صفحه 8 از 41 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 403

موضوع: همه چیز در مورد Defer کردن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد Defer کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط moat نمایش پست ها
    سفارت کانادا از 14 جولای به بعد دیگه برای ترم پاییز تقاضای ویزا نمی پذیره. بعلاوه سفارت هیچ تعهدی نسبت به اون 8 هفته که اعلام کرده نداره (تا 14 هفته هم سابفه داشته امسال). نمی دونم اما شاید بتونید از ترکیه اقدام کنید ...
    سلام
    ممنون از پاسخ. اما تو سایت سفارت نوشته هر کسی باید از کشور خودش اقدام کنه مگر اینکه از کشور دیگه اقامت بالای یکسال داشته باشه. اما بازم مطمئن نیستم که ترکیه میشه یا نه چون ویزا نمیخواد. از دوستان دیگه اظهار نظر کنن.
    با تشکر

Junior Member

سلام به همه. يه سؤال! واسه صدور Study Permit در فرودگاه كانادا، آيا حتمآ بايد نامه پذيرش مثلآ ترم ژانويه واسه كسايي كه Defer كردن به آفيسر نشون داده بشه؟ يا همون پذيرش سپتامبر كافيه، يا اينكه اصلآ نامه پذيرش رو چك نمي كنن؟ اگر چك مي كنن حتمآ بايد اصلش باشه يا اسكن/كپي هم كفايت مي كنه؟ ممنون مي شم جواب بدين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Ottawa

پیش فرض Defer کردن بعد از گرفتن ویزا

سلام، من از دانشگاه OTTAWA واسه ژانویه پذیرش گرفتم.ولی بهم فاند ندادمو تازه فهمیدم که بیشتر از 10 ساعت نمیتونم کار کنم. من ویزامم گرفتم ولی هنوز ثبت نام نکردم. چون شرایط مالیم جور نیست می خوام Defer کنم و بعد خودم برم اونجا بگردم توی دانشگاه ها یکیو پیدا کنم بهم فاند بده.<br>
    میخوام ببینم اگه تونستم defer کنم میتونم با همین پذیرش ژانویم وارد کانادا بشم و study permit بگیرم یا باید یه پذیرش جدید برام صادر بشه؟ باید این استاده که supervisor منه رو دوباره راضی کنم منو قبول کنه؟
    بعد میخواستم بدنم چه بهونهای واسه Defer کردن بیارم بهتره؟
    خیلی اضطراریه، ممنون
    ویرایش توسط pouya_ghorbany : October 25th, 2011 در ساعت 09:12 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Ottawa

سلام،

کسی می دونه که توی study permit اسم دانشگاهو مزنند یا نه؟اگه بریو ثبت نام نکنی اخراج میشی از کشور؟میخوام برم اونجا واسه یه جا دیگه اپلای کنم ولی دیفرم نمیکننداین جایی که هستم الان.
    خیلی ممنون

دوستان کسی میدونه که آیا برای late arrival هم نیازی هست که با دانشگاه هماهنگ کنیم؟
    Fake it until you make it

Junior Member

سلام...اگر كسي ويزاش به موقع بياد و همه كارهاي دانشگاهي هم رديف باشه ولي بنا به مشكلي نتونه بريد...دانشگاه رو ديفر كنه بدون مشك... آيا ويزا كنسل ميشه و بايد دوباره بايد اقدام كرد؟

سلام دوستان،
    من برای ترم ژانویه 2012 پذیرش دارم. ویزام 6 دسامبر صادر شده. پذیرشم رو در تاریخ 5 دسامبر Defer کردم و به جز اون هم یک پذیرش دیگه برای ترم سپتامبر دارم. ویزام تا مارچ 2013 اعتبار داره. الان می خوام برای ترم ژانویه نرم و ترم سپتامبر برم. آیا کسی می دونه که این امکان داره یا نه؟ و آیا اگه وارد بشم مشکلی پیش میاد یا نه؟ و اینکه اگه الان نرم چه زمانی می تونم وارد کانادا بشم؟

سلام دوستان.ممنون می شم اگه کسی پاسخو منو بده چون خیلی خیلی ضروری و فوریه:
    من واسه ترم ژانویه پذیرش دارم و ویزام تا یکسال دیگه هم اعتبار داره.آیا می تونم با گرفتن نامه پذیرش جدید واسه ترم سپتامبر سال دیگه وارد کانادا بشوم؟یعنی تا چند وقت بعد از صدور این ویزام می تونم خارج بشم و اگه با پذیرش جدید سال دیگه وارد شم و هنوزم ویزام اعتبار داشته باشه مشکلی پیش نمیاید؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیفر کردن با وجود گرفتن ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_apply83 نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم، به خصوص از دوستانی که ویزا گرفتن. کسی می دونه که بعد از گرفتن ویزا چه مدت قبل از شروع ترم میشه وارد کانادا شد؟ مثلا در مورد آمریکا یه ماه قبل از شروع ترم اجازه ورود می دن نه زودتر. راستش من می خوام دیفر کنم به ژانویه ولی با ویزای پاییز 2-3 ماه زودتر برم کانادا که یه کم به کاراری شخصی برسم. کسی در این مورد تجربه ای داره؟

منم الا هم چین وضعیتی دارم ، یعنی ویزام برای ژانویه است ولی ترمم از می شروع میشه. چه زمانی می تونم وارد کانادا شم؟ شما بالاخره چی کار کردین؟
    ...Want to be the best, Ought to beat the rest

Member

سلام من تابستون سال دیگه کارموزی دارم و نمیدونم دانشناممو کی میدن. حداکثر مهلت ارائش برای fall 2012 کیه؟ میشه اگه دیر شد واسه ترم زمستون دیفر کنم؟