صفحه 61 از 65 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 646

موضوع: مهندسی مکانیک، هوافضا، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Maschinenbau-Mechanic- مکانیک و گرایشهای مرتبط

رشته مورد نظر: مهندسی صنایع - ( یکی از گرایش های این رشته در المان

معدل ارشد:17.25
    رشته ارشد: مهندسی صنایع
    دانشگاه ارشد:آزاد
    معدل لیسانس:15.64
    رشته لیسانس:مهندسی صنایع
    دانشگاه لیسانس:آزاد
    مدرک زبان انگلیسی: ندارم- در حال خوندن برای
    IELTS. با فرض کسب نمره 6.5
    مدرک زبان آلمانی: ندارم
    مقالات خارجی: 2 مقاله ISI
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار: دو سال در یک شرکت خدمات فنی مهندسی بدون سابقه بیمه
    همکار طرح پژوهشی در 5 پروژه
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر در آلمان: -
    من دانشجوی دکتری مهندسی صنایع دانشگاه آزاد هستم که دوره آموزشی رو با معدل 18 به پایان رساندم. قصدم انصراف از تحصیل و گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های آلمان یا سایر دانشگاه های اروپایی هستش. میخواستم بدونم شانس گرفتن پذیرش با فول فاند برای من وجود دارد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی مکانیک، هوافضا، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی و ...

سلام دوستان. من لیسانس مکانیک دارم با معدل ۱۴.۸۵ از دانشگاه سراسری. نمره زبان ندارم، ولی دارم برا تافل آماده میشم بنظرتون شانسی دارم از دانشگاههای آلمان پذیرش بگیرم برا ارشد؟ممنون میشم راهنمایی کنید................

Junior Member

با سلام
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: ارشد مجدد
    رشته مورد نظر: مکانیک
    معدل ارشد: 15
    رشته ارشد: مکانیک-طراحی کاربردی (سال اخذ:97)
    دانشگاه ارشد: دانشگاه باهنر کرمان
    معدل لیسانس:14.18
    رشته لیسانس: مکانیک-طراحی جامدات(سال اخذ:94)
    دانشگاه لیسانس: غیر انتفاعی شهرستان
    مدرک زبان انگلیسی:-دارم آیلتس میخونم و فکر کنم 7 بتونم بیارم
    مدرک زبان آلمانی:-دارم کلاس میرم و سعیم اینه طی یک سال آینده B1 رو حداقل بگیرم
    مقالات خارجی: -
    مقالات داخلی: -
    تالیف کتاب: -
    سابقه کار: جایی بیمه رد نشده ولی یه قرارداد یه ساله برای پروژه ارشد که صنعتی بود امضا کردم
    سایر افتخارات و مدارک:-
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: بیشتر هدفم FH هاست ولی اگه دانشگاهی هم هست که بشه با این شرایط پذیرش گرفت بگین

آلمانی رو تازه شروع کردم ولی اگه بتونم طی این یکی دو سال (وقت سفارت رو یکی دو ماه پیش گرفتم و بعید میدونم زودتر از اواسط 2020 نوبتم بشه) به جایی خوبی برسونمش قصد دارم آلمانی بخونم که برای کار هم کمکم کنه
    ممنون میشم بگین بیشتر سراغ کدوم دانشگاه ها و FH هایی برم که هم شانسشون بالا باشه و هم برای بازار کار بخوبی آماده ام کنه
    در ضمن پول زیادی هم ندارم و با این شرایط ارزی نهایت بتونم تا 10 12 هزار یورو جمع کنم

بسیار ممنون از وقتی که میذارید

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط OSullivan نمایش پست ها
    با سلام
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: ارشد مجدد
    رشته مورد نظر: مکانیک
    معدل ارشد: 15
    رشته ارشد: مکانیک-طراحی کاربردی (سال اخذ:97)
    دانشگاه ارشد: دانشگاه باهنر کرمان
    معدل لیسانس:14.18
    رشته لیسانس: مکانیک-طراحی جامدات(سال اخذ:94)
    دانشگاه لیسانس: غیر انتفاعی شهرستان
    مدرک زبان انگلیسی:-دارم آیلتس میخونم و فکر کنم 7 بتونم بیارم
    مدرک زبان آلمانی:-دارم کلاس میرم و سعیم اینه طی یک سال آینده B1 رو حداقل بگیرم
    مقالات خارجی: -
    مقالات داخلی: -
    تالیف کتاب: -
    سابقه کار: جایی بیمه رد نشده ولی یه قرارداد یه ساله برای پروژه ارشد که صنعتی بود امضا کردم
    سایر افتخارات و مدارک:-
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: بیشتر هدفم FH هاست ولی اگه دانشگاهی هم هست که بشه با این شرایط پذیرش گرفت بگین

آلمانی رو تازه شروع کردم ولی اگه بتونم طی این یکی دو سال (وقت سفارت رو یکی دو ماه پیش گرفتم و بعید میدونم زودتر از اواسط 2020 نوبتم بشه) به جایی خوبی برسونمش قصد دارم آلمانی بخونم که برای کار هم کمکم کنه
    ممنون میشم بگین بیشتر سراغ کدوم دانشگاه ها و FH هایی برم که هم شانسشون بالا باشه و هم برای بازار کار بخوبی آماده ام کنه
    در ضمن پول زیادی هم ندارم و با این شرایط ارزی نهایت بتونم تا 10 12 هزار یورو جمع کنم

بسیار ممنون از وقتی که میذارید
    درود
    اول اینکه کسی نمیتونه به شما بگه کدوم دانشگاه خوبه یا کجا بده. هر کس بر اساس تجربه های خودش دانشگاه ها رو میشناسه. به نظرم شما اول یه سرچ کنید تو گوگل و لیست دانشگاه هایی که رشته شما رو دارن پیدا کنید. در آخر 5 تا دانشگاه انتخاب کنید , یکی خیلی سطح بالا , دو تا متوسط و دو تا پایین تا شانستون بالا باشه. برای اینها اپلای کنید. میتونید بیشتر هم اپلای کنید اما اپلای هزینه داره , به این صورت که دانشگاه اول 75 یورو و دانشگاه های بعدی هر کدوم 30 یورو , برای هر دانشگاه هم دو تا رشته میتونید اپلای کنید. باید شرایط دانشگاه ها و ددلاین هاشون و زمانی که خودتون تمام مدارکتون کامل میشه رو در نظر بگیرید که حتما به وقت سفارتتون برسید. 10 هزار تا برای سال اول کافیه , بعدش هم که اومدین اینجا میتونید برید سر کار مثلا سلف دانشگاه یا مکدونالد و هزینه هاتون رو دربیارید. معدلتون خیلی بالا نیست اما برای دانشگاه های کوچک تر و FH ها شانس دارید. تا جایی هم که من میدونم بیشتر فاخهوخ شوله ها به زبان آلمانی تدریس میکنند پس بهترین کار اینه که زبان آلمانیتون رو تقویت کنید و مدرک زبان آلمانی بگیرید
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

بله شانس دارید ! بهتره زبان آلمانی بخونید
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس مکانیک دارم با معدل ۱۴.۸۵ از دانشگاه سراسری. نمره زبان ندارم، ولی دارم برا تافل آماده میشم بنظرتون شانسی دارم از دانشگاههای آلمان پذیرش بگیرم برا ارشد؟ممنون میشم راهنمایی کنید................

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط NARGESNN نمایش پست ها
    رشته مورد نظر: مهندسی صنایع - ( یکی از گرایش های این رشته در المان

معدل ارشد:17.25
    رشته ارشد: مهندسی صنایع
    دانشگاه ارشد:آزاد
    معدل لیسانس:15.64
    رشته لیسانس:مهندسی صنایع
    دانشگاه لیسانس:آزاد
    مدرک زبان انگلیسی: ندارم- در حال خوندن برای
    IELTS. با فرض کسب نمره 6.5
    مقالات خارجی: 2 مقاله ISI
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار: دو سال در یک شرکت خدمات فنی مهندسی بدون سابقه بیمه
    همکار طرح پژوهشی در 5 پروژه
    سایر افتخارات و مدارک:

من دانشجوی دکتری مهندسی صنایع دانشگاه آزاد هستم که دوره آموزشی رو با معدل 18 به پایان رساندم. قصدم انصراف از تحصیل و گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاه های آلمان یا سایر دانشگاه های اروپایی هستش. میخواستم بدونم شانس گرفتن پذیرش با فول فاند برای من وجود دارد.
    فول فاند خیلیییی کمه. اگه خیلی تاپ باشید و با استاد مکاتبه کنید و رزومه بفرستید و خیلیییی خوششون بیاد ممکنه قرارداد کاری باهاتون ببندن. اگه میخواید با استاد ها مکاتبه کنید بهتره نگید که دانشجو دکترا هستید چون این موضوع که میخوایید اونجا رو ول کنید یه نکته منفی محسوب میشه خیلی ها اصلا جواب نمیدن !

Junior Member

رشته مورد نظر: مهندسی مکانیک (گرایش طراحی کاربردی)

معدل ارشد:15.8
    گرایش ارشد: طراحی کاربردی - دینامیک ارتعاشات (سال اخذ 96)
    دانشگاه ارشد:علم و صنعت
    معدل لیسانس:15.5
    رشته لیسانس:مهندسی مکانیک
    دانشگاه لیسانس:صنعتی نوشیروانی بابل
    مدرک زبان انگلیسی: ندارم- در حال خوندن برای IELTS. با فرض کسب نمره 6.5
    مقالات خارجی: ۱ مقاله ISI
    مقالات داخلی: ندارم
    همکار طرح پژوهشی در 2 پروژه

فرق چندانی برام نداره. اما نکته ای که برام مهمه اینه که آیا شانس گرفتن فاند دارم و ارزش داره که برای این موضوع وقت بذارم یا بهتره برای کشورهای دیگه انرژیم رو بذارم؟ آیا ممکنه دانشگاه های المان بخاطر معدلم بهم اجازه ی فاند گرفتن رو ندن؟

Junior Member

من دارم تو سایت دانشگاه های آلمان دنبال استاد میگردم اما این کار خیلی بنظر سخت میاد ... کلا بسختی بتونم اساتید رو پیدا کنم حتی در دانشگاه هایی که در اینترنت به عنوان دانشگاه های دارای دوره ی انگلیسی زبان معرفی شده بودند ... بعضی هاشون نسبتا خوبن ولی بعضی هاشون واقعا گیج کننده اند ... راهی برای آسون تر شدن پیدا کردن پروفایل اساتید و حوزه های تحقیقاتیشون در دانشگاه هایی که دکترای مکانیک رو به انگلیسی ارائه میدن میدونین؟

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1991 نمایش پست ها
    من دارم تو سایت دانشگاه های آلمان دنبال استاد میگردم اما این کار خیلی بنظر سخت میاد ... کلا بسختی بتونم اساتید رو پیدا کنم حتی در دانشگاه هایی که در اینترنت به عنوان دانشگاه های دارای دوره ی انگلیسی زبان معرفی شده بودند ... بعضی هاشون نسبتا خوبن ولی بعضی هاشون واقعا گیج کننده اند ... راهی برای آسون تر شدن پیدا کردن پروفایل اساتید و حوزه های تحقیقاتیشون در دانشگاه هایی که دکترای مکانیک رو به انگلیسی ارائه میدن میدونین؟
    درود ! این کار واقعا کار سختیه و شما چون تازه شروع کردید براتون سخت تر. واقعا ممکنه چند ماه طول بکشه تا بتونید استاد مرتبط پیدا کنید.
    برای دکترا زبان مهم نیست یعنی لازم نیست که حتما اون رشته به زبان انگلیسی ارائه بشه. برای دکترا شما فقط با استاد کار میکنید و فقط استادتون باید بتونه انگلیسی صحبت کنه. حتی برای دانشجو های آلمانی برای پذیرش دکترا مهمه که انگلیسی بلد باشند. پس فقط دنبال دانشگاه هایی که این رشته رو به انگلیسی تدریس میکنن نباشید.
    در کل پیدا کردن استاد و مکاتبه باهاشون برای دکترا فرآیند زمان بریه. پس بیشتر تلاش کنید

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1991 نمایش پست ها
    رشته مورد نظر: مهندسی مکانیک (گرایش طراحی کاربردی)

معدل ارشد:15.8
    گرایش ارشد: طراحی کاربردی - دینامیک ارتعاشات (سال اخذ 96)
    دانشگاه ارشد:علم و صنعت
    معدل لیسانس:15.5
    رشته لیسانس:مهندسی مکانیک
    دانشگاه لیسانس:صنعتی نوشیروانی بابل
    مدرک زبان انگلیسی: ندارم- در حال خوندن برای IELTS. با فرض کسب نمره 6.5
    مقالات خارجی: ۱ مقاله ISI
    مقالات داخلی: ندارم
    همکار طرح پژوهشی در 2 پروژه

فرق چندانی برام نداره. اما نکته ای که برام مهمه اینه که آیا شانس گرفتن فاند دارم و ارزش داره که برای این موضوع وقت بذارم یا بهتره برای کشورهای دیگه انرژیم رو بذارم؟ آیا ممکنه دانشگاه های المان بخاطر معدلم بهم اجازه ی فاند گرفتن رو ندن؟
    برای گرفتن فاند یا بورسیه شما دو تا گزینه دارید
    1. بورسیه DAAD که باید اول استاد پیدا کنید و ایشون شما رو قبول کنه و بعد شما با نامه استاد برای این بورسیه اپلای میکنید که خب اگه کارتون خوب باشه و استادتون مطرح باشه و ... معدلتون تاثیری نداره .
    2. قرار داد کاری ببندید برای دکترا. کلا بیشتر پوزیشن های دکترا قرارداد کاری دارند که اون پژوهشگاهی که قراره توش کار کنید با شما میبنده. باید از خود استادتون بخواهید . یا تو سایت دانشگاه و پژوهشگاه نگاه کنید ببینید پوزیشن دکترا دارند یا نه و براش اپلای کنید.
    در کل گرفتن قرار دارد کاری یا دااد خیلیییی به کاری که شما قراره انجام بدهید و تواناییتون بستگی داره و معدل اگه واقعا کارتون خوب باشه مهم نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)