صفحه 1 از 105 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

سلام دوستان...

یک سوال دارم و اینکه آیا این مطلب درسته که برای اجاره کردن خانه(حالا هر چیزی تو همین مایه ها (flat, studio ,...)) باید خود شخص مستاجر باشه و باید حساب بانکی طرف ورد قبول باشه(مثلا واسه اینکه از عهده پرداخت اجاره بر می آید) و در غیر این صورت کسی از طرف مستاجر نمیتونه قرار داد ببنده...

ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارند در این زمینه یک کم راهنمایی کنند...

مرسی...

امیر

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

پیش فرض هزینه زندگی در انگلستان

سلام

توی این بخش گشتم ولی تاپیکی ندیدم که در مورد هزینه و خرج و مخارج زندگی در انگلستان بحث شده باشه.
    اینجا یخورده بیشتر در این مورد صحبت کنیم.

متوسط هزینه زندگی در انگلستان برای یک دانشجو چقدره؟

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در انگلستان

سلام
    بستگی به شهر داره. حدود 250-400 پوند برای کرایه خونه ( اتاق ) باید در نظر بگیرین و 150 تا 300 هم برای هزینه غذا و ...
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام
    من بالاخره بعد این همه سوال جواب نفهمیدم هزینه ارشد گرفتن به طور متوسط چقدر میشه؟
    هزینه دانشگاه ترمی چقدر هستش؟
    و آیا واقعا میشه در طول 1 سال ارشد گرفت یا حتما بیشتر طول می کشه؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

تا اونجا که من میدونم توی یک سال میشه. من خودم برای مستر یک ساله از دانشگاه لیدز که رنکش 140 تو دنیاس پذیرش گرفتم ولی شرایطه مالیم جوری نیست که بتونم برم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    سلام
    بستگی به شهر داره. حدود 250-400 پوند برای کرایه خونه ( اتاق ) باید در نظر بگیرین و 150 تا 300 هم برای هزینه غذا و ...

پانسيو ن ها خوب نيستن ؟ كه مي خواهيد اينقدر هزينه يه اپارتمان 30 متري رو بدين ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط spry نمایش پست ها
    پانسيو ن ها خوب نيستن ؟ كه مي خواهيد اينقدر هزينه يه اپارتمان 30 متري رو بدين ؟
    دوست عزیز 250 تا 400 اجاره یه اتاق 12 متری با حموم و آشپزخانه مشترکه. تو لندن برای یه آپارتمان باید بالای 600 پوند در ماه بدید. البته تو شهرستانها میشه با 450 پوند آپارتمان هم گرفت.
    در جواب دوستی که متوسط رو پرسیده بود این مساله به رشته و شهر بستگی داره من یه ارقام خیلی کلی میدم:
    رشته های غیرمهندسی بین 8 تا 12 هزار
    رشته های مهندسی بین 10 تا 15 هزار
    هزینه زندگی برای یه نفر با سطح زندگی خیلی عادی در شهرستان: ماهی 500-600 پوند
    هزینه زندگی در لندن: ماهی 600-800 پوند
    ریز هزینه ها رو هم بخواهید میتونم بهتون بدم.البته این ارقام خیلی کلیه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    دوست عزیز 250 تا 400 اجاره یه اتاق 12 متری با حموم و آشپزخانه مشترکه. تو لندن برای یه آپارتمان باید بالای 600 پوند در ماه بدید. البته تو شهرستانها میشه با 450 پوند آپارتمان هم گرفت.
    در جواب دوستی که متوسط رو پرسیده بود این مساله به رشته و شهر بستگی داره من یه ارقام خیلی کلی میدم:
    رشته های غیرمهندسی بین 8 تا 12 هزار
    رشته های مهندسی بین 10 تا 15 هزار
    هزینه زندگی برای یه نفر با سطح زندگی خیلی عادی در شهرستان: ماهی 500-600 پوند
    هزینه زندگی در لندن: ماهی 600-800 پوند
    ریز هزینه ها رو هم بخواهید میتونم بهتون بدم.البته این ارقام خیلی کلیه.
    من همه چيز رو ماكسيمم در نظر مي گيرم !‌ مني كه مي خوام ارشد عمران بگيرم ميشه:
    25800=15000+ (18*600)
    ميشه يه چيزي حدود 30 ميليون تومان ما ؟ آره ؟

سلام

خرج خیلی بیشتر از ایران بستگی به نحوه زندگیتون داره...

یه نکته ای هم که به نظر من خیلی مهمه توی انگلیس اینه که بدونید چه چیز رو از کجا و کی بخرید و واقعا هنری هستش برای خودش! چون قیمتها واقعا خیلی دینامیکه ...

ASDA فروشگاه زنجیره ای هستش که قیمتها مناسبتره و اکثر دانشجوها ازش خرید میکنند. البته TESCO و فروشگاههای زنجیره ای دیگه هم هست که قیمتها یه کم بالاتره.

به نظرم یه نگاهی به سایتش بندازید یه حسی از قیمتها پیدا می کنید ( روی سمت چپ و طبقه بندیهاش کلیک کنید تا عکس کالای مورد نظرتون و قیمتش رو پیدا کنید):

http://tinyurl.com/56cv6n

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

سایت این فروشگاه مثل اینکه برای هر بار بازدید یه URL منحصر بفرد می سازه که بعد از مدتی expire می شه.... از این طریق ببینید :

http://tinyurl.com/8dbpr

بعد "take a look" (قسمت جنوب غربی!) و سپس aisle و کالا رو از سمت چپ انتخاب کنید.

عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)