صفحه 28 از 41 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط niyazahmadi نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که دیگه ویزاتو گرفتی و با سفارت دیگه کاری نداری. دیفر کردن الانتون هم که دیگه برای سفارت تاثیری نداره.وقتی بچه ها قبل از گرفتن ویزا دیفر می کنن و با اون برای گرفتن ویزاشون اقدام می کنن یا سفارت نامه دیفر میخواد واسه اینه که زمان ویزا رو بیشتر بزنن چون عملا دانشجو داره دیرتر درسشو شروع میکنه. شما دیگه ویزاتو گرفتی نگران نباش. نامت تو فرودگاه همرات باشه که بگی دیفر کردی و برای این ترم اومدی.
    ممنون از جوابتون..ولی‌ موضوع اینه آخه هنوز دانشگاه برای من نامهٔ دیفر صادر نکرده...من نگران هستم که نکنه تا اون موقع آماده نباشه..میترسم بلیط بگیرم و این هنوز آماده نشده باشه و همین پذیرشی که برای پاییز هم دارم باطل بشه...

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط nazinazi نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون..ولی‌ موضوع اینه آخه هنوز دانشگاه برای من نامهٔ دیفر صادر نکرده...من نگران هستم که نکنه تا اون موقع آماده نباشه..میترسم بلیط بگیرم و این هنوز آماده نشده باشه و همین پذیرشی که برای پاییز هم دارم باطل بشه...
    نگرانی نداره که. هنوز تازه ترم فال شروع شده و بیشتر از 3 ماه تا ترم زمستون مونده...عجله نکنید و الکی نگران نباشید. مسئول ادمیشن دپارتمانتون کارش رو انجام میده و اگر تا 1 ماه دیگه نفرستاد و احساس کردید داره دیر میشه خیلی راحت به اون شخص ایمیل بزنید و شرایطتون رو بگید و یادآوری کنید تا نامتون رو بفرستن (اسکنش رو معمولا به ایمیلتون میفرستن و همون کافیه).
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

Junior Member

سلام دوستان،
    من برای fall2014 اقدام کرده بودم ولی ویزام هنوز نیومده. میخاستم بدونم اگر دیفر بگیرم باید نامش رو به سفارت بفرستیم یا منتظر باشم تا خودشون بخان؟/

Member simkhardar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-قدرت، ETS

سلام دوستان
    من برای ترم زمستان 2015 پذیرش دارم (شروع ترم 6 ژانویه). الان دو هفته هم از درخواست ویزام میگذره اما حدس میزنم ویزام چندین هفته بعد از شروع ترم صادر بشه (اگه ریجکت نشه). از طرف دیگه ترم بعدی (تابستان) دقیقا به فاصله چهار ماه بعد از ترم زمستان شروع میشه. هرچند که ادمیژن آفیس به من گفت تا ده هفته از شروع ترم وقت دارم که رجیستر کنم، ولی ترجیح خودم اینه که تا ترم تابستان دیفر کنم که هم چیزی از درسم از دست ندم و هم سرمای زمستان رو بگذرونم.
    تو سایت استان کبک مشخصا نوشته که باید برای CAQ دوباره اقدام کنم، ولی از چیزی که تو این بخش خوندم متوجه شدم با همون ویزایی که قراره برام صادر بشه میتونم وارد خاک کانادا بشم. حالا مساله اینجاست که افسری که قراره تو فرودگاه استادی پرمیت رو برام صادر کنه ممکنه به این موضوع گیر بده که چرا اون موقع که وقت داشتی نیومدی و حالا سه چهار ماه دیرتر داری میای؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simkhardar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ترم زمستان 2015 پذیرش دارم (شروع ترم 6 ژانویه). الان دو هفته هم از درخواست ویزام میگذره اما حدس میزنم ویزام چندین هفته بعد از شروع ترم صادر بشه (اگه ریجکت نشه). از طرف دیگه ترم بعدی (تابستان) دقیقا به فاصله چهار ماه بعد از ترم زمستان شروع میشه. هرچند که ادمیژن آفیس به من گفت تا ده هفته از شروع ترم وقت دارم که رجیستر کنم، ولی ترجیح خودم اینه که تا ترم تابستان دیفر کنم که هم چیزی از درسم از دست ندم و هم سرمای زمستان رو بگذرونم.
    تو سایت استان کبک مشخصا نوشته که باید برای CAQ دوباره اقدام کنم، ولی از چیزی که تو این بخش خوندم متوجه شدم با همون ویزایی که قراره برام صادر بشه میتونم وارد خاک کانادا بشم. حالا مساله اینجاست که افسری که قراره تو فرودگاه استادی پرمیت رو برام صادر کنه ممکنه به این موضوع گیر بده که چرا اون موقع که وقت داشتی نیومدی و حالا سه چهار ماه دیرتر داری میای؟
    ممکنه ازتون سوال بکنه اما گیری در کار نیست
    بهش میتونید بگید که ویزا دیر اومد و شما ترم رو از دست دادید و خواستید که از اول ترم شروع کنید نه وسط ترم
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام سوال فوری لطفا جواب بدید ممنونم

من واسه ترم زمستان از کنکوردیا پذیرش دارم و ویزا هنوز نیومده اگر دیفر کنم ترمم رو و مثلا ویزا اواسط ژانویه بیاد میتونم همون موقع برم کانادا ؟
    آیا تو فرودگاه گیر نمیدن که چرا زود اومدی؟
    ممنون میشم اگر تجربه ای دارید به اشتراک بگذارید لطفا.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalcad نمایش پست ها
    سلام سوال فوری لطفا جواب بدید ممنونم

من واسه ترم زمستان از کنکوردیا پذیرش دارم و ویزا هنوز نیومده اگر دیفر کنم ترمم رو و مثلا ویزا اواسط ژانویه بیاد میتونم همون موقع برم کانادا ؟
    آیا تو فرودگاه گیر نمیدن که چرا زود اومدی؟
    ممنون میشم اگر تجربه ای دارید به اشتراک بگذارید لطفا.
    خیر وقتی ویزا دارید دیگه میتونید وارد بشید دیگه. میگید که میخواید کارهای اولیه رو انجام بدید

Junior Member

سلام.
    من ترم fall 2014 پذیرش داشتم اما دیفر کردم برای winter 2015 در جالی که اون زمان که دیفر کردم ویزام اومده بود. سوال من این هست که الان اگر بخوام برم مشکلی در ویزام پیش می اد؟ ینی ویزا باطل میشه؟ چجوری باید متوجه شم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marzbar نمایش پست ها
    سلام.
    من ترم fall 2014 پذیرش داشتم اما دیفر کردم برای winter 2015 در جالی که اون زمان که دیفر کردم ویزام اومده بود. سوال من این هست که الان اگر بخوام برم مشکلی در ویزام پیش می اد؟ ینی ویزا باطل میشه؟ چجوری باید متوجه شم؟
    خیر باطل نمیشه. البته اگر تاریخ انقضای ویزا باطل نشده. هنگام ورود به کانادا ممکنه آفیسر ازتون سوال بکنه که چرا دیر اومدید اما چیز مهمی نیست و صراحتا دلیلش رو بگید

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    شاید سوال تکراری باشه اما اگر ویزای من این ماه بیاد بعد من دیفر کنم برای فال سال بعد میتونم آخر همین ماه برم کانادا ...آیا آفیسر میپرسه چرا انقدر زود اومدی؟ و ممکنه بهم استادی پرمیت نده؟ برام خیلی مهمه لطفا اگر اطلاعات صحیح دارید محبت کنید و پیام بدید .
    ممنونم