صفحه 2 از 40 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : بهانه برای defer کردن پذیرش کانادا

آدم بگه پدرم (دور از جون) سکته کرده یا سخت مریض شده دلیل خوبی نمیتونه باشه؟
    البته به نظر من باید حقیقت رو گفت. باید کاملا استاد رو نسبت به این قضیه (سربازی) تفهیم کرد چون چیزی نیست که تقصیر ما باشه یا تحت کنترل ما
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

saeede83
    Guest

بچه ها اگه بخوایم پذیرش کانادامون رو دیفر کنیم که اگه ویزا نگرفتیم با کلیر نشدیم بریم اونجا چه بهانه ای باید بیاریم؟

سوال سعيده سوال من هم هست. ميشه ما رو از نگراني نجات بدبد لطفا در اين مورد براي ديفر چه بهانه اي بياريم؟ اصلا ديفر كنيم بهتره يا همزمان تو كليرنس براي ويزاي كانادا اقدام كنيم. بعد من مي ترسم تو گيرو دار ويزاي كانادا كلير بشيم بعد براي ويزاي قبرس و اسنا كلي پاسمون بايد تو سفارت قبرس بمونه. اونوقت اوضاع قاطي نميشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

نقل قول نوشته اصلی توسط mina
    سوال سعيده سوال من هم هست. ميشه ما رو از نگراني نجات بدبد لطفا در اين مورد براي ديفر چه بهانه اي بياريم؟ اصلا ديفر كنيم بهتره يا همزمان تو كليرنس براي ويزاي كانادا اقدام كنيم. بعد من مي ترسم تو گيرو دار ويزاي كانادا كلير بشيم بعد براي ويزاي قبرس و اسنا كلي پاسمون بايد تو سفارت قبرس بمونه. اونوقت اوضاع قاطي نميشه؟
    منم توی clearance هستم و می خوام الان برای ویزای کانادا اقدام کنم. من پاسم رو تا مرحله اخر به سفارت کانادا نمی دم.اگر کلیر شدم که میرم برای pick up وگرنه که میرم ویزای کانادا رو pick up می کنم

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

این خیلی خوبه تاپیکتون سوال منم هست
    اگه بگیم یه جا دیگه قبول شدیم بنظرتون ابلهانه نیس...
    میگن شدی که شدی خدافظ پس چرا میخوای دیفر کنی

مگه ما علاف توایم...

نظرتون چیه؟

اگه بخوایم طرفو تو دست نگه داریم؟
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

يكي از دوستاي من كه الان كاناداست مي گه family problem اونجا خيلي مرسومه و كلا بهانه خوبي محسوب مي شه و اصلا هم لازم نيست زياد توضيح بدين كخه خداي نكرده از فاميل كسي مريض شده. منم همينو مي خوام بگم اما هنوز نگفتم

پیش فرض پاسخ : بهانه برای defer کردن پذیرش کانادا(کمک کمک)

اقا من خیر سرم اومدم دیفر کنم برا ترم >بعد استاد جونم به graduate...اینو گفته. graduate.. هم میگه من باید بش حواب بدم

It will help if .... is here in the first week of January itself, and corresponds with me directly starting September. Is the
    postponement visa-related ? If so, what is the guarantee that ... will get the visa by the year-end

گقته تا springهم نیستش .حالا من چی بگم که دیفر کنه؟اگه برای اطمینان بش بگم بندازه برا همون sepبدتر میشه؟شک میکنه که من میخام نرم یهو؟یه جواب سنجیده چی میتونه باشه؟باید زود بجوابم

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : بهانه برای defer کردن پذیرش کانادا(کمک کمک)

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    اقا من خیر سرم اومدم دیفر کنم برا ترم >بعد استاد جونم به graduate...اینو گفته. graduate.. هم میگه من باید بش حواب بدم

It will help if .... is here in the first week of January itself, and corresponds with me directly starting September. Is the
    postponement visa-related ? If so, what is the guarantee that ... will get the visa by the year-end

گقته تا springهم نیستش .حالا من چی بگم که دیفر کنه؟اگه برای اطمینان بش بگم بندازه برا همون sepبدتر میشه؟شک میکنه که من میخام نرم یهو؟یه جواب سنجیده چی میتونه باشه؟باید زود بجوابم
    fia بگین بالاخره شما نتونستین ویزا بگیرین. هر جوری خودشون صلاح می دونن

یعنی بگم به خاطر گارانتیش و این که استاد نیست اگه بندازینsepهم خوبه.همینو بگم؟

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    یعنی بگم به خاطر گارانتیش و این که استاد نیست اگه بندازینsepهم خوبه.همینو بگم؟
    بگو من نتونستم ویزا بگیرم و می خوام دیفر کنم زمانش رو مشخص نکن،بگو من چاره ای ندارم اگه شما فکر می کنین تنها راه همون sep هست خب برای همون موقع دیفر کنین