صفحه 38 از 41 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط aysa6161 نمایش پست ها
    سلام
    من 8 ژوئن CAQ را دریافت کردم و تقریبا 9 هفته از زمان درخواستم برای Study permit گذشته ولی هنوز خبری نیستش و پذیرشم از کنکوردیا برای سپتامبر هست و باید 4 سپتامبر اونجا باشم باید چیکار کنم؟ اگر دیفر بخوام بکنم چقدر طول میکشه تا پذیرش جدید بهم بدن؟
    به نظرم این هفته رو هم صبر کنیم تا اواسط آگوست، بعد دیفر کنیم. کنکوردیا فعلا ددلاینی اعلام نکرده برای دیفر، یک گزینه late arrival هم داریم که 17 سپتامبر هست.
    منم 14 هفته است که منتظرم و هنوز ویزام نیومده

Junior Member

سلام وقتتون بخیر دوستان. میخواستم بدونم برای late arraival باید به دانشگاه اطلاع بدیم؟ پروسش چجوری هستش؟ چون الان من از کونکوردیا پذیرش فال دارم ولی خبری نیست هنوز از ویزا، ایشالا که میرسیم همگی واقعا ولی محض احتیاط آدم بدونه باید چیکار کنه... من انتخاب واحدمم انجام دادم اگه نرسم باید هزینه واحدهارو پرداخت کنم و تا حذف و اضافه زمان دارم فقط

Junior Member

سلام دوستان
    این سوال منم هست، چون مشابه این مشکل را دارم.
    موضوع از این قراراه که به من ویزا دادن اما در مرحله ی پیکاپ ویزا هستم، مشکل اینه که از 5 سپتامبر ترم شروع میشه و می بایست سرکلاس می بودم. اما چون معلوم نیست این پیکاپ چند روز دیگه قراراه طول بکشه نشد بلیط تهیه کنم.
    از طرفی از دانشگاه درخواست کردم دیرتر برم که گفتن فقط 2 روز میتونی دیرتر بیای.
    الان هم که بهشون گفتم دیفر کنم یک ترم دیرتر برم میگن برای اینترنشنال فقط سپتامبر ورود داریم و اگر دیفر کنی سپتامبر 2019 باید بیای.
    حالا سوالم اینه اگر من دیفر کنم میتونم تا آخر این ماه برم کانادا و با نامه ی ادمیشن امسال توی فرودگاه پرمیت بگیرم و یکسال اونجا باشم تا شروع ترم یا اینکه حتما باید سال بعد برم؟
    ممنون میشم اگر میدونید راهنمایی کنید. سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamrkh نمایش پست ها
    سلام
    من ۲۴ جولای سابمیت کردم و هنوز از ویزا خبری نیست. با توجه به اینکه شروع ترم ۴ سپتامبره، میخوام پذیرشم رو به ترم زمستون دیفر کنم. سوالم اینه که بعد از صدور ویزا چقدر زودتر از شروع ترم زمستون می تونم برم کانادا؟
    آیا مثل امریکا (حداکثر یک ماه قبل از شروع ترم) محدودیت زمانی وجود داره یا خیر؟
    و اینکه آیا باید موضوع دیفر کردنم رو به سفارت اطلاع بدم یا خیر؟
    ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره راهنماییم کنه.

Junior Member

سلام.
    من شروع کلاسهام اول سپتامبر بوده ولی دانشگاه گفته بود اگر نتونم تا 24 سپتامبر دانشگاه باشم اون موقع میگن که بهم دیفر برای سال بعد ( سپتامبر) میدهد یا نه. حالا من دیروز پاس رکویست شدم و تصمیم دارم برم آنکارا برای گرفتن ویزا اما در هر صورت مطمینم که نمیتونم 24 کانادا باشم.
    حالا سوال من اینه که بهتر که برم ویزا را بگیرم و بعد با مدارک دیفر تایستون سال دیگه وارد کانادا بشم یا
    از دانشگاه بحوام که نامه دیفر را بهم بده و بعد با نامه دیفر برم آنکارا؟ و اگر این کار را بکنم ویزا را برای سال آینده برام میزنن؟

ممنون از راهنمایی تون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMR57 نمایش پست ها
    سلام.
    من شروع کلاسهام اول سپتامبر بوده ولی دانشگاه گفته بود اگر نتونم تا 24 سپتامبر دانشگاه باشم اون موقع میگن که بهم دیفر برای سال بعد ( سپتامبر) میدهد یا نه. حالا من دیروز پاس رکویست شدم و تصمیم دارم برم آنکارا برای گرفتن ویزا اما در هر صورت مطمینم که نمیتونم 24 کانادا باشم.
    حالا سوال من اینه که بهتر که برم ویزا را بگیرم و بعد با مدارک دیفر تایستون سال دیگه وارد کانادا بشم یا
    از دانشگاه بحوام که نامه دیفر را بهم بده و بعد با نامه دیفر برم آنکارا؟ و اگر این کار را بکنم ویزا را برای سال آینده برام میزنن؟

ممنون از راهنمایی تون
    نهربطي به تاريخ ديفر نداره شما پاسپورت رو ببر از تاريخ پاس ريكويست تا ١ سالو نيم ٢ سال تاريخ داره ويزاتون كه ميتونيد وارد خاك كانادا بشيد

Junior Member

دوستان سلام
    اگه درخواست دیفر بفرستیم معمولا چقدر بعد دانشگاه جواب میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ypomme نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اگه درخواست دیفر بفرستیم معمولا چقدر بعد دانشگاه جواب میده؟
    سلام
    بستگی به دانشگاه و دپارتمان داره. از یک روز تا چندین هفته.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

سلام دوستان

من برای این ترم، یعنی سپتامبر پذیرش داشتم، الان 2 ماه هست که برای ویزای کانادا اقدام کردم ولی هنوز ویزام نیومده و مجبور شدم دیفر کنم. آیا باید نامه ی دیفر را برای سفارت بفرستیم؟

ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tanaz289 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای این ترم، یعنی سپتامبر پذیرش داشتم، الان 2 ماه هست که برای ویزای کانادا اقدام کردم ولی هنوز ویزام نیومده و مجبور شدم دیفر کنم. آیا باید نامه ی دیفر را برای سفارت بفرستیم؟

ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید
    معمولا خودشون اسک میکنن. فعلا دست نگه دارید

Junior Member

سلام دوستان من ويزام اومده و بليط گرفتم ولي هنوز جواب ديفر دانشگاه نيومده. من بدون نامه اپديت ادميشن ميتونم وارد كانادا بشم؟