صفحه 32 از 41 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

سلام دوستان یک سوال

من 3 روز پیش تازه بیومتریکم رو با خانومم پاس کردیم. یکی دو مرحله هم آپدیت داشتیم تا بیومتریک و حتی بعد اون. استادم اکی دیفر رو داده که از سپتامبر به ژانویه منتقل شیم. آیا لازمه تو نامه دیفر به همسرم که در اصل ویزیتور و دیپندنت من هست هم اشاره بشه یا نه در هر صورت کارامون با توجه به دیپندنسی با هم پیش خواهد رفت.

ارادتمند

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedvala نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال

من 3 روز پیش تازه بیومتریکم رو با خانومم پاس کردیم. یکی دو مرحله هم آپدیت داشتیم تا بیومتریک و حتی بعد اون. استادم اکی دیفر رو داده که از سپتامبر به ژانویه منتقل شیم. آیا لازمه تو نامه دیفر به همسرم که در اصل ویزیتور و دیپندنت من هست هم اشاره بشه یا نه در هر صورت کارامون با توجه به دیپندنسی با هم پیش خواهد رفت.

ارادتمند
    شما نامه دیفر را ارائه کردید؟ فکر نمیکنم لازم باشه همچین چیزی. در صورتی که در زمان استعلام سفارت از دانشگاه برای تایم شروع تحصیلتان شما دیفر کرده باشید اختمال قریب به یقین تاریخ ویزاتون از ژانویه میخوره و بالتبع خانم که بدلیل همراهی شما میاد هم خوبخود در همان زمان میخوره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    شما نامه دیفر را ارائه کردید؟ فکر نمیکنم لازم باشه همچین چیزی. در صورتی که در زمان استعلام سفارت از دانشگاه برای تایم شروع تحصیلتان شما دیفر کرده باشید اختمال قریب به یقین تاریخ ویزاتون از ژانویه میخوره و بالتبع خانم که بدلیل همراهی شما میاد هم خوبخود در همان زمان میخوره
    خوب راستش استادم گفته بود بیومتریک رو انجام دادی به من بگو، من با دپارتمان و سفارت مکاتبه و هماهنگ کنم. من فردا برا استادم ایمیل می زنم تا ضمن اخذ موافقت دپارتمان با سفارت هم هماهنگ کنه. اختمالاض باید بگم یک نسخه هم برا خودم بفرسته دیگه. نه؟
    از راهنمایی هاتون بسیار ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedvala نمایش پست ها
    خوب راستش استادم گفته بود بیومتریک رو انجام دادی به من بگو، من با دپارتمان و سفارت مکاتبه و هماهنگ کنم. من فردا برا استادم ایمیل می زنم تا ضمن اخذ موافقت دپارتمان با سفارت هم هماهنگ کنه. اختمالاض باید بگم یک نسخه هم برا خودم بفرسته دیگه. نه؟
    از راهنمایی هاتون بسیار ممنون
    بله نسخه دیفر لازمتون میشه واسه study permit
    برای خانم هم مطابق ورود شما ویزا میخوره

Junior Member

با سلام خدمت دوستان، یه سوالی داشتم نمیدونم اینجا باید بپرسم یا نه! به هر حال ممنون میشم راهنمایی کنین:

من پذیرش داشتم برای فال 2015، جولای امسال ویزای سینگل گرفتم از دوبی که تا اکتبر (چند هفته دیگه) مهلت داره. اما به خاطر مسایل شخصی نرفتم و پذیرش رو دیفر کردم برای ترم بهار 2016 که قاعدتا تا اون موقع ویزا مهلتش تموم میشه.

حالا من برای ترم جدید دوباره باید برای ویزا اقدام کنم و برم مصاحبه یا میشه همین ویزای فعلی رو تمدید کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mech_87 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان، یه سوالی داشتم نمیدونم اینجا باید بپرسم یا نه! به هر حال ممنون میشم راهنمایی کنین:

من پذیرش داشتم برای فال 2015، جولای امسال ویزای سینگل گرفتم از دوبی که تا اکتبر (چند هفته دیگه) مهلت داره. اما به خاطر مسایل شخصی نرفتم و پذیرش رو دیفر کردم برای ترم بهار 2016 که قاعدتا تا اون موقع ویزا مهلتش تموم میشه.

حالا من برای ترم جدید دوباره باید برای ویزا اقدام کنم و برم مصاحبه یا میشه همین ویزای فعلی رو تمدید کرد؟
    شما احتمالا برای امریکا اقدام کرده اید و اینجا تاپیک کاناداست.
    برای امریکا سوالتان را در همان تاپیک مطرح کنید اما جهت راهنمایی نیاز به صدور I20 جدید برای ترم جدید از سوی دانشگاه برای ترم دیفر شده خواهید داشت که بدون آن امکان ورود به امریکا را ندارید.
    برای کانادا ویزای سینگل، مصاحبه و صدور ویزا از دوبی هیچکدام مطرح نیست و به همین جهت احتمالا سوالتان مربوط به این تاپیک نیست.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام
    من ویزای 4 سالم رو گرفتم.
    فقط مساله اینه که چون مدت گرفتنش طولانی شد مجبور شدم از دانشگاه نامه deferral بگیرم که تایید کردن offer ام برای یکسال عقب افتاده. تو نامه ویزا هم تاریخ یا مدت مشخصی برای ورود به کانادا برام نزدن.
    میخواستم بدونم زمانی که بخوام وارد کانادا بشم (با یکسال تاخیر) مشکلی به وجود نمیاد ؟ مدارکم کامل هستش از جمله نامه تایید دانشگاه که یکسال offer ام رو عقب انداختن

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط elcidmaster نمایش پست ها
    سلام
    من ویزای 4 سالم رو گرفتم.
    فقط مساله اینه که چون مدت گرفتنش طولانی شد مجبور شدم از دانشگاه نامه deferral بگیرم که تایید کردن offer ام برای یکسال عقب افتاده. تو نامه ویزا هم تاریخ یا مدت مشخصی برای ورود به کانادا برام نزدن.
    میخواستم بدونم زمانی که بخوام وارد کانادا بشم (با یکسال تاخیر) مشکلی به وجود نمیاد ؟ مدارکم کامل هستش از جمله نامه تایید دانشگاه که یکسال offer ام رو عقب انداختن

ممنون
    سلام
    به نظر من چون نامه دیفرال رو دارین هیچ مشکلی پیش نخواهد اومد. موقع لند کردن شرایط خود من هم مثل شما بود.

معمولا شنیده شده اگر شما 120 روز پس از صدور ویزا در کانادا لند نکنید, و نامه دیفرال هم نداشته باشین, آفیسر این حق رو داره که از شما دلیل تاخیر رو بپرسه و شما باید جوابگو باشین.
    .Making a big life change is pretty scary
    ?But, know what's even scarier
    !Regret

نقل قول نوشته اصلی توسط cma نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من دیروز پاس رکوئست شدم ولی میخوام از ترم ژانویه شروع کنم. شما اطلاع ندارید نامه دیفر رو باید موقع پیکاپ ویزا هم به سفارت تحویل بدم آیا؟ بصورت پیش فرض احتمالا سفارت، ویزا رو از سپتامبر میزنن برای مدت چهار سال. به همین خاطر میخواستم بپرسم چه زمانی باید نامه دیفر رو ارائه بدیم؟ زمان پیکاپ یا موقع ورود به کانادا؟
    ضمنا اگه پاسپورتمون کمتر از چهار سال دوره دکتری اعتبار داشته باشه (مثلا سه سال)، ویزا رو چهار ساله میزنن یا به اندازه مدت اعتبار پاسپورت؟

ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط EnergyBoy نمایش پست ها
    سلام
    منم شرایطم مثل شماست و میخوام برای به جای پاییز ژانویه برم.
    الان هم ویزام رو گرفتم بدون ارائه نامه دیفر
    شمارمو تو خصوصی واستون فرستادم اگه خواستید میتونیم بیشتر صحبت کنیم.
    سلام

1. نامه دیفر (ادمیشن جدید) رو باید موقع لند کردن تو فرودگاه نشون آفیسر بدین. یه دلیل قانع کننده هم آماده داشته باشین اگر آفیسر ازتون پرسید جواب بدین(just in case)
    Bottom Line: در نظر داشته باشین که توی ویزاتون مهلتی برای ورود به کانادا ثبت نشده باشه(که معمولا نمیشه)

2. ویزای شما و استادی پرمیت شما(توی فرودگاه صادر میشه) به اندازه اعتبار پاسپورت شما صادر میشه و وقتی اومدین کانادا باید نسبت به تعویض پاسپورت اقدام کنین و بعد از گرفتن پاس جدید استادی پرمیت رو تا پایان دوره تحصیل تمدید کنین.

موفق باشین
    .Making a big life change is pretty scary
    ?But, know what's even scarier
    !Regret

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    آیا از قوانین جدید استادی پرمیت آگاهی دارید؟
    اینطور که داخل سایت CIC نوشته شده کسی که وارد کانادا شده و استادی پرمیت داره بایستی ثبت نام کنه و تحصیلاتش رو ادامه بده.
    آیا این به معنیه که وقتی شما وارد کانادا شدید و استادی پرمیت هم براتون صادر شده نمیتونید دیفر کنید؟
    ممنون ازتون