صفحه 35 از 41 نخستنخست ... 2526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

سلام خدمت همه دوستان

شرح مشکل: من یک سوال دارم که برام خیلی مهمه. بنده از دانشگاه وینزور اسکالرشیپ (نه TA یا RA) دارم (دوره دکترا) و ویزا رو هم گرفتم (به صورت مالتیپل). همزمان هم از دانشگاه موناش استرالیا اسکالرشیپ گرفتم و برای ویزا اقدام کردم. ولی چون ویزای استرالیا رو نمیتونم تا ماه دیگه بگیرم و دانشگاه وینزور هم قبول نکرده Differ کنم یا Later Arrival داشته باشم، مجبورم برم کانادا تا در صورت ریجکت شدن ویزای استرالیام، فرصتم نسوزه.
    سوال: آیا اگر ویزای استرالیا اوکی بشه و بخوام از کانادا خارج شم و مستقیم برم کانادا، بهم گیر نمیدن که کجا داری میری و مجوز نداری بری؟ بهم نمیگن که اسکالرشیپ داری و الان باید با مجوز دانشگاه بری و لازمه یا مرخصی بگیری یا انصراف بدی؟ کلا قانون خروج از کانادا وقتی دانشجوی دکترا هستی چیه؟

بسیار بسیار ممنونم

Junior Member

سلام به همه دوستان،

من برای سپتامبر 2016 پذیرش داشتم اما چون هنوز ویزام نیامده، مجبورم دیفر کنم. می خواستم بدونم که چه طوری باید به سفارت یا IRCC قضیه دیفر کردن را خبر بدم؟ همچنین بعد از این که ویزام آمد، می تونم زودتر از شروع ترم (مثلا دو ماه قبل از شروع ترم) بدون هیچ مشکلی وارد کانادا بشم؟ (چون در مورد امریکا می دونم که زودتر از 1 ماه قبل از شروع ترم نمی شود وارد امریکا شد، اما می خواهم بدونم که کانادا هم چنین قانونی دارد؟)

خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام دوستان من،
    یه سوالی،
    اگه کسی بخواد دیفر کنه، باید چه مدارکی رو از دانشگاه مقصد تو کانادا درخواست کنه که در بدو ورود به کانادا به افیسر نشون بده؟
    سایر نامه ها و مدارک مورد نیاز چی هست؟
    با تشکر فراوان

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان من،
    یه سوالی،
    اگه کسی بخواد دیفر کنه، باید چه مدارکی رو از دانشگاه مقصد تو کانادا درخواست کنه که در بدو ورود به کانادا به افیسر نشون بده؟
    با تشکر فراوان
    سلام
    در صورتی که شما برای دیفر درخواست بدین، دانشگاه نامه ایی همانند پذیرش میده که در اون ذکر شده که دوره به زمان مذکور دیفر شده است.
    موفق باشید.
    "به دلیل مشغله‎ زیاد، متاسفانه در حالا حاضر قادر به پاسخگویی به پیام‎های خصوصی نمی‎باشم"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    سلام دوستان من،
    یه سوالی،
    با تشکر فراوان
    همونطور که دوستان گفتند پس از موافقت دانشگاه ، نامه مربوطه را با خودتان می آورید. در صورتی که با دیفر موافقت شود، خود دانشگاه این مدرک را برای شما ایجاد خواهد کرد و همین به منزله مجوز ورود دیرتر از تاریخ پذیرش ذکر شده در نامه اولیه است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام
    من یک بار پذیرشم رو دیفر کردم چون ویزام نیومده بود.
    الان دوباره می خوام دیفر کنم چون تازه ویزام اومده و الان وقت زیادی برای اینکه اعلام کنم می خوام از سر کارم بیام بیرونو ندارم،
    می خوام دیفر کنم به ‌May.
    هر چند بار بخوایم می شه دیفر کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط NIZ نمایش پست ها
    سلام
    من یک بار پذیرشم رو دیفر کردم چون ویزام نیومده بود.
    الان دوباره می خوام دیفر کنم چون تازه ویزام اومده و الان وقت زیادی برای اینکه اعلام کنم می خوام از سر کارم بیام بیرونو ندارم،
    می خوام دیفر کنم به ‌May.
    هر چند بار بخوایم می شه دیفر کرد؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    عموما تا دو بار دیفر را اگر دلیل منطقی مثل عدم صدور ویزا داشته باشید قبول میکنند. مساله فاند البته بحث دیگری است و ممکن است حتی در دیفر اول دچار مشکل شود. باید با استاد مربوطه اگر فاند دارید چک کنید. پذیرش بدون فاند باید از طریق دانشکده چک کنید برخی ممکن است دیفر را قبول نکنند. برخی هم پذیرش فقط سپتامبر دارند (مثل ریرسون) و اصولا دیفر را هم معمولا نمیپذیرند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام به همگی،
    من پذیرش برای ژانویه دارم و ویزام هنوز نیامده. اگه الان دیفر کنم لازم هست که مدارکم را آپدیت کنم یا به اداره مهاجرت اطلاع بدم یا نه؟ یا اینکه بعد از دیفر میتونم منتظر ویزا بمونم و با همون ویزا و پذیرش جدید برم کانادا؟
    لطفا اگر اطلاعات دقیق دارید جواب بدهید و منبع اطلاعاتتون را هم ذکر کنید.
    بسیار ممنون

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام ,
    دوستانی که تجربه دیفر کردن برای گرفتن فاند دارن ممنون میشم جواب بدن. در صورتی که از یک دانشگاه بشه پذیرش بدون فاند گرفت , این امکان وجود داره که یک ترم دیفر کرد تا بشه فاند گرفت ؟ اصلا شانس فاند برای ترم بعدش وجود داره ؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام ,
    دوستانی که تجربه دیفر کردن برای گرفتن فاند دارن ممنون میشم جواب بدن. در صورتی که از یک دانشگاه بشه پذیرش بدون فاند گرفت , این امکان وجود داره که یک ترم دیفر کرد تا بشه فاند گرفت ؟ اصلا شانس فاند برای ترم بعدش وجود داره ؟
    ممنونم
    معمولا در کانادا فاند RA از طریق استاد تعیین میشود و برای مستر بدون تز اگر مد نظرتان هست اصولا سوپروایزر و فاندی تعریف نشده که بتوان با دیفر فاندی تعریف نمود. اگر موفق به ساپورت سوپروایزری شدید باید برای مقطع مستر با تز اپلای مجدد کنید یا سوییچ به مستر با تز کنید که عموما در هردوحال موافقت استاد قبل از پذیرش لازم است. در کل امکانپذیر است ولی به شرطی که استادی از پرونده و کار شما استقبال کند که البته در مرجله اول به هرعلت این ساپورت را نداشته اید اگر هدفتان و اقدام اپلیکیشن ارسالیتان برای فاندینگ بوده است.