صفحه 5 از 65 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 646

موضوع: مهندسی مکانیک، هوافضا، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng

پیش فرض پاسخ : مهندسی صنایع

یه لطفی هم بکنید دوستان که اگه پذیرش از جایی گرفتید، اینجا هم اعلام کنید که در کدوم شاخه صنایع پذیرش گرفتید و کجا!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Maschinenbau-Mechanic- مکانیک و گرایشهای مرتبط

سلام دوستان . من لیسانس مکانیک ساخت و تولیدم از علم و صنعت. و دارم واسه ارشد میخونم ایشالا 93 رتبه خوبی بیارم و همزمان توی یکی از دانشگاه های شهرستان مشغول تدریسم . و میخوام ارشد تو ایران بخونم و واسه دکتری ایشالا برم المان یا امریکا. ولی چند تا سوال دارم هر کی میتونه کمک کنه دریغ نکنه بیزحمت. و

1) واسه ساخت و تولید کدوم دانشگاهای آلمان به ترتیب کیفیت در اولویت اند؟
    2) بنظرتون من از دانشگاهی که دارم توش کار میکنم چه کمکی میتونم بگیرم ؟ اصلا تدریس میتونه به عنوان سابقه کار توی رزومه من تاثیر بذاره؟
    3) میخوام توی ارشدم ایلتس بگیرم ولی نظرات بچه ها رو که خوندم دو دل شدم / برم سمت آلمانی یا انگلیسی واسه دکتری توی آلمان؟

خواهش میکنم جوابمو بدید / یا علی

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_msh نمایش پست ها
    سلام دوستان . من لیسانس مکانیک ساخت و تولیدم از علم و صنعت. و دارم واسه ارشد میخونم ایشالا 93 رتبه خوبی بیارم و همزمان توی یکی از دانشگاه های شهرستان مشغول تدریسم . و میخوام ارشد تو ایران بخونم و واسه دکتری ایشالا برم المان یا امریکا. ولی چند تا سوال دارم هر کی میتونه کمک کنه دریغ نکنه بیزحمت. و

1) واسه ساخت و تولید کدوم دانشگاهای آلمان به ترتیب کیفیت در اولویت اند؟
    2) بنظرتون من از دانشگاهی که دارم توش کار میکنم چه کمکی میتونم بگیرم ؟ اصلا تدریس میتونه به عنوان سابقه کار توی رزومه من تاثیر بذاره؟
    3) میخوام توی ارشدم ایلتس بگیرم ولی نظرات بچه ها رو که خوندم دو دل شدم / برم سمت آلمانی یا انگلیسی واسه دکتری توی آلمان؟

خواهش میکنم جوابمو بدید / یا علی
    سلام
    1)به طور کلی دانشگاه های آلمان در رشته مکانیک از سطح قابل قبولی بر خوردار هستند
    اما اگر بخواهیم دانشگاه هایی که در رشته ی مکانیک تاپ هستند:آخن،مونیخ،اشتوتگارت و کارسلروهه(منبع)
    2)ارتباط با اساتیدی که از نظر رتبه علمی در رتبه بالایی قرار دارند(منظورم استاد،استادیار و...هست)برای ریکام و..-تدریس هم در رزومه می تونه یه پوئن مثبت باشه
    3)اگر هدف مقطع دکتری است انگلیسی بهتره.و بعدا در هنگام اپلای دانشگاه ها برید و آلمانی در سطح ابتدایی یاد بگیرید.
    موفق باشید

سلام دوستان
    من زمینه کاریم در کارشناسی ارشد مدلسازی رشد ترک در صفحات کامپوزیتی چندلایه بوده، این زمینه کاری و کلا مکانیک شکست مواد کامپوزیت در دانشگاه های آلمان چطوریه؟
    خوب کار میکنن یا نه؟کسی خبر داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من زمینه کاریم در کارشناسی ارشد مدلسازی رشد ترک در صفحات کامپوزیتی چندلایه بوده، این زمینه کاری و کلا مکانیک شکست مواد کامپوزیت در دانشگاه های آلمان چطوریه؟
    خوب کار میکنن یا نه؟کسی خبر داره؟
    دوست عزیز بعید می دونم کسی بتونه سوال به این تخصصی شما رو جواب بده.من اگر جای شما بودم توی سایت دانشگاه ها می گشتم و اون دانشگاه های که در این زمینه کار می کنند رو باهاشون مکاتبه می کردم.

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

سلام به همگی
    من الان در TU-ilmenau هستم و از اینجا پذیرش مستر دارم
    بجه ها الان یه چیزی فکر منو خیلی درگیر کرده
    رنکینگ دانشگاه Ilmenau در مکانیک 10 و darmstadt باید 5 باشه در آلمان
    من اینجا بعد از 3ماه و اندی کاملا جا افتادم و زندگیم کاملا افتاده رو غلتک
    به نظر شما این تفاوت در رنکینگ چقدر مهمه برای پیدا کردن کار یا موقعیت دکترا ؟
    انقدر تاثیر گذار هست که ارزش داشته باشه اینجا رو رها کنمو برم darmstadt ?
    پیشاپیش از راهنمایی و وقتی که همگی میگذارید ممنونم
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member

دوستان سلام. امیدوارم که شاد و موفق باشید. من فارغ التحصیل رشته مکانیک گرایش طراحی جامدات از دانشگاه آزاد هستم . با رتبه 2 فارغ التحصیل شدم. دانشجوی ممتاز بودم. با معدل 18.18. اینجا ارشد قبول شدم به علت مسائل سیاسی نگذاشتند ادامه تحصیل بدم. میخوام ارشد در گرایش طراحی کاربردی ادامه تحصیل بدم. تافل 87 دارم. جی آر ای هم دارم. میشه لطفا راهنمایی کنید ببینم از کدوم دانشگاه میتونم پذیرش بگیرم. ممنون از کمک همه دوستان. منتظر شنیدن راهنماییهای ارزشمندتون هستم

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud26 نمایش پست ها
    دوستان سلام. امیدوارم که شاد و موفق باشید. من فارغ التحصیل رشته مکانیک گرایش طراحی جامدات از دانشگاه آزاد هستم . با رتبه 2 فارغ التحصیل شدم. دانشجوی ممتاز بودم. با معدل 18.18. اینجا ارشد قبول شدم به علت مسائل سیاسی نگذاشتند ادامه تحصیل بدم. میخوام ارشد در گرایش طراحی کاربردی ادامه تحصیل بدم. تافل 87 دارم. جی آر ای هم دارم. میشه لطفا راهنمایی کنید ببینم از کدوم دانشگاه میتونم پذیرش بگیرم. ممنون از کمک همه دوستان. منتظر شنیدن راهنماییهای ارزشمندتون هستم
    به نظر من اگر حداقل نمره زبان رو بیارید و اسم دانشگاهتون در سایت آنابین باشه
    برای تمام دانشگاه های آلمان شانس خیلی خیلی بالایی دارید
    اگر که مقاله داشتید من بهتون توصیه می کردم تا کانادا،استرالیا یا آمریکا رو انتخاب کنید چون با این معدل شانس فاند هم دارید ولی از آلمان کلا در مقطع ارشد خیلی شرایط گرفتن فاند سخته
    در ضمن گرایش ها در آلمان با ایران اندکی تفاوت دارند
    موفق باشید

من لیسانس مهندسی دریا گرایش کشتی سازی دارم معدلم 13.60
    شانسی برای پذیرش برای ارشد انگلیس یا المانی دارم؟؟؟

Junior Member

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه سراسری یزد -کارشناس مکانیک در حرارت و سیالات -12.8
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه آزاد اهواز-کارشناسی ارشد تبدیل انرژی - 15
    3- نمره زبان (آیلتس و تافل) :7.5 ایلتس
    4- نمره GRE دارم میخونم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس و مجله) مقاله ندارم
    6- سابقه کار : 12 سال سابقه کار پروژه های ساخت نفت و گاز
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر (اگر وجود دارد)
    8- موارد دیگر : آشنا به نرم افزارهای فلوئنت-مطلب-pdms-caesar-برنامه نویسی فرترن
    دنبال یه رشته تو حوزه طراحی نفت و گاز یا انرژی های نو یا مدیریت ساخت هستم ولی تا حالا چیزی پیدا نکردم (دکترا)
    کسی میتونه کمکم کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)