صفحه 7 از 65 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 646

موضوع: مهندسی مکانیک، هوافضا، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی صنایع

سلام... مرسی بابت اطلاعاتی که گذاشتین ... ولی برای english course بایس دنبال چی گشت ؟ اگر یه چنتا english cours خم معرفی کنید ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : Maschinenbau-Mechanic- مکانیک و گرایشهای مرتبط

سلام ،
    برای رشته مهندسی خودرو کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنید؟ مخصوصا اونهایی که به انگلیسی ارائه میشن.
    من خودم تا بحال RWTH AACHEN رو دیدم و همچنین تو DAAD Automotive Engineering (MSc) • FH Aachen - University of Applied Sciences

utomotive Systems (Master of Engineering) • Esslingen University of Applied Sciences

هستش،
    پیشنهادی دارین؟
    من تعصب خاصی روی این گرایش البته ندارم، اما از اونجایی که جند مقاله و تحقیق روی موتور خودرو های درون سوز انجام دادم به نظر میرسه که شانس بیشتری برای این گرایش داشته باشم. از اونجایی که تصمیم دارم بعد از دریافت مدرک هم خارج بمونم آیا این رشته رو مناسب میدونین؟ (از نظر شغلی)

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط eallymehr نمایش پست ها
    سلام ،
    برای رشته مهندسی خودرو کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنید؟ مخصوصا اونهایی که به انگلیسی ارائه میشن.
    من خودم تا بحال RWTH AACHEN رو دیدم و همچنین تو DAAD Automotive Engineering (MSc) • FH Aachen - University of Applied Sciences

utomotive Systems (Master of Engineering) • Esslingen University of Applied Sciences

هستش،
    پیشنهادی دارین؟
    من تعصب خاصی روی این گرایش البته ندارم، اما از اونجایی که جند مقاله و تحقیق روی موتور خودرو های درون سوز انجام دادم به نظر میرسه که شانس بیشتری برای این گرایش داشته باشم. از اونجایی که تصمیم دارم بعد از دریافت مدرک هم خارج بمونم آیا این رشته رو مناسب میدونین؟ (از نظر شغلی)
    اگر میشه یه خورده از رزومتون مثل معدلتون و سایر شرایط دیگه مثل اینکه مقاله داشتید یا نه و اینکه به زبان آلمانی به چه میزان تسلط دارید بگید تا راهنماییتون کنیم
    اما در مورد سوال دومتون باید بگم این رشته و به طور کلی رشته مکانیک در آلمان به گفته دوستانی که در آلمان هستند خیلی عالیه

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_babadi نمایش پست ها
    سلام دوستان...دانشگاه brawnschwieg چه سطح زبانی را نیاز داره؟ لطفا یه توضیح درباره ی اون بدین...درباره ی خود دانشگاه .خوابگاه و شهر....
    راستش آقا پارسا من یه مدت جوابتون رو ندادم گفتم شاید دوستان از من اطلاعاتشون بیشتر باشه
    ولی به هر صورت من خودم چند بار به این دانشگاه ایمیل فرستادم.خیلی جالبه که این دانشگاه در مورد خیلی چیزها راه میاد ولی در مورد زبان اصلا راه نمیاد.
    توی ایمیل به من گفتن هیچ گونه پذیرش کاندیشنالی ندارن و توی سایتشون هم که نوشته باید یکی از این مدارک رو داشته باشید.

• DSH 2
    • TestDaF with at least 4 points in each section of the test
    • Feststellungsprüfung of the Studienkolleg
    • Sprachdiplom of the Kultusministerkonferenz (Stufe II)
    • C2-Zertifikat of the Goethe Instituten

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    اگر میشه یه خورده از رزومتون مثل معدلتون و سایر شرایط دیگه مثل اینکه مقاله داشتید یا نه و اینکه به زبان آلمانی به چه میزان تسلط دارید بگید تا راهنماییتون کنیم
    اما در مورد سوال دومتون باید بگم این رشته و به طور کلی رشته مکانیک در آلمان به گفته دوستانی که در آلمان هستند خیلی عالیه
    v
    با سلام

معدل الان من 14.5 هستش. مهندسی مکانیک علم و صنعت.
    زبان IELTS 7.5 دارم
    یه کنفرانس، یه مقاله علمی پزوهشی، یه ISI
    برای ریکام هم با دو استاد حرف زدم.
    مدرک زبان آلمانی ندارم ولی اگه لازم باشه میخونم.
    برای گرایش مهندسی خوردو بیشتر علاقه دارم ولی گرایش های دیگه مکانیک مثل سیالات هم قابل قبوله برام.
    به چه دانشگاه هایی فکر کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

v
    با سلام

معدل الان من 14.5 هستش. مهندسی مکانیک علم و صنعت.
    زبان IELTS 7.5 دارم
    یه کنفرانس، یه مقاله علمی پزوهشی، یه ISI
    برای ریکام هم با دو استاد حرف زدم.
    مدرک زبان آلمانی ندارم ولی اگه لازم باشه میخونم.
    برای گرایش مهندسی خوردو بیشتر علاقه دارم ولی گرایش های دیگه مکانیک مثل سیالات هم قابل قبوله برام.
    به چه دانشگاه هایی فکر کنم؟
    دوست عزیز
    برای دانشگاه هایی که رشته رو به زبان انگلیسی دارن هم شانس دارید
    ولی توصیه می کنم دیگه خودتون رو از زبان انگلیسی جدا کنید چون نمره زبان شما خوب ومناسبه و از منیمم تمام دانشگاه ها بالاتره بنابراین هر چه سریعتر شروع به یادگیری زبان آلمانی کنید .براتون بهتره برای رشته های به زبان آلمانی با توجه به رزومه آکادمیک و مقالاتی که دارید می تونم بگم تقریبا به جز سه،چهار تا دانشگاه که شرط معدل دارند تقریبا برای تمام دانشگاه ها شانس دارید.
    به طور کلی اگر هدفتون فقط آلمانه که شروع کنید به زبان آلمانی تا انتخاب های زیادی داشته باشید اما اگر هدفتون کشورهایی دیگه هم هست و به آلمان هم نیم نگاهی دارید . برای آزمونgreمطالعتون رو شروع کنید
    در مورد این دو دانشگاهی که شما هم لینکش رو دادید باید بگم به نظر من حیفه با این مقاله و رزومه و دانشگاهی که بودید برای این دانشگاه ها اپلای کنید
    نه اینکه بد باشند خوبند ولی اولویت اولتون رو پذیرش از دانشگاه های صنعتی بگذارید نه دانشگاه های علمی کاربردی دانشگاه های علمی کاربردی برای ادامه تحصیل دکترا زیاد جالب نیستند.این دانشگاه ها صرفا برای افرادی خوب هستند که فقط به فکر ورود به بازار کار بعد از تحصیلشون هستند.
    از اونجایی که احتمالا تاره عضو شدید من بهتون چند تا سایت از دانشگاه ها معرفی می کنم خودتون برید و تحقیق کنید و بعد اگر سوالی داشتید یا توی بخش دانشگاه مورد نظر فروم بپرسید و اگر به این بخش مربوط می شد در این جا بپرسید
    TU DRESDEN
    RWTH ACHEN
    TU BERLIN
    TU MUNCHEN
    UNIVERSITAT KARLSRUHE
    TU DARMSTADT
    TU BRAUNSHWEIG
    TU KAISERSLATERN
    TU CHMNITZ
    TU ILMENAU
    TU DORTMUND
    TU HAMBURG
    و این هم ارزیابی وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    دوست عزیز
    برای دانشگاه هایی که رشته رو به زبان انگلیسی دارن هم شانس دارید
    ولی توصیه می کنم دیگه خودتون رو از زبان انگلیسی جدا کنید چون نمره زبان شما خوب ومناسبه و از منیمم تمام دانشگاه ها بالاتره بنابراین هر چه سریعتر شروع به یادگیری زبان آلمانی کنید .براتون بهتره برای رشته های به زبان آلمانی با توجه به رزومه آکادمیک و مقالاتی که دارید می تونم بگم تقریبا به جز سه،چهار تا دانشگاه که شرط معدل دارند تقریبا برای تمام دانشگاه ها شانس دارید.
    به طور کلی اگر هدفتون فقط آلمانه که شروع کنید به زبان آلمانی تا انتخاب های زیادی داشته باشید اما اگر هدفتون کشورهایی دیگه هم هست و به آلمان هم نیم نگاهی دارید . برای آزمونgreمطالعتون رو شروع کنید
    در مورد این دو دانشگاهی که شما هم لینکش رو دادید باید بگم به نظر من حیفه با این مقاله و رزومه و دانشگاهی که بودید برای این دانشگاه ها اپلای کنید
    نه اینکه بد باشند خوبند ولی اولویت اولتون رو پذیرش از دانشگاه های صنعتی بگذارید نه دانشگاه های علمی کاربردی دانشگاه های علمی کاربردی برای ادامه تحصیل دکترا زیاد جالب نیستند.این دانشگاه ها صرفا برای افرادی خوب هستند که فقط به فکر ورود به بازار کار بعد از تحصیلشون هستند.
    از اونجایی که احتمالا تاره عضو شدید من بهتون چند تا سایت از دانشگاه ها معرفی می کنم خودتون برید و تحقیق کنید و بعد اگر سوالی داشتید یا توی بخش دانشگاه مورد نظر فروم بپرسید و اگر به این بخش مربوط می شد در این جا بپرسید
    TU DRESDEN
    RWTH ACHEN
    TU BERLIN
    TU MUNCHEN
    UNIVERSITAT KARLSRUHE
    TU DARMSTADT
    TU BRAUNSHWEIG
    TU KAISERSLATERN
    TU CHMNITZ
    TU ILMENAU
    TU DORTMUND
    TU HAMBURG
    و این هم ارزیابی وزارت علوم
    مرسی از راهنمایی کاملتون.
    اون دانشگاهایی که من لینکشون رو دادم تو سایت DAAD بودن، آیا مزیت خاصی داره تو لیست DAAD بودن؟ چرا اسم همه رشته ها در لیست DAAD نیست؟
    دوم همین سوالم در مورد رشته خودرو هستش. رشته های مربوط به مکانیک زیادن، آیا این گرایش مزیت خاصی داره ؟ میخوام مطمئن بشم به خاطر کار قبلی که در این گرایش انجام دادم بیخودی خودم رو پابند این گرایش نکنم!
    داشتن GRE برای دانشگاه های آلمان مزیتی حساب میشه؟ فکر کنم جزو مدارک مورد نیاز تعداد محدودی دانشگاه آلمانی هست آخه.

در آخر هم من از دانشگاه هایی که تو لیست شما بودن RWTH و TUM رو خیلی پسندیدم. و یکی از دوستام هم سال پیش در TUM با شرایط مشابه من تونسته پذیرش بگیره. کلا امیدوار شدم. (به خاطر معدلم زیاد امیدی نداشتم!)

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

مرسی از راهنمایی کاملتون.
    اون دانشگاهایی که من لینکشون رو دادم تو سایت DAAD بودن، آیا مزیت خاصی داره تو لیست DAAD بودن؟ چرا اسم همه رشته ها در لیست DAAD نیست؟
    دوم همین سوالم در مورد رشته خودرو هستش. رشته های مربوط به مکانیک زیادن، آیا این گرایش مزیت خاصی داره ؟ میخوام مطمئن بشم به خاطر کار قبلی که در این گرایش انجام دادم بیخودی خودم رو پابند این گرایش نکنم!
    داشتن GRE برای دانشگاه های آلمان مزیتی حساب میشه؟ فکر کنم جزو مدارک مورد نیاز تعداد محدودی دانشگاه آلمانی هست آخه.

در آخر هم من از دانشگاه هایی که تو لیست شما بودن RWTH و TUM رو خیلی پسندیدم. و یکی از دوستام هم سال پیش در TUM با شرایط مشابه من تونسته پذیرش بگیره. کلا امیدوار شدم. (به خاطر معدلم زیاد امیدی نداشتم!)
    -مزیت خاصی که فکر نمی کنم داشته باشه. این که چرا همه نیستن رو من نمی دونم.فکر می کنم اگر مزیت خاصی داشته باشه توی سایتشون می نویسند
    -بله. خیلی از دانشگاه های آلمان نمی خوان ولی گفتم اگر به بقیه کشورها هم فکر می کنید بهترین راه برای بهبود معدلتون دادن آزمونgre خواهد بود.یعنی داشتنش پوئن مثبت داره حتی برای دانشگاه هایی که نمی خواهند
    -به نظر شخصی من مونیخ و آخن وکارسلروهه توی مکانیک در آلمان بهترین هستند ولی خب فراموش نکنید این بهترین بودن هم دردسرهای خاص خودشو داره یعنی باید خیلی تلاش کنید. واما اگر هدفتون رشته های انگلیسی زبان این دانشگاه هاست به نظر منgreبدید بهتره.
    نظر شخصی :اگر به من این دانشگاه های تاپ پذیرش بدند که نمیدن به خاطر معدل افتضاحم به شخصه نمیرم چون دیگه وقتی برای کار کردن در حین تحصیل ندارید و از این نظر باید مراقب باشید.چون کار کردن صرف نظر از بحث مالیش باعث میشه شما با جامعه ارتباط بیشتری برقرار کنید از این نظر این موضوعو گفتم تا تمام جنبه هاش رو ببینید

Junior Member sorkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau University of Duisburg-Essen

سلام دوستان،
    من پذیرشی از دانشگاه ایلمناو برای مستر مکانیک دارم که با یکسری پیشنیاز همراه هست که همین پیشنیازها یک ترم پاس کردنشون طول میکشه،
    من شنیدم که کسایی که مثل من، خودشون مستقیما به دانشگاه اقدام میکنن ،غالبا همینطوری پیشنیاز میخوره بهشون ، ولی کسانی که از طریق Uni Assist اقدام میکنن اغلب پیشنیاز نمیخورن ومستقیما درس مستر رو شروع میکنن.
    کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    هیچ وقت ، برای هیچ چیز دیر نیست....تو قانون بر خویشتن هستی
    هر روز دعوتی است از ما به زندگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تهران جنوب

سلام
    من رشتم مکانیکه آزاد تهران جنوب - معدل 15.65 - چند تا ثبت اختراع تو ایران - تجربه ساخت خودروی الکتریکی - 4 سال سابقه بیمه
    خیلی به ادامه تحصیل و نتیجتا کار در زمینه طراحی بدنه خودرو علاقمندم. از دوستان عزیز کسی میتونه راهنماییم کنه :

1- آیا رشته طراحی بدنه خودرو زیر مجموعه مهندسی مکانیکه یا زیرمجموعه هنر (مثل ایران)
    2- با این شرایط من امکان پذیرش از یه دانشگاه خوب(رشته طراحی بدنه خودرو) که در زمینه خودرو فعال باشه هست یا خیر

متشکرم از وقتی که برایم خواهید گذاشت....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)