرستیم اکیه؟ گفت مشکلی نیست. بفرستین. من یا خودم براتون میبرم یا یکی از دوستان. فعلا منتظر جواب دوست سعیده ایم.

من همه موارد شماره ای رو آوردم تو متن پاراگراف. میگی اونا رو باز اینجا موردی کنم یا دو تا پاراگراف کنم؟
    اینجوری خوبه؟
    شیباک جان به نظر من اونطوری که موردی نوشته بودی بهتر بود. رضا درست میگه پاراگرافش خیلی بزرگه اما اگه موردی بنویسی یه نگاهی هم بنداره روش میفهمه کلشو.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)