صفحه 20 از 41 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

Member sanaz83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment & Sustainability, Western University

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

سلام دوستان؛ آیا برای دیفر کردن باید دلیل خاصی برای دانشگاه بیاریم یا اینکه فقط درخواست بدیم کافیه؟؟ من پذیرشم رو از نروژ برای Fall 2013 اکسپت کردم اما بعد از اون از کانادا هم پذیرش گرفتم، اما چون احتمال ویزای کانادا کمتره و من نمیتونم همزمان برای هر دو اقدام کنم میخوام نروژ رو دیفر کنم تا اگه کانادا نشد بتونم برای نروژ اقدام کنم! به نظرتون چیکار میشه کرد؟؟

Member Hedwood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Universite Laval

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz83 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛ آیا برای دیفر کردن باید دلیل خاصی برای دانشگاه بیاریم یا اینکه فقط درخواست بدیم کافیه؟؟ من پذیرشم رو از نروژ برای Fall 2013 اکسپت کردم اما بعد از اون از کانادا هم پذیرش گرفتم، اما چون احتمال ویزای کانادا کمتره و من نمیتونم همزمان برای هر دو اقدام کنم میخوام نروژ رو دیفر کنم تا اگه کانادا نشد بتونم برای نروژ اقدام کنم! به نظرتون چیکار میشه کرد؟؟
    احتمال ویزای کانادا اونقدرا هم کم نیستا!!! الان آنلاین خیلی خوب ویزا میدن 30 تا 40 روزه...اگه استاد راهنما دارید با اون هماهنگ کنید و گرنه به آموزش و مسئول ثبت نام تون بگید که مثلاً یه کاری پیش اومده و میخواید برای ترم ژانویه اونجا باشید..

سلام ذوستان. من توی نامه ادمیشنم ذکر نشده که شرطی هست، ولی دانشگاه برای ثبت نام من مدرک زبانم رو می خواد که هنوز آماده نیست. من برای ویزا اقدام کردم. اگه ویزام بیاد و تا اول سپتامبر نتونم نمره زبانم رو آماده نکنم، با توجه به اینکه هنوز ثبت نام نکردم می تونم دیفر کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه سپتامبر پذیرش گرفتم از Uottawa ولی هنوز نامه به دستم نرسیده و چون سفارت گفته از 12th Jul به بعد درخواستهای ویزا باید به همراه نامه ای واسه شروع ترم در ژادنویه باشد، باید دیفر کنم!
    حالا نمیدونم باید چطوری این کارو بکنم؟ به خود دانشکده ایمیل بزنم یا جای دیگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Tehran

سلام دوستان من 29 می برای ویزا سابمیت کردم ولی هنوز خبری از ویزانیست. میخواستم بدونم تا چه تاریخی اگه ویزام رو دریافت نکردم باید به فکر دیفر بهترم بعد باشم؟ آیا امکانش هست که دانشگاه ها ثبت نام با تاخیر رو قبول کنند؟ اگهاینکارو میکنن عموما چقدر بهمون وقت میدن؟ پذیرشم از دانشگاه کلگری برای ترم پاییزهستش.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط spring1364 نمایش پست ها
    سلام دوستان من 29 می برای ویزا سابمیت کردم ولی هنوز خبری از ویزانیست. میخواستم بدونم تا چه تاریخی اگه ویزام رو دریافت نکردم باید به فکر دیفر بهترم بعد باشم؟ آیا امکانش هست که دانشگاه ها ثبت نام با تاخیر رو قبول کنند؟ اگهاینکارو میکنن عموما چقدر بهمون وقت میدن؟ پذیرشم از دانشگاه کلگری برای ترم پاییزهستش.
    سلام.
    شما برای همه این چیز ها حتما باید از دپارتمان خودتون سوال بپرسید. من که دپارتمان کامپیوتر کلگری هستم، بهم گفتن تا همون ۳ سپتامبر بهشون بگم اگه می خوام دیفر کنم. برای اسکالرشیپ هم ( که از یه جای دیگه تامین میشه) بهم گفتن تا آخر آگوست خبر بدم. برای دیر رسیدن هم دانشکده بهم گفت اگه می خوای TA بشی باید تا ۶ سپتامبر اینجا باشی ولی اگه قرار نیست TA بشی باید تا ۲۰ سپتامبر اینجا باشی. همه اینا هم باید با اجازه سوپروایزر باشه. ضمننا کلاس ها ۹ سپتامبر شروع میشه که مثلا سوپروایزر من بهم پیشنهاد داد که تا قبل از شروع کلاس ها برم ترجیحا.

Junior Member

سلام
    نامه ی acceptance که همراه مدارک از دانشگاه برات میاد رو در قسمت دیفر تیک بزن براشون فکس کن. خیلی راحت. بعدش تاییدیه اش یه ایمیل برات میاد.

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه سپتامبر پذیرش گرفتم از Uottawa ولی هنوز نامه به دستم نرسیده و چون سفارت گفته از 12th Jul به بعد درخواستهای ویزا باید به همراه نامه ای واسه شروع ترم در ژادنویه باشد، باید دیفر کنم!
    حالا نمیدونم باید چطوری این کارو بکنم؟ به خود دانشکده ایمیل بزنم یا جای دیگه؟

سلام
    نامه ی acceptance که از دانشگاه برات ایمیل شده رو در قسمت دیفر تیک بزن براشون فکس کن. خیلی راحت. بعدش تاییدیه اش یه ایمیل برات میاد.

سلام دوستان
    من منتظر ويزام و با توجه به اينكه 30 روز از تاريخ درخواستم گذشته زياد اميد ندارم به اين ترم برسم. دانشگاهم شروع كلاساش 5 سپتامبر و ديرترين تاريخ ثبت نام رو زده 15 سپتامبر. من برنامه ريزي كردم كه اگر تا 6 سپتامبر هم پاس ريكويست بشم بليط واسه پيك آپ از آنكارا و بليط واسه كانادا گرفتم جوري كه تا 13 سپتامبر اونجا باشم. ديروز كه با مسئول دپارتمان ايميل زدم مي گفت اگر فك مي كني تا 6 سپتامبر نميرسي زودتر واسه ديفر به ما خبر بده!!
    حالا دو تا سوال دارم
    1. اگه قرار late registration date سپتامبر18 باشه چرا گير ميدن كه واسه ديفر زودتر خبر بديم!! وقتي من مي تونم در عرض يك هفته كه پاس ريكوست مي شم اونجا باشم چرا بايد اينقدر زودتر ديفر كنم؟
    2. با توجه به اينكه بخشي از فاندم TA هست، آيا ممكنه كه با دير اعلام كردنم براي ديفر اين بخش از فاندم بپره؟ چون استادم گفته كه بايد دوباره بخش تحصيلات تكميلي تصميم بگيره ولي گفت بعيده كه بپره. حالا ميترسم با دير اعلام كردنم بودجشون تموم بشه واسه ترم بعد.

ممنون اگر كسي بتونه راهنماييم كنه

Junior Member

سلام.
    یه سئول داشتم در مورد دیفر کردن.
    من تاریخ اتمام مقطع قبلیم 17 بهمن 91 هست و پذیرش ترم شهریورم رو دیفر کردم به دیماه. برای ترم شهریورم یه بار مجوز خروج و معافیت تحصیلی گرفتم (که به دلیل نرسیدن ویزا مجبور به دیفر شدم)... آیا برای مجوز خروج جدید نظام وظیفه برام مشکلی درست نمیکنه؟ باید معافیت جدید بگیرم یا وزارت علوم همونو برام تمدید میکنه؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای در این مورد داره بگه.