صفحه 34 از 41 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

سلام،
    خیلیممنون از پاسخ شما
    من با OISِ دانشگاه مکاتبه کردم و گفتن که میتونید دیفر کنید. پذیرش با fund دارم.
    می‌خواستم بدونم که الان که دارم برای جاهای دیگه اپلی‌ می‌کنم و نتیجه بدن، می‌تونم قبل از شروع ترم این دیفر کردنم رو لغو کنم؟
    آیا قانونی‌ و، یا اخلاقی‌ هست؟
    بازم ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اتومکانیک دانشگاه خیام

با سلام
    درخواست ویزا:2 دسامبر
    آپدیت:5 دسامبر
    بیو:7 دسامبر
    دوستان لطفا راهنمایی ام کنید تا الان هیچ خبری ندادن و من برای ترم ژانویه باید سر کلاس باشم آیا به نظر شما دیفر بدم یا صبر کنم ؟ البته یک ایمیل به دانشگاه زدم 5 تا 16 ژانویه زمان حذف و اضافه رو اطلاع دادن آیا با تجربیات شما تا آن زمان صبر کنم سپاسگذارم

Junior Member

باسلام من ویزای تحصیلی دارم ولی خیلی دیرصادرشد و به ترم پاییز2015 نرسیدم امکان دیفرهم وجودنداشت.پذیرش مقطع فوق لیسانس داشتم.ازکالج زبان پذیرش 6 ماهه گرفتم که بعد درآنجا برای فوق اقدام کنم. میخواستم بدانم که اگر نامه پذیرش کالج زبان را به آفیسر درفرودگاه نشان دهم ممکن است قبول نکند ودیپورت شوم؟ ویزا تا3/2017 معتبراست .caq هم تااین تاریخ اعتبارداردونمیدانم که آیا بایدبراساس پذیرش جدید caq بگیرم یاخیر؟ ضمن اینکه باسفارت مکاتبه کردم وپرسیدم که آیامیتوانم نامه پذیرش ازکالج زبان به آفیسر درفرودگاه نشان دهم که این آدرس رافرستادند.
    http://www.cic.gc.ca/english/study/study-postsec.asp جهت اعلام تغییردانشگاه به صورت آنلاین. خواهشمندم کمکم کنید

سلام. ببخشید شما نهایتا به چه شکل اقدام کردید؟ من هم تقریبا در شرایط مشابهی هستم و الان در فرانسه به سر می برم. از اینکه جواب ویزا دیرتر از موعد بیاد نگرانم. ممنون میشم اگر ممکنه تجربه شما را بدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط geo87 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من واسه فرصت مطالعاتی شش ماهه می خوام واسه ویزا کانادا از کشور فلیپین اقدام کنم (اکتبر 2015 تا مارچ 2016). اما ممکنه نتونم سر اون موقعی که واسش پذیرش گرفتم وارد کانادا بشم ( اما چون فرصت مطالعاتی هست از نظر دانشگاه بریتیش کلمبیا تغییر زمان شروع دوره بلامانع هست). لذا شاید مجبور بشم دوره 6 ماهه رو بعد از اول ژانویه 2016 شروع کنم. حالا اگر بر همین مبنای نامه پذیرش فعلی اقدام به گرفتن ویزا کنم (اکتبر 2015 تا مارچ 2016):

1-می خوام بدونم از زمان صدور ویزا تا چند وقت فرصت ورود به خاک کانادا دارم (معمولا کشور های یک زمانی رو واسه اکسپایر شدن ویزا در نظر می گیرند)

2- آیا بصورت کلی آیا امکان تمدید مهلت ویزای کانادا (برای ورود) در صورت دیفر کردن پذیرش هست؟

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اتومکانیک دانشگاه خیام

سلام به دوستانمن پذیرشم برای ژانویه ی 2016 بود به دلیل اینکه ویزام نیومد مجبور به دیفر شدم حالا پیکاپ ویزام اومده...میخواستم بدونم ایا برای این ترم جدید باید دوباره برای caq اقدام کنم؟

Junior Member

سلام من اکتبر اقدام کردم و برای ژانویه باید سر کلاس می بودم . ولی هنوز هیچ خبری از ویزام نیست . با دانشگاه مکاتبه کردم و گفتن ایرادی نداره و می تونی ترم بعدی بیای . حالا نیازی هست که من به سفارت میل بزنم و این جریان رو بگم؟ و اینکه الان که پذیرش قبلیه من از طرف دانشگاه expire شده , اگه به سفارت اطلاع ندم , مشکلی پیش نمیاد برام؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asma_v نمایش پست ها
    سلام من اکتبر اقدام کردم و برای ژانویه باید سر کلاس می بودم . ولی هنوز هیچ خبری از ویزام نیست . با دانشگاه مکاتبه کردم و گفتن ایرادی نداره و می تونی ترم بعدی بیای . حالا نیازی هست که من به سفارت میل بزنم و این جریان رو بگم؟ و اینکه الان که پذیرش قبلیه من از طرف دانشگاه expire شده , اگه به سفارت اطلاع ندم , مشکلی پیش نمیاد برام؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام
    برای نامه دیفرتون از طرف دانشگاه اقدام کنید. انشاله پس از اومدن ویزا و ورود به کانادا در پورت ورودی همراهتان باشه که به افیسر نشون بدین.
    "به دلیل مشغله‎ زیاد، متاسفانه در حالا حاضر قادر به پاسخگویی به پیام‎های خصوصی نمی‎باشم"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asma_v نمایش پست ها
    اگر هنوز ویزا و قبل اون پاس ریکوست انجام نشده به محض دریافت تاییدیه دیفر به سفارت اعلام کنید. احتمال ریجکتی وجود دارد.
    در صورت دریافت نامه پاس ریکویست یا ویزا قبل از آن نیازی نیست(هرچند باز صرفا اعلام ضرری ندارد) ولی حتما همانطور که دوستان فرمودند نامه دیفر را همراه داشته باشید و در مرز ورودی جهت تاییدیه و صدور استادی پرمیت به آفیسر مربوطه در صورت نیاز نشان دهید. علت تاخیر در ورود با توجه به تاریخ شروع دوره مندرج در نامه پذیرش احتمالا سوال خواهد شد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان، من بذيرش مستر دارم براي سبتامبر، pass request هم شدم ولي با اين اوضاع تركيه هنوز نتونستم ويزامو دريافت كنم، از طرفي قصد داشتم كه براي ترم بعد ديفر كنم، بهتره كه براي نامه ديفر اوضاع تركيه رو بكم به عنوان دليل يا اينكه بيماري مادرم رو؟
    بيشابيش ممنون از راهنماييتون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Atieh88 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من بذيرش مستر دارم براي سبتامبر، pass request هم شدم ولي با اين اوضاع تركيه هنوز نتونستم ويزامو دريافت كنم، از طرفي قصد داشتم كه براي ترم بعد ديفر كنم، بهتره كه براي نامه ديفر اوضاع تركيه رو بكم به عنوان دليل يا اينكه بيماري مادرم رو؟
    بيشابيش ممنون از راهنماييتون.
    برای دیفر اگر شرایط شخصی نظیر بیماری مدنظر قرار گیرد منطقی تر است. شرایط دریافت ویزا موقتی است و ممکن است با یک مجوزlate arrival هم حل شود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"