صفحه 19 از 41 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

سلام دوستان
    من از دانشگاه کنکردیا پذیرش گرفتم برا ژاویه، تو نامه ادمیشن نوشته که تا 15 نوامبر باید اکسپت کنی ولی من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم که برم یا نه، به دانشگاه هم موضوعو گفتم و اونا گفتن که هروقت مطمئن شدی که میخوای بیای اکسپت کن!!! نمیدونم پس این ددلاین 15 نوامبر برا چیه؟!! الان میترسم اکسپت نکنم ولی اکسپت کردن هم نامردیه اگه نرم
    چیکار کنم؟!!

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط mina18732 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه کنکردیا پذیرش گرفتم برا ژاویه، تو نامه ادمیشن نوشته که تا 15 نوامبر باید اکسپت کنی ولی من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم که برم یا نه، به دانشگاه هم موضوعو گفتم و اونا گفتن که هروقت مطمئن شدی که میخوای بیای اکسپت کن!!! نمیدونم پس این ددلاین 15 نوامبر برا چیه؟!! الان میترسم اکسپت نکنم ولی اکسپت کردن هم نامردیه اگه نرم
    چیکار کنم؟!!
    همین مساله برای یکی از دوستای منم اتفاق افتاد. (البته از دانشگاه شربروک)
    تا 1 ژوئن وقت داشت پذیرشش رو اکسپت کنه. ولی نکرد چون تصمیم قطعی نگرفته بود.
    بعد از ددلاین وارد پروفایلش که شد، دیگه نمی تونست اکسپت یا دیکلاین کنه. (این قابلیت خود بخود حذف شده بود)
    بنابراین با دیپارتمان تماس گرفت و اونا گفتند که مشکلی نداره هر وقت خواستی جواب بده. اونم دو هفته بعدش دیکلاین کرد و مشکل خاصی هم پیش نیومد....
    در کل
    این دیپارتمانه که تصمیم می گیره و شما باید با اونا هماهنگی های لازم رو انجام بدید. جالب اینجاست که استاد هم زیاد خودشو وارد این برنامه ها نمی کنه و فقط وظیفه خودشو انجام می ده. در پایان هم یه امتیاز مثبت بهتون می دم بخاطر با وجدان بودنت!
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

ببخشید یه سوالی داشتم که زیاد مربوط به تاپیک نیست، اما نمیدونستم کجا باید مطرحش کنم، اینجا کسی‌ بوده که ادمیشنش مال دانشگاه UQAM بوده باشه و دیفر کرده باشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

یک سوال دارم دوستان

این داستان دیفر کردن بعضیا چیه ؟ مگه آفر دانشگاهها با هم فرق داره ؟ من تو آفرم سه تا تاریخ شروع کورس زده در سال و نوشته تا یکسال هم معتبره و هر وقت خواستی بیا !!! یعنی برای بقیه که دیفر می کنن اینو ننوشته ؟ چرا دیفر می کنید ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : اقدام برای روادید دانشجویی کانادا از کشورهای به غیر از ترکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIIEHSA نمایش پست ها
    یک سوال دارم دوستان

این داستان دیفر کردن بعضیا چیه ؟ مگه آفر دانشگاهها با هم فرق داره ؟ من تو آفرم سه تا تاریخ شروع کورس زده در سال و نوشته تا یکسال هم معتبره و هر وقت خواستی بیا !!! یعنی برای بقیه که دیفر می کنن اینو ننوشته ؟ چرا دیفر می کنید ؟
    تو فرم پذیرش من نوشته که شروع ترمم ژانویه هست و تو ایمیلی که زدیم، گفتند که مهلت دیفر کردن اواسط دسامبر هست.به خاطر همین مجبور شدم دیفر کنم.

Junior Member

با سلام خدمت همه ی دوستان
    یه سوال داشتم تو لینک زیر deadline برای همه ی رشته های مهندسی ( مهندسی صنایع) برای پاییز 2013 ، 1 JUNE ذکر شده می خواستم ببینم دارم اشتباه می کنم یا نه! به نظرتون من میرسم اپلای کنم؟ چون تازه تصمیم به ادامه تحصیل گرفتم و از قبل برنامه ریزی نکرده بودم و هیچ مدرکی ندارم ( نه ریز نمرات نه CV و نه دانشنامه ) . به نظرتون اگه از همین امروز تماس با اساتید و شروع کنم امکانش هست؟ تنها مدرکی که دارم پایان خدمته که دیروز اومد
    http://registrar.concordia.ca/pdf/GradAppDeadlines.pdf

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

سلام دوستان. من نامه پذیرشم واسه ترم زمستونه. اما تاریخ قید نشده. آیا باید دیفر کنم.... فرآیند دیفر چطوری هست.... ممنون

Senior Member pafj آواتار ها

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی کانادا - سوالات کلی و مدارک مورد نیاز (آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط kikisaroo نمایش پست ها
    سلام دوستان. من نامه پذیرشم واسه ترم زمستونه. اما تاریخ قید نشده. آیا باید دیفر کنم.... فرآیند دیفر چطوری هست.... ممنون
    سلام! یعنی‌ توی نامتون نزده که شما میتونید ترم بهار و پاییز سال بعد رو هم بیایید؟

بهترین کار و کلا مرحلهٔ انجام دادن دیفر برای اکثر دانشگاها اینه که اولا شما ایمیل بزنید شماره دانشجوییتون رو بدین بپرسین که من می‌تونم دیفر کنم کلا یا نه؟ بعد که مطمئن شدین، تو نامهٔ پذیرش یه برگه بود که سوال کرده بود پذیرش و قبول می‌کنید یا نه... باید دوباره همون رو با تاریخ جدیدی که میخواید برید و امضا کنید و بفرستید
    Just find your dream and teach it how to fly

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

من برای ترم می 2013 پذیرش دارم ولی چون هنوز نامه ی ادمیشن دستم نرسیده و احتمال داره تا یه ماه دیگه هم نتونم برای ویزا اقدام کنم!!!!! میخواستم بپرسم من که پذیرشم برای ترم تابستون هست و در تابستون هم کلاس برگزار نمیشه میتونم با استادم هماهنگ کنم که هر تاریخی ویزام اومد اونجا باشم یا حتماً باید دیفر کنم به ترم سپتامبر؟؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hedwood نمایش پست ها
    من برای ترم می 2013 پذیرش دارم ولی چون هنوز نامه ی ادمیشن دستم نرسیده و احتمال داره تا یه ماه دیگه هم نتونم برای ویزا اقدام کنم!!!!! میخواستم بپرسم من که پذیرشم برای ترم تابستون هست و در تابستون هم کلاس برگزار نمیشه میتونم با استادم هماهنگ کنم که هر تاریخی ویزام اومد اونجا باشم یا حتماً باید دیفر کنم به ترم سپتامبر؟؟
    مرسی
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم. اگه کسی جواب بده ممنونم