صفحه 3 از 65 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 646

موضوع: مهندسی مکانیک، هوافضا، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی و ...

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

پیش فرض پاسخ : Maschinenbau-Mechanic- مکانیک و گرایشهای مرتبط

نظر دانشگاه رو بهتره ایمیل بزنید و ازشون بپرسید چون بعضی دانشگاهها محدودیت های سنی میگذارند
    اگر خودشون موافقت کنند که مشکلی نیست
    فقط شاید سفارت اذیتتون کنه
    اما بهتره که فقط روی یک دانشگاه متمرکز نشید چون در خیلی از موارد در عین ناباوری شما یه دانشگاه ردتون میکنه ( حالا شاید در همون ترم یه دانشگاه بهتر هم قبولتون کنه)
    کلا میخوام بگم که در دانشگاههای خوب احتمال پذیرش رو نمیشه بررسی کرد
    اگر B2 داشته باشید مصلما شانس پذیرشتون هم بالاتره
    بر فرض که بخوایید کلا به آلمانی ادامه تحصیل بدید :
    اگر از نظر هزینه کردن واسه کلاس زبان مشکلی ندارید پیشنهاد میکنم یه پذیرش از یه دانشگاه سطح پایینتر بگیرید برید اونجا زبانتون رو که تمام کردید اقدام کنید واسه دانشگاههای دیگه بعد برید اونجا ثبت نام کنید
    در مورد بازار کار اطلاع دقیقی ندارم
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member hamech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KIT

سلام.برای رشته مهندسی مکانیک پذیرش به آلمانی بگیریم بهتره یا انگلیسی؟ برادرم آلمان زندگی میکنه و من هم میخوام بعد پایان تحصیل اونجا بمونم وکار کنم.در ضمن برای تحصیل محدودیت سنی وجود داره تو آلمان؟من آلمانی صفر هستم و2سال زمان میبره تست داف بدم(شهرستان ساکنم) ولی میتونم 5-6 ماهه آیلتس بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamech نمایش پست ها
    سلام.برای رشته مهندسی مکانیک پذیرش به آلمانی بگیریم بهتره یا انگلیسی؟ برادرم آلمان زندگی میکنه و من هم میخوام بعد پایان تحصیل اونجا بمونم وکار کنم.در ضمن برای تحصیل محدودیت سنی وجود داره تو آلمان؟من آلمانی صفر هستم و2سال زمان میبره تست داف بدم(شهرستان ساکنم) ولی میتونم 5-6 ماهه آیلتس بدم.
    خودتون الان دانشجوی لیسانسید؟ ترم چندید؟ مسلما دو سال وقت گذاشتن برای آلمانی اگه ترمهای آخرتونه بی فایده است..
    فرقی نداره انگلیسی پذیرش بگیرین یا آلمانی فقط شانس پذیرش به انگلیسی کمتره چون اولا به طور محدود ارائه میشن ( برای مثال مهندسی Automotive رو فقط دو سه دانشگاه به انگلیسی ارائه میدن ولی به آلمانی حداقل 10 جا رو خودم میدونم...) و ثانیا از همه دنیا متقاضی وجود داره و رقابت بیشتره ولی اگه رزومه خوبی دارین با همون آیلتس پذیرش English Taught بگیرین و بعدش شروع به آلمانی خوندن کنید که تا آخر ارشد آلمانیتون فول شه چون بدون آلمانی دونستن تقریبا کار پیدا نمیشه..
    خود تحصیل محدودیت سنی نداره (حالا نه اینطور که با 35 سال بخواهیم لیسانس بخونیم)- بچه های سن بالا باید از سفارت بترسند...
    ویرایش توسط Catercorner : March 17th, 2013 در ساعت 03:31 AM

Junior Member hamech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KIT

نقل قول نوشته اصلی توسط Catercorner نمایش پست ها
    خودتون الان دانشجوی لیسانسید؟ ترم چندید؟ مسلما دو سال وقت گذاشتن برای آلمانی اگه ترمهای آخرتونه بی فایده است..
    فرقی نداره انگلیسی پذیرش بگیرین یا آلمانی فقط شانس پذیرش به انگلیسی کمتره چون اولا به طور محدود ارائه میشن ( برای مثال مهندسی Automotive رو فقط دو سه دانشگاه به انگلیسی ارائه میدن ولی به آلمانی حداقل 10 جا رو خودم میدونم...) و ثانیا از همه دنیا متقاضی وجود داره و رقابت بیشتره ولی اگه رزومه خوبی دارین با همون آیلتس پذیرش English Taught بگیرین و بعدش شروع به آلمانی خوندن کنید که تا آخر ارشد آلمانیتون فول شه چون بدون آلمانی دونستن تقریبا کار پیدا نمیشه..
    خود تحصیل محدودیت سنی نداره (حالا نه اینطور که با 35 سال بخواهیم لیسانس بخونیم)- بچه های سن بالا باید از سفارت بترسند...
    ممنون از راهنمایی Catercorner عزیز.
    من24سالمه و 2 سال پیش لیسانس گرفتم.مشکل زبان آلمانی اینه که شهرستان کلاس فشرده نیست و کانون زبان هم خیلی کند میره جلو.سفارت هم که گیر میده به فاصله تحصیلی.
    شما کدوم گرایش هستین؟بازار کار کدوم گرایشها خوبه به نظر شما؟
    راستی به نظر شما آدم اونجا فامیل داشته باشه گیر میده سفارت؟موقع مصاحبه بهتره بگیم کسی رو نداریم اونجا؟

خواهش میکنم
    خود تهرانی ها با انواع و اقسام کلاسهای تراکمی-حجیم-خصوصی-عمومی-فصلی-مقطعی-فشرده- فوق فشرده -سوپرفشرده-له شده و ... (محض شوخی بود) و موسسات با کیفیت - حداقل یک سال طول میکشه تست داف بگیرن. شما همون انگلیسی پذیرش بگیر- بعدش آلمانی رو شروع کن و تو آلمان ادامه بده
    صنعت آلمان جزو قویترین و پویاترینهاست- یکی اینجا (AA) میگفت آلمان برای مهندسها بهشت درآمده
    برای فارغ التحصیلهای رشته مکانیک بخصوص گرایش خودرو بازار کار خوبی در آلمان هست. (4 تا از بزرگترین کمپانیهای اتومبیل سازی جهان در آلمان قرار داره- پورشه|BMW|فولکس واگن|Audi )

Junior Member

سلام دوستان عزیز امیدوارم هر جا که هستین شاد و سربلند باشین
    دوستان در رشته ی جوشکاری کسی هست که تو آلمان تحصیل کنه؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دیپلم ریاضی دارم و دانشجوی فوق دیپلم الکترونیک دانشگاه غیر انتفاعی بودم که از دانشگاه اخراج شدمبه خاطر مسائلی و جذب بازار کار شدم
    الان حس میکنم تمکین مالی رو دارم که خارج از کشور تحصیل کنم و 25 سالمه
    آیا میتونم با معدل 18 دیپلم و حدود 15 پیش دانشگاهی در رشته مهندسی مکانیک برای بچلر یکی از دانشگاه های متوسط آلمان پذیرش بگیرم؟ ویزا چطور؟
    حدودا چند درصد شانس دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KIT

سلام دوستان
    من رشته ام صنایعست و می خوام برای ارشد برای رشته مکانیک اقدام کنم چون شنیدم وضعیت کاری صنایع اونقدرا خوب نیست.
    نظر شما چیه؟این تغییر رشته خیلی سخته؟
    در کل اینکه این تغییر رشته به نفعم خواهد بود یا نه؟

Junior Member parsa_babadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mekanik khodro .azade dezfoul

با سلام خدمت دوستان.... من 21 سالمه کاردانی مکانیک خودرو دارم.پس 2 سال بعد کارشناسی که می خوام توی ایران بخونم. بعدش قصد دارم برای ادامه تحصیل به آلمان بیایم.با توجه به نیاز شغل در المان.من از بین گرایش سیالات وجامدات و خودرو در مقطع کارشناسی کدوم رو انتخاب کنم که بهتر و راحت تر بتونم از دانشگاه المان دریفت دانشجویی بگیرم. آیا مکانیک خودرو توی المان بازار کار خوبی داره؟.مرسی من تازه اکانت درست کردم.

Junior Member parsa_babadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mekanik khodro .azade dezfoul

سلام دوست عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه.می خواستم بدونم شما اطلاعی دارید از این که کدوم گرایش رشته ی مکانیک توی المان بهتره.هم از لحاظ تحصیل هم از لحاظ یافتن کار پس از تحصیل.سپاس گذارم.من دارم کارشناسی توی ایران می خوانم. 2 سال دیگه تمام میشه الان هم 20 سالمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)