صفحه 3 از 41 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

پیش فرض پاسخ : بهانه برای defer کردن پذیرش کانادا

يكي از دوستاي من كه الان كاناداست مي گه family problem اونجا خيلي مرسومه و كلا بهانه خوبي محسوب مي شه و اصلا هم لازم نيست زياد توضيح بدين كخه خداي نكرده از فاميل كسي مريض شده. منم همينو مي خوام بگم اما هنوز نگفتم

پیش فرض پاسخ : کی باید دیفر کنم؟

سلام دوستان
    من دفاع تزم اواسط مرداد ماه هستش
    و کارای فارغ التحصیلیم یک ماه طول می کشه آیا باید دیفر کنم یا راهی وجود داره که خودمو سپتامبر به اونجا برسونم؟
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارند راهنماییم کنند

saeede83
    Guest

از دانشگاهتون یک سوال بکنید، یکی از دوستای من پارسال فقط دفاع کرد و کارای فارغ التحصیلی اش رو خانواده اش بعد از 5،6 ماه سر فرصت انجام دادن و دانشنامه اش رو فرستادن. بعضی دانشگاه ها خیلی سخت گیری نمی کنن. راستی برای ویزا اقدام کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    از دانشگاهتون یک سوال بکنید، یکی از دوستای من پارسال فقط دفاع کرد و کارای فارغ التحصیلی اش رو خانواده اش بعد از 5،6 ماه سر فرصت انجام دادن و دانشنامه اش رو فرستادن. بعضی دانشگاه ها خیلی سخت گیری نمی کنن. راستی برای ویزا اقدام کردین؟
    اگر که مشکل سزبازی و خروج داشته باشین این کار عملی نیست. باید از دانشگاه نامه بگیرین همراه با شماره معافیت و ببرین وزارت علوم و تشکیل پرونده بدین و برای خروج اقدام کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin213
    سلام
    من الان تازه دارم مداکم رو برای دانشگاه می فرستم. می دونم برای fall خیلی دیره ولی استاده گفت برای اون موقع apply کنم. مطمئنم تا پذیرش بیاد به گرفتن ویزا نمی رسم. حالا به نظر شما کی باید defer کنم اول برم سفارت اقدام کنم. بعد که دیدم دیر میشه هفته های اخر دیفر کنم (اینجوری تو سفارت مشکلی ایجاد نمی شه؟) یا همین الان تا دارن بررسی می کنن قبل از اومدن پذیرش به استاده بگم برای fall نمی تونم بیام؟
    شما به يه نامه از استادتون هم ميتونين براي ويزا اقدام كنين ولي مسائل سربازي و اينا ???

پیش فرض پاسخ : بهانه برای defer کردن پذیرش کانادا(کمک کمک)

اقا من خیر سرم اومدم دیفر کنم برا ترم >بعد استاد جونم به graduate...اینو گفته. graduate.. هم میگه من باید بش حواب بدم

It will help if .... is here in the first week of January itself, and corresponds with me directly starting September. Is the
    postponement visa-related ? If so, what is the guarantee that ... will get the visa by the year-end

گقته تا springهم نیستش .حالا من چی بگم که دیفر کنه؟اگه برای اطمینان بش بگم بندازه برا همون sepبدتر میشه؟شک میکنه که من میخام نرم یهو؟یه جواب سنجیده چی میتونه باشه؟باید زود بجوابم

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : بهانه برای defer کردن پذیرش کانادا(کمک کمک)

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    اقا من خیر سرم اومدم دیفر کنم برا ترم >بعد استاد جونم به graduate...اینو گفته. graduate.. هم میگه من باید بش حواب بدم

It will help if .... is here in the first week of January itself, and corresponds with me directly starting September. Is the
    postponement visa-related ? If so, what is the guarantee that ... will get the visa by the year-end

گقته تا springهم نیستش .حالا من چی بگم که دیفر کنه؟اگه برای اطمینان بش بگم بندازه برا همون sepبدتر میشه؟شک میکنه که من میخام نرم یهو؟یه جواب سنجیده چی میتونه باشه؟باید زود بجوابم
    fia بگین بالاخره شما نتونستین ویزا بگیرین. هر جوری خودشون صلاح می دونن

یعنی بگم به خاطر گارانتیش و این که استاد نیست اگه بندازینsepهم خوبه.همینو بگم؟

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    یعنی بگم به خاطر گارانتیش و این که استاد نیست اگه بندازینsepهم خوبه.همینو بگم؟
    بگو من نتونستم ویزا بگیرم و می خوام دیفر کنم زمانش رو مشخص نکن،بگو من چاره ای ندارم اگه شما فکر می کنین تنها راه همون sep هست خب برای همون موقع دیفر کنین

Junior Member

بچه ها من میخوام پذیرش کانادام رو defer کنم تا ببینم ویزای us چی میشه؟ چه بهانه ای میشه آورد؟