صفحه 33 از 41 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

سلام دوستان
    من برای ژانویه 2016 پذیرش دارم و با استادم که صحبت کردم گفت میتونی یا برای may یا برای sep دیفر کنی و من هم سپتامبر رو انتخاب کردم و درخواست رو فرستادم برای دپارتمان. حالا امروز نامه اومده برای may . حالا به نظرتون چه کار باید بکنم؟ ممکنه اشتباه کرده باشند؟ امکانش هست که تغییرش بدهند به همون sep که می خوام یا نه؟ آخه استاده گفت با دپارتمان صحبت کردم و اونا گفتن یکی از این دو ترم رو میتونم اقدام کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mekanik68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ژانویه 2016 پذیرش دارم و با استادم که صحبت کردم گفت میتونی یا برای may یا برای sep دیفر کنی و من هم سپتامبر رو انتخاب کردم و درخواست رو فرستادم برای دپارتمان. حالا امروز نامه اومده برای may . حالا به نظرتون چه کار باید بکنم؟ ممکنه اشتباه کرده باشند؟ امکانش هست که تغییرش بدهند به همون sep که می خوام یا نه؟ آخه استاده گفت با دپارتمان صحبت کردم و اونا گفتن یکی از این دو ترم رو میتونم اقدام کنم.
    اولین کارتون این باشه که با استادتون مطرح کنید شاید با توجه به شرائط خودش ترجیح داده اینطور باشه

آفری که برام جهت تحصیل winter 2016 اومده را میخوام دیفر کنم برای fall 2016. منتها نمیدونم دقیقا چه مواردی را برا استادم مطرح کنم. با توجه به اینکه برای winter نمیزسم تا کارهام را راست و ریس کنم و با خیال راحت دنبال ویزا برم. از اونطرفهم چون میخوام تا ترم دوم هم توی دانشگاه محل کارم باشم ( به نوعی باهاشون قرارداد دارم پون عضو هیات علمی هستم). اصلا بنطرتون په دلایلی را برا استاد مطرح کنم که قانع کننده باشه.
    در ضمن احتمالش هست که فاندها بخاطر دیفر از بین بره؟

Junior Member

سلام دوستان
    اگر الآن که برای ویزا اقدام میکنیم ترم ژانویه شروع بشه و و هنوز ویزا نیومده باشه میشه نامه دیفر فرستاد تو همون اپلیکیشن که ویزا برای می بیاد؟ یا اینکه ویزا با تاخیر میاد و ما با اون ویزا به همراه نامه دیفر وارد کانادا میشیم؟
    یا کلا دوباره باید از اول اپلیکیشن برای سسفارت درست کنیم و هزینه بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soshians نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر الآن که برای ویزا اقدام میکنیم ترم ژانویه شروع بشه و و هنوز ویزا نیومده باشه میشه نامه دیفر فرستاد تو همون اپلیکیشن که ویزا برای می بیاد؟ یا اینکه ویزا با تاخیر میاد و ما با اون ویزا به همراه نامه دیفر وارد کانادا میشیم؟
    یا کلا دوباره باید از اول اپلیکیشن برای سسفارت درست کنیم و هزینه بدیم؟
    لازم نیست مجددا اقدام کنید پروسه ویزا رو انجام بدین و در صورت نیومدن ویزا با توجه به تایمینگ که با دانشگاه و استادتون تنظیم نیکنید و لازمه برای دیفر کردن برای گرفتن دیفر اقدام کنید بعد که ویزا اومد با همون ویزا و نامه دیفر وارد کانادا میشوید و استادی پرمیتتون صادر میشه. برخی موارد هم سفارت با دانشگاه در ارتباطه و اگه دیفر کنید اونا خود بخود تاریخ انقشا ویزاتونو با توجه به تاریخ دیفرتون میزنن
    موفق باشید

سلام
    نامه پذیرش من برای وینتر 2016 هست. منتها نمیتونم برسم ( بخاطر کمبود زمان برای ویزا).الان توی accept response form بهتره چه کاری کنم؟ ( این فرم را باید تا 17 نوامبر ارسال کنم)
    اکسپت کنم بعدا درخواست دیفر بدم؟
    یا اینکه از همون اول درخواست دیفر بدم؟
    در ضمن هارد کپی نامه پذیرش پس از ارسال پاسخ accept response form میاد؟ یا اینکه ربطی به اون نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alisafari نمایش پست ها
    سلام
    نامه پذیرش من برای وینتر 2016 هست. منتها نمیتونم برسم ( بخاطر کمبود زمان برای ویزا).الان توی accept response form بهتره چه کاری کنم؟ ( این فرم را باید تا 17 نوامبر ارسال کنم)
    اکسپت کنم بعدا درخواست دیفر بدم؟
    یا اینکه از همون اول درخواست دیفر بدم؟
    در ضمن هارد کپی نامه پذیرش پس از ارسال پاسخ accept response form میاد؟ یا اینکه ربطی به اون نداره؟
    سلام اکسپت کنید بعدا درصورت امکان و با هماهنگی درخواست دیفر بدین
    با همون اسکن میشه واسه ویزا اقدام کرد منتظر اصلش نمونید
    هارد کپی پذیرش قطعی تونه اگه ایمیل شده که چه بهتر اگه نشده بگید براتون میل کنن
    اصلش بیشتر جهت یادگاریه
    موید باشید

سلام دوستان
    من پذیرشم برای زمستون بوده و الان هم کانادا هستم ، من میخوام تغییر رشته بدم و برای گرفتن ادمیشن جدید چند ماه اینجا معطل میشم ، میخوام ببینم میتونم الان که کانادا هستم پذیرشم رو دیفر کنم یعنی از نظر cic مشکلی برام پیش نمیاد؟ اگر کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه که چه کار باید بکنم . ممنون .

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم
    من برای Spring ۲۰۱۶ پذیرش دارم. اقدام کردم برای ویزا که ممکن بیاد ممکن نیاد. قصد دارم نرم Spring و برای Fall ۲۰۱۶ جای بهتری اپلای کنم ولی‌ همچنان اینجا رو داشته باشم. می‌خواستم ببینم الان باید دیفر کنم یا نه؟ اگه بکنم معنیش اینه که باید همین جارو برم؟ اگه بخوام صبر کنم تا جواب جاهای دیگه بیاد خیلی‌ دیر می‌شه و باید سریع تر تکلیفم رو با اینجا مشخص کنم.
    ممنون

سلام بهتره که دیفر رو بندازید بید بگن که میتونید دیفر کنید یا نه.رای اخرین مهلت دانشگاهتون اما بهتره که با استاد هماهنگ کنید چون ایشون باید بگن که میتونید دیفر کنید. شما میتونید بعد از دیفر دانشگاهتونو هم عوض کنید اما باید به cic اطلاع بدین که جای دیگه پذیرش گرفتین.
    موید باشید