صفحه 23 از 41 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط johnywalker3 نمایش پست ها
    یه سوال داشتم،من پذیرش سپتامبرمو دیفر کردم واسه ژانویه، ولی اون موقع تقریبا یه ماه از رو اعتبار مدرک زبانم می گذره، به نظرتون ممکنه دانشگاه گیر بده یا احیانا پذیرشمو کاندیشنال کنه؟ تاریخ اقدام واسشون مهمه یا شروع کلاسا؟ ممنونم
    راستش دوست عزيز تو بعضي دانشگاههاي استراليا كه تاريخ شروع كلاسها مهمه براشون، تو آمريكا باز هم واسه بعضياشون تاريخ اپلاي يا اقدام مهمه نه شروع كلاسها، راستش تو كانادا رو خودم هم دقيق نميدونم، اساتيد ما رو راهنمايي كنن

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

Johny جان برو به اين صفحه http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1346147 استاد جواب كانادا رو هم داده، بعد باز هم برو بگو اين lionelmessi خيرش به كسي نميرسه، برو خيالت تخت (طاووس) ;-)

Junior Member

سلام دوستان
    من شنیدم که اگه بخوایم دیفر کنیم باید نامه دیفر رو موقع گرفتن ویزا به سفارت تحویل بدیم تا تاریخ ویزا رو واسه ترم بعد بزنن.
    در صورتی که معمولا ویزایی که میدن 2 تا 3 سال اعتبار داره و فک کنیم تو این مدت هر وقت بخوایم میتونیم باهاش وارد کانادا بشیم. سوالی مطرحه اینه که لزوم ارائه نامه دیفر به سفارت واسه چیه؟

Senior Member

من در مورد دیفر کردن پرسیدم، دانشکده این جواب رو داده:

If your Visa arrives these days – you could still arrive in Canada up to the middle of September.
    After that – you would have missed too many classes.
    As soon as you know – please email chemmat@ualberta.ca
    To request a deferral to the Winter 2014 term.
    Very Sincerely,

منظورش از

As soon as you know

یعنی چه زمانی؟ یعنی ددلاین نداره؟
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Senior Member

بعد یه مشکل گرامری هم با این جمله دارم،

If your Visa arrives these days – you could still arrive in Canada up to the middle of September.

اگه میخواست بگه: اگه این روزا ویزابیاد، میتونی تا نیمه سپتامبر بیای. اینطوری میشد:

If your Visa arrives these days – you can still arrive in Canada up to the middle of September.

اگه میخواست بگه: اگه این روزا ویزات میومد، میتونستی تا نیمه سپتامبر بیای. اینطوری میشد:

If your Visa arrived these days – you could still arrive in Canada up to the middle of September.

جمله اولی بار مثبت داره، جمله دوم بار منفی! جمله این خانم لیلی لیزر، کلا باردار نیست لطف میکنین برام توضیح بدین
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    من در مورد دیفر کردن پرسیدم، دانشکده این جواب رو داده:

After that – you would have missed too many classes.
    As soon as you know – please email chemmat@ualberta.ca
    To request a deferral to the Winter 2014 term.
    Very Sincerely,

منظورش از

As soon as you know

یعنی چه زمانی؟ یعنی ددلاین نداره؟

شما اگر ویزاتون اومد تا نیمه اول سپتامبر میتونید برید، در غیر این صورت باید دیفر کنید (یعنی یه جورایی براتون ددلاین دیفر معین کرده)

در مورد گرامر: کل جمله بار مثبت داره و در جملات با بار مثبت، هم can و هم could میتونه بکار بره با این تفاوت که could فرم محترمانه تر can هست و معمولا در جملاتی با درخواست مودبانه یا پیشنهاد بکار میره:

could emphasizes that this is a suggestion or piece of advice
    could: if you ask / tell something more polite
    As soon as you know یعنی به محض اینکه فهمیدید و تکلیفتون مشخص شد

Junior Member

من از واترلو پذیرش دارم. به منم همینو گفتن.
    اما من هنوز منتظرم و دیفر نکردم.
    خودشون گفتن یه هفته دیگه هم صبر کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط matrook نمایش پست ها
    بچه ها سلام،
    من به منشی بخش در مورد دیفر گفتم و اون گفت هر وقت و در هر زمانی که دلت بخواد با همون شرایط نامه پذیرشت اولیه میتونی دیفر کنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    من دانشگاه کلگری هستم، آیا واقعا همچین چیزی میشه؟
    آخه بچه های این فروهها میگن دیفر ددلاین داره و این چیزا!!!!!!

کسی هست از دانشگاه دیگه که همینو بهش گفته باشن؟

با سلام. تو یکی از تاپیک ها یکی از بچه ها می گفت برای کسایی که میخوان دیفر کنند ترم بعد و مشمول سربازی هم هستند اگر تا قبل 1 دی دفاع کرده باشند بیچاره هستند و باقی مشکلی ندارند. امروز با خانوم خسروی که صحبت کردم گفتند ملاک ما اینه که اگر نامه دیفر و ویزات تا قبل اون موعد 1 ساله بعد از دفاعت بیاد مشکلی نیست و میتونی بری. یعنی ظاهرا برای کسی که 20 آذر پارسال دفاع کرده و دیفر کرده برای ترم ژانویه اگر 15 آذر هم ویزاش بیاد میتونه بره کانادا.

سلام دوستان
    من به علت ریجکت شدن مجبور شدم دیفر کنم ولی دیفر من برای سپتامبر سال اینده هست چون یک سری درس های اجباری باید در ترم اول پاس بشن ، می خواستم بدونم اگه من در طی یک ماه آینده دوباره اپلای بکنم و این دفعه انشالاه ویزام بیاد مشکلی از نظر زمان ویزا پیش نمی یاد ؟ یعنی می تونم از همین ویزا برای سپتامبر سال بعد استفاده کنم؟
    ممنون

Junior Member

دوستان من چند صفحه اخیر رو خوندم سوال دوستمون چند مرتبه از طرف سایرین هم پرسیده شده اما بی پاسخ مونده
    این سوال منم هست
    کسی که ویزاش اومده باشه اما نتونه به ترم برسه و بخواد دیفر کنه باید حتما حتما نامه دیفر دستش باشه بره برای پیکاپ؟ دلیل؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط salizadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شنیدم که اگه بخوایم دیفر کنیم باید نامه دیفر رو موقع گرفتن ویزا به سفارت تحویل بدیم تا تاریخ ویزا رو واسه ترم بعد بزنن.
    در صورتی که معمولا ویزایی که میدن 2 تا 3 سال اعتبار داره و فک کنیم تو این مدت هر وقت بخوایم میتونیم باهاش وارد کانادا بشیم. سوالی مطرحه اینه که لزوم ارائه نامه دیفر به سفارت واسه چیه؟