صفحه 36 از 41 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

من چون ۱۲ روز مونده به شروع ترم ویزام اومد، نتونستم برم و برای دیفر به دانشگاه ایمیل زدم اونا هم روال کار رو گفتن که چیکار باید بکنم. سوالی که دارم اینه که:
    من شنیدم که وقتی توی این حالتی که ویزا قبل از شروع ترم اومده، اگه دیفر کنم موقع تمدید ویزا (چون الان یک سال از زمان اعتبار پاسپورتم مونده) آفیسره بهم گیر خواهد داد که چرا دیفر کردم با اینکه قبل شروع ترم ویزام اومده بوده؟ و باید دلایل موثق بیارم که چرا دیفر کردم.
    آیا کسی به این مشکل برخورد کرده؟
    ساعتها را بگذارید بخوابند ، بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست...

Junior Member shabi66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام. من یه سوالی برام پیش اومده.. اگه واقعا ویزا صادر شده باشه بازم میشه به بهانه نیومدن ویزا ترم رو دیفر کرد؟ یعنی واقعا هیچ راهی نداره استاد بفهمه که تاریخ صدور ویزا کی بوده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shabi66 نمایش پست ها
    سلام. من یه سوالی برام پیش اومده.. اگه واقعا ویزا صادر شده باشه بازم میشه به بهانه نیومدن ویزا ترم رو دیفر کرد؟ یعنی واقعا هیچ راهی نداره استاد بفهمه که تاریخ صدور ویزا کی بوده؟
    توصیه من اینستکه به هیچ وجه چنین کاری نکنید. به هرحال اصل بر اعتماد است ولی تاریخ صدور ویزای شما ، تاریخ ورود و صدور استادی پرمیت مشخص است. اگر مساله فاندینگ مطرح نباشد به دلایل دیگری ممکن است بتوانید استاد راهنما و دانشگاه را قانع کنید که ترم بعد تشریف میبرید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ep88 نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی
    من از دانشگاه کنکوردیا ادمیشن گرفتم ولی خیلی دیر بهم خبر دادن. از طرفی نامزدم مقیم کاناداست و دانشجوی دانشگاه سسکچوان. قراره توی همین ماه عقد کنیم و در تعطیلات کریستمس ازدواج کنیم و بعدش برای اقامتم هم اقدام کنم. حالا با توجه به شرایط نمیدونم دانشگامو چکار کنم. الان دیفرش کردم به وینتر چون هم نمیرسیدم برای ویزا و هم اینکه درگیر کارای عروسی و هزار تا کار دیگم. حالا اگه کارم تا بعد از عروسی درست بشه که با اقامت میرم سسکچوان. ولی اگه طول بکشه، به نظرتون برای کنکوردیا اقدام بکنم و برم کبک تا کارم درست بشه؟ یا مثلا برم کنکوردیا و بعد مرخصی بگیرم برم پیش خانومم تا کارم درست بشه؟ آخه هدفم اینه که برم اونجا درس بخونم در نهایت.

وافعا موندم چکار کنم؟
    در مورد مسایل شخصی پست بهتر است خودتان تصمیم بگیرید ولی به جهت آکادمیک اگر هدفتان تحصیل است می توانید برای ویزای تحصیلی در این شرایط اقدام کنید و در صورت تایید برای تحصیل اقدام کنید. بعدا امکان ترانسفر و هر اقدام مشابهی را خواهید داشت.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان
    من براي ترم فال پذيرش دارم از كنكورديا ولي الان تازه منتظر CAQ هستم كه مسلما نميرسم به اين ترم و بايد ديفر كنم واسه فال 2018 من سوالم اينه كه پذيرش من الان قطعي هست ديگه؟امكانش هست دانشگاه مشكلي داشته باشه با ديفر كردن من ؟پذيرش من بدون فاند هست
    مرسي

با سلام
    شما کی درخواست CAQ دادیند؟ من22 روز پیش درخواست دادم. ولی هنوز خبری نیست. حتی داخل پروفایل از آپدیت رسید مدارک پستی هم خبری نیست. از شما نشون میده که مدارک به دستشون رسیده؟ ؟؟
    چرا به این ترم نمیرسید. مگر درخواست ویزا ندادین؟

با سلام
    شما موفق به دیفر شدین؟ و اینکه آیا وقتی دیفر کردین مدارکتون را به سفارت دوباره اطلاع دادین در این بازه زمانی که منتظر ویزا بودین؟
    ممنون میشم اگر بعد گذشت این زمان به سوالی که برای خودتون پیش اومده بود پاسخ بدیند. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط llookingfor نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    من پذیرش برای ژانویه دارم و ویزام هنوز نیامده. اگه الان دیفر کنم لازم هست که مدارکم را آپدیت کنم یا به اداره مهاجرت اطلاع بدم یا نه؟ یا اینکه بعد از دیفر میتونم منتظر ویزا بمونم و با همون ویزا و پذیرش جدید برم کانادا؟
    لطفا اگر اطلاعات دقیق دارید جواب بدهید و منبع اطلاعاتتون را هم ذکر کنید.
    بسیار ممنون
    با سلام
    شما موفق به دیفر شدین؟ و اینکه آیا وقتی دیفر کردین مدارکتون را به سفارت دوباره اطلاع دادین در این بازه زمانی که منتظر ویزا بودین؟
    ممنون میشم اگر بعد گذشت این زمان به سوالی که برای خودتون پیش اومده بود پاسخ بدیند. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي ترم فال پذيرش دارم از كنكورديا ولي الان تازه منتظر CAQ هستم كه مسلما نميرسم به اين ترم و بايد ديفر كنم واسه فال 2018 من سوالم اينه كه پذيرش من الان قطعي هست ديگه؟امكانش هست دانشگاه مشكلي داشته باشه با ديفر كردن من ؟پذيرش من بدون فاند هست
    مرسي
    با سلام
    شما کی درخواست CAQ دادیند؟ من22 روز پیش درخواست دادم. ولی هنوز خبری نیست. حتی داخل پروفایل از آپدیت رسید مدارک پستی هم خبری نیست. از شما نشون میده که مدارک به دستشون رسیده؟ ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrepg نمایش پست ها
    با سلام
    سلام
    من 3 July واسه CAQ اقدام كردم،براي من هم همينطوره.من نميرسم ديگه به اين ترم،16 شهريور شروع ميشه ترم فال.