صفحه 30 از 41 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط EnergyBoy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من احتمال میدم همین روزها پاس ریکوئست شم. شروع ترمم هم فاول 2015 هستش ولی به دلایلی میخوام دیفر کنم به ژانویه. با استاد صحبت کردم اوکیه.
    منتها سوالم اینه که با توجه به اینکه سفارت ویزای منو واسه فاول صادر کرده میتونم با همون ویزا تو ژانویه وارد خاک کانادا بشم؟
    اصلا اگه الان پاس ریکوئست شدم به سفارت چی بگم؟ پاس رو تحویلشون بدم بهشون تا ویزا رو صادر کنند یا بگم که میخوام دیفر کنم؟
    ممنون از وقتتون
    هنوز که نامه رسمی دیفر را از دانشگاه نگرفته اید که بخواهید به سفارت ارائه کنید
    بهتر است این تصمیم شما بعد از دریافت ویزا باشد و سپس نامه دیفر را از دانشگاه دریافت کنید و در زمان ورود برای صدور استادی پرمیت با خود ببرید. البته برای محکم کاری می توانید این مساله را به سفارت هم بعدا با ایمیل اعلام کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان، من واسه فرصت مطالعاتی شش ماهه می خوام واسه ویزا کانادا از کشور فلیپین اقدام کنم (اکتبر 2015 تا مارچ 2016). اما ممکنه نتونم سر اون موقعی که واسش پذیرش گرفتم وارد کانادا بشم ( اما چون فرصت مطالعاتی هست از نظر دانشگاه بریتیش کلمبیا تغییر زمان شروع دوره بلامانع هست). لذا شاید مجبور بشم دوره 6 ماهه رو بعد از اول ژانویه 2016 شروع کنم. حالا اگر بر همین مبنای نامه پذیرش فعلی اقدام به گرفتن ویزا کنم (اکتبر 2015 تا مارچ 2016):

1-می خوام بدونم از زمان صدور ویزا تا چند وقت فرصت ورود به خاک کانادا دارم (معمولا کشور های یک زمانی رو واسه اکسپایر شدن ویزا در نظر می گیرند)

2- آیا بصورت کلی آیا امکان تمدید مهلت ویزای کانادا (برای ورود) در صورت دیفر کردن پذیرش هست؟

ممنونم

سلام دوستان همین الان پذیرشم برای فال اومده اول باید اکسپت کنم؟ بعد دیفر کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    سلام دوستان همین الان پذیرشم برای فال اومده اول باید اکسپت کنم؟ بعد دیفر کنم؟
    اکسپت کنید و بعد تقاضای دیفر بدید
    البته دیفر را همه دانشگاهها ندارند و برای پذیر درخواست هم بعضا شرایطی دارند که ممکن است صرفا به دلیل احتمال عدم موفقیت در کسب ویزا و نظایر آن قابل موافقت نباشد
    حتما قبلا چک کنید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اکسپت کنید و بعد تقاضای دیفر بدید
    البته دیفر را همه دانشگاهها ندارند و برای پذیر درخواست هم بعضا شرایطی دارند که ممکن است صرفا به دلیل احتمال عدم موفقیت در کسب ویزا و نظایر آن قابل موافقت نباشد
    حتما قبلا چک کنید
    خیلی ممنون از پاسختون پس از اکسپت و مکاتبه با واحد تحصیلات تکمیلی به توصیه انها مبنی بر اطلاع دادن به استاد راهنما ایشان پیگیر کارهای دیفر شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام دوستان،
    برای دیفر کردن حداکثر تا چه زمانی قبل از شروع ترم باید تقاضا فرستاده شود؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط PUFFUP نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای دیفر کردن حداکثر تا چه زمانی قبل از شروع ترم باید تقاضا فرستاده شود؟
    سپاس
    تجربه من اینطوری بوده که باید با سوپروایزر صحبت کنی اما اگه از افیش هم بپرسی بهتون میگن.

Junior Member

سلام بچه ها
    من یک هفتس پاس ریکوئست شدم واسه ترم سپتامبر ولی تصمیم دارم به دلایل شخصی ژانویه برم. خدا رو شکر استادم با این مسأله اوکیه و میتونه واسه ژانویه بهم پذیرش بده. الان ابهامی که دارم اینه که با ویزایی که الان میگیرم میتونم ژانویه وارد کانادا بشم؟ نمیگند چرا همون سپتامبر نیومدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EnergyBoy نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یک هفتس پاس ریکوئست شدم واسه ترم سپتامبر ولی تصمیم دارم به دلایل شخصی ژانویه برم. خدا رو شکر استادم با این مسأله اوکیه و میتونه واسه ژانویه بهم پذیرش بده. الان ابهامی که دارم اینه که با ویزایی که الان میگیرم میتونم ژانویه وارد کانادا بشم؟ نمیگند چرا همون سپتامبر نیومدم؟
    حتما نامه دیفر و تغییر تاریخ را رسما از دانشگاه بگیرید و در زمان ورود به افسر اداره مرزی که Study Permit را صادر میکند ارائه بدید.

Junior Member

سلام
    من یه سوال مهم دارم.من پذیرش مشروط از آلبرتا دارم.کارای ویزا رو هم کردم و اسک رو هم فرستادم.فکر نکنم ویزا تا اول سپتامبر که ترم شروع میشه برسه.از طرفی هم زبانم یکم کار داره که شرط پذیرش بوده.دیفر کنم برای سال بعد؟چون ترم زمستون واحدهای لازم رو ارائه نمی دن.
    در ضمن برای مقطع فوق اقدام کردم و فاند هم ندارم.