صفحه 7 از 41 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- مخابرات UBC

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

سلام دوستان

من پذیرش دکترا از دانشگاه یوبی سی دارم، اما ویزام هنوز نیامده (11 هفته از ارسال مدارکم گذشته)، فاند هم دارم
    به نظرتون برای ورود دیرهنگام ازشون بپرسم، یعنی بپرسم که تا کی می تونم بیام، یا صبر کنم.
    آخه می خوام بر اساس پاسخ اونا بلیط دیگری تهیه کنم!
    البته اگر تا اون موقع نرسیدم ویزا بگیرم یا ویزام خیلی دیر اومد، درخواست دیفر می کنم!
    به نظرتون اگر سوال ورود دیرهنگام را از دانشکده بپرسم، ممکنه منو بگذارند کنار و کس دیگری را جایگزین کنند؟

ممنون
    نبینم ، این دم رفتن ، تو چشمات غصه میشینه ، همه اشکاتو می بوسم، می دونم قسمتم اینه

Junior Member

سلام. من اصلا نمیدونستم دلیل differ اینقدر مهمه!! خوب من واقعا هنوز جواب ویزامو نگرفتم. حالا باید یک دلیل دیگه(قابل قبول تر) بیارم؟! من از concordia پذیرش دارم. کسی میتونه راهنماییم کنه که مراحل differ کردنش به چه صورته؟ممنون.

Member sahand1357 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط jamasb نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پذیرش دکترا از دانشگاه یوبی سی دارم، اما ویزام هنوز نیامده (11 هفته از ارسال مدارکم گذشته)، فاند هم دارم
    به نظرتون برای ورود دیرهنگام ازشون بپرسم، یعنی بپرسم که تا کی می تونم بیام، یا صبر کنم.
    آخه می خوام بر اساس پاسخ اونا بلیط دیگری تهیه کنم!
    البته اگر تا اون موقع نرسیدم ویزا بگیرم یا ویزام خیلی دیر اومد، درخواست دیفر می کنم!
    به نظرتون اگر سوال ورود دیرهنگام را از دانشکده بپرسم، ممکنه منو بگذارند کنار و کس دیگری را جایگزین کنند؟

ممنون
    دوست عزيز واسه Late arrival كسي رو جايگزين شما نمي كنند. من خودم حدود 10 روز مهلت گرفته ام. ولي اون هم احتمالا كافي نباشه. شما اگه مي خواي خيلي احتياط كني اواخر august به استاد و تحصيلات تكميلي نامه بزن و تقاضاتو بگو.

Junior Member

سلام. میشه یک نفر لطف کنه و به من بگه چطور باید دیفر کرد؟ من تا آخر آگوست بیشتر فرصت ندارم. دانشگاهم جواب ایمیل هامو نمیده! ممنون

Junior Member

با سلام
    من از طریق Graduate Secretary دانشگاه University of Guelph کانادا مطلع شدم که برای ترم Fall 2011 در مقطع فوق لیسانس پذیرفته شدم و به زودی نامه پذیرش به دستم میرسه. من همه مدارک لازم برای درخواست ویزا رو اماده دارم اما مشکلی که هست اینه که سفارت کانادا برای دادن study permit زمان حدودی 8 هفته ای رو مشخص کرده. از طرفی توصیه شده که حداقل 3 ماه قبل از تاریخ شروع ترم برای ویزا اقدام کرد. واقعا نمیدونم چیکار کنم. آیا راهی وجود داره مثل شرایط اضطراری که بشه در مدت 1 ماه ویزا گرفت؟ از طرف دیگه دو درس اجباری وجود داره که فقط در ترم پاییز ارائه میشه و من نگرانم که اگه defer کنم هم از کلاس عقب بیفتم و هم شاید کلا شانس خودمو برای تحصیل از دست بدم. واضحه که defer کردن هزینه ای حدود 100 دلار هم داره. از دوستان عزیز تقاضای همدردی و همچنین راهنمایی دارم.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Animal Biology-UBC

سلام بچه ها
    من در تاریخ 31 ژولای نامه افر از بریتیش کلمبیا برام اومد که چون به ویزا نمی رسیدم از دانشگاه خواستم که دیفر کنن ترممو.منشی دپارتمان گفت که از رئیس graduate department امضاشو گرفته واسه دیفر.توی نامه ای که الان به دستم رسیده خود استادم نامه بورسشو واسه ژانویه تغییر داده ولی نامه اصلی پذیرش تاریخ شروع ترمو همون سپتامبر زده !!،کسایی که با مدل بریتیش کلمبیا اشنایی دارند میشه کمک کنند بگن الان اینا اشتباه کردن تاریخو تغییر ندادن ؟یعنی اینقدر تابلو اشتباه میکنن؟!!!یا با همین نامه میشه برم سفارت؟من الان نمیدونم چکار کنم؟

Junior Member

توی سایت سفارت گفته که study permit رو توی فرودگاه کانادا و بر اساس نامه‌ای که سفارت می‌ده صادر می‌کنن. اون نامه‌هه توش تاریخ شروع تحصیلات نوشته شده؟ در صورت دیفر کردن آدم می‌تونه ویزا و نامه study permit رو که برای ترم پاییز صادر شده‌ سه ماه بعد استفاده کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Animal Biology-UBC

نقل قول نوشته اصلی توسط billi نمایش پست ها
    توی سایت سفارت گفته که study permit رو توی فرودگاه کانادا و بر اساس نامه‌ای که سفارت می‌ده صادر می‌کنن. اون نامه‌هه توش تاریخ شروع تحصیلات نوشته شده؟ در صورت دیفر کردن آدم می‌تونه ویزا و نامه study permit رو که برای ترم پاییز صادر شده‌ سه ماه بعد استفاده کنه؟
    ببینید نامه ای که الان من دارم نامه اصلی پذیرشمه با تاریخ شروع ترم برای سپتامبر،در صورتی که من برای دیفر صحبت کردم باهاشون و قرار شد که دیفر کنن برام ولی نمیدونم چرا باز این نامه رو واسم فرستاده،اخه اینا پذیرشمو تازه 31 ژولای دادن اونم تازه افرشو نه رسمی ،یعنی مجبورن منو دیفر کنن.من چون استرس دارم تا فردا شب بشه و این خانمه مسئول پذیرش دپارتمان جواب بده گفتم از بچه های اینجا بپرسم.اخه استادم که باهاش صحبت کردم راحت گرفت موضوع رو و نامه بورسشو واسه ژانویه تغییر داد ولی این خانم دیگه نمی دونم چرا با این همه ایمیل و توضیحات من در مورد سفارت باز هم اینجوری کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Agr. Entomology-Isfahan University of Technology

When I wanted to postpone my ticket, I realized that all the flights to Canada are full until ... I am still looking for alternative ways to be there before the start of the term; but if I can not, please let me know what I should do. Can I begin the term later than Sep ...th? Or I have to defer my admission to Winter Term? (I've already contacted Carol and she said that it depends on your decision).

این یه قسمت از وسطای ایمیل من به استادم بود (واسه اونایی که تو تاپیک نتیجه مصاحبه ویزای کانادا خواسته بودن) واسه پرسیدن در مورد دیفر. البته از قبل در جریان بلیط اینام بود.
    ولی به نظر من صبر کنین تا 1 هفته قبل از شروع کلاسا. عجله نکنین شاید ویزا اومد. قوانین دانشگاها هم با هم فرق میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haliloo نمایش پست ها
    با سلام
    من از طریق Graduate Secretary دانشگاه University of Guelph کانادا مطلع شدم که برای ترم Fall 2011 در مقطع فوق لیسانس پذیرفته شدم و به زودی نامه پذیرش به دستم میرسه. من همه مدارک لازم برای درخواست ویزا رو اماده دارم اما مشکلی که هست اینه که سفارت کانادا برای دادن study permit زمان حدودی 8 هفته ای رو مشخص کرده. از طرفی توصیه شده که حداقل 3 ماه قبل از تاریخ شروع ترم برای ویزا اقدام کرد. واقعا نمیدونم چیکار کنم. آیا راهی وجود داره مثل شرایط اضطراری که بشه در مدت 1 ماه ویزا گرفت؟ از طرف دیگه دو درس اجباری وجود داره که فقط در ترم پاییز ارائه میشه و من نگرانم که اگه defer کنم هم از کلاس عقب بیفتم و هم شاید کلا شانس خودمو برای تحصیل از دست بدم. واضحه که defer کردن هزینه ای حدود 100 دلار هم داره. از دوستان عزیز تقاضای همدردی و همچنین راهنمایی دارم.
    با تشکر
    سفارت کانادا از 14 جولای به بعد دیگه برای ترم پاییز تقاضای ویزا نمی پذیره. بعلاوه سفارت هیچ تعهدی نسبت به اون 8 هفته که اعلام کرده نداره (تا 14 هفته هم سابفه داشته امسال). نمی دونم اما شاید بتونید از ترکیه اقدام کنید ...