صفحه 10 از 119 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_jafari_ce نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

یکی از دوستان من اقامت انگلستان را گرفته و می خواهد ببیند که شرایط زندگی و کار برای شخصی با فوق لیسانس کامپیوتر با توجه به سوالات زیر چقدر است:
    1- در لندن و منچستر هزینه یک آپارتمان یک خوابه مستقل سالم و مرتب در یک جای متوسط شهر ماهانه چقدر می شود؟
    2- هزینه زندگی غیر از خانه (آب، برق، گاز، غذا، موبایل، اینترنت، ماشین و ...) بطور متوسط در 2 شهر فوق چقدر می شود؟
    3- تخصص ایشان برنامه نویسی است. وضعیت کار در انجا به چه شکل است و متوسط حقوقی این رشته (برنامه نویس) در ماه و متوسط حقوقی تخصصهای دیگر بطور متوسط چقدر است؟

با تشکر فراوان
    من هم در تکمیل بگم که اینجا الان وضعیت بازار کار خیلی بده و دوستون شاید لازم باشه چند ماهی رو بگرده و باید خودشو برای شرایط بد آماده کنه. پیشنهاد میکنم بره منچستر و لندن نیاد چون تو منچستر کارای فنی با توجه به جمعیت متقاضی کار بهتره. حقوق هم خیلی بستگی به تخصص های ایشون داره. اینجا الان کسی رو سابقه کار انگلیسی نداره یا آشنا نداره سخت میگیرند ولی برای تخمین یه برنامه نویس معمولی شاید بتونه سالی 24 هزار پوند بگیره. این سایت رو برید ببینید خیلی خوبه توش به تعداد افراد متقاضی برای هر کار هم دقت کنید: www.reed.co.uk

ApplyAbroad Guru

سلام دوست عزیز

یکی از دوستان من اقامت انگلستان را گرفته و می خواهد ببیند که شرایط زندگی و کار برای شخصی با فوق لیسانس کامپیوتر با توجه به سوالات زیر چقدر است:
    1- در لندن و منچستر هزینه یک آپارتمان یک خوابه مستقل سالم و مرتب در یک جای متوسط شهر ماهانه چقدر می شود؟
    2- هزینه زندگی غیر از خانه (آب، برق، گاز، غذا، موبایل، اینترنت، ماشین و ...) بطور متوسط در 2 شهر فوق چقدر می شود؟
    3- تخصص ایشان برنامه نویسی است. وضعیت کار در انجا به چه شکل است و متوسط حقوقی این رشته (برنامه نویس) در ماه و متوسط حقوقی تخصصهای دیگر بطور متوسط چقدر است؟

با تشکر فراوان
    تو منچستر هزینه ها خیلی کمتره با ماه 300 تا 350 میتونه یه جای خوب بگیره که برای همون باید تو لندن 700 پوند بده. بازم میگم کار تو منچستر هم بیشتر از لندن.براساس آمار همون سایتی که گفتم الان تو لندن 17000 فرصت کاری هست و تو منچستر 3000 تا ولی لندن 7 میلیون نفر جمعیت داره و منچستر 420 هزار نفر که معلوم میشه وضعیت منچستر خیلی خیلی بهتره. به طورکلی هم لندن برای رشته های فنی خوب نیست و بیشتر برای رشته های مالی و اقتصاد خیلی خوبه.

Junior Member

با سلام
    دوستان در مورد هزینه ها در شهر SOUTHAMPTON کسی اطلاعی داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط toxin نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان در مورد هزینه ها در شهر SOUTHAMPTON کسی اطلاعی داره؟
    ممنون
    فکر نمی کنم با منچستر خیلی فرقی داشته باشه. کلا خارج از لندن در شهرستانها خیلی هزینه ها متغیر نیست مثلا اگه برید اسکاتلند خوب ارزون تر میشه. فکر می کنم ساتهمپتون تو همون رنج منچستر و برمینگهام باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من هم در تکمیل بگم که اینجا الان وضعیت بازار کار خیلی بده و دوستون شاید لازم باشه چند ماهی رو بگرده و باید خودشو برای شرایط بد آماده کنه. پیشنهاد میکنم بره منچستر و لندن نیاد چون تو منچستر کارای فنی با توجه به جمعیت متقاضی کار بهتره. حقوق هم خیلی بستگی به تخصص های ایشون داره. اینجا الان کسی رو سابقه کار انگلیسی نداره یا آشنا نداره سخت میگیرند ولی برای تخمین یه برنامه نویس معمولی شاید بتونه سالی 24 هزار پوند بگیره. این سایت رو برید ببینید خیلی خوبه توش به تعداد افراد متقاضی برای هر کار هم دقت کنید: www.reed.co.uk
    سلام دوست عزیز و با تشکر از توجه شما.

1- مبلغ 24000 پوند در سال برای زندگی در منچستر چطور است؟
    2- مبلغ آپارتمان 1و2 خوابه در این شهر چقدر است و در چه شرایطی می شود آپارتمان با وام گرفت و مبلغ قسط ماهانه آن حدودا چقدر است؟(لطفا یک مثال بزنید)
    3- مبلغ 24000 پوند می شود ماهانه 2000پوند. آیا این مبلغ مالیات در رفته است؟ درطول ماه در این شهر با ماهی 400 پوند اجاره و هزینه رفت آمد با وسایل عمومی و هزینه خورد و خوراک متوسط نسبتا خوب، چیزی باقی می ماند؟
    4- اگر خانم ایشان هم مشغول به کار شوند آیا کل مبلغ ایشان ذخیره می شود؟
    5- اگر بخواهیم ماشین خریداری کنیم مالیات سالانه در چه رنجی است؟ ماشین کوچک و کم حجم موتور؟ ماشین بزرگ و پر حجم مثل بی ام دبلیو؟
    6- در کل انگلستان برای زندگی و آینده خوب است؟

پیشاپیش از حسن توجه شما کمال تشکر را دارم.

سالم باشید

ApplyAbroad Guru

2- مبلغ آپارتمان 1و2 خوابه در این شهر چقدر است و در چه شرایطی می شود آپارتمان با وام گرفت و مبلغ قسط ماهانه آن حدودا چقدر است؟(لطفا یک مثال بزنید)
    3- مبلغ 24000 پوند می شود ماهانه 2000پوند. آیا این مبلغ مالیات در رفته است؟ درطول ماه در این شهر با ماهی 400 پوند اجاره و هزینه رفت آمد با وسایل عمومی و هزینه خورد و خوراک متوسط نسبتا خوب، چیزی باقی می ماند؟
    5- اگر بخواهیم ماشین خریداری کنیم مالیات سالانه در چه رنجی است؟ ماشین کوچک و کم حجم موتور؟ ماشین بزرگ و پر حجم مثل بی ام دبلیو؟

سالم باشید
    1-عالی است. برای دو نفر فکر کنم با 1000-1200 پوند در منچستر زندگی خیلی خوبی خواهید داشت.
    2-برای خرید و اجاره بهترین کار اینه که تو اینترنت بگردید به طور کلی فکر کنم با ماهی 600-700 پوند یه آپارتمان خیلی خوب بگیرید. وام تا زمانی که اقامت دائم نداشته باشید خیلی خیلی سخته. اگه اقامت دائم دارید برید تو سایت بانک ها خیلی دقیق راهنمایی کردند شما رو.
    3-اینو باید از جایی که پول رو گرفتید بپرسید معمولا بورسیه ها مالیات نداردند. خوب همونطور که گفتم خیلی ول خرجی نکنید ماهی 1000 پوند هم میمونه براتون
    4-خوب این بستگی به خرج ها داره. اگه خانم ایشون هم ماهی 2000 پوند بگیره ولی کلا ماهی 5000 پوند خرج کنند خوب چیزی نمیمونه!
    5-مالیات زیاد نیست ماشین در انگلستان خیلی ارزونه به خصوص دست دو از 1000 پوند به بالا ماهی هم در حدود100-150 پوند خرج داره. ب ام و هم دست دو ارزون میشه خرید و مالیاتش هم فکر نکنم زیاد شه بیشتر پول بنزین و بیمه زیاد میشهو
    6-بستگی به تفکر و سلیقه شما داره برای کار هم بستگی به رشته شما داره.

ApplyAbroad Guru

سالم باشید
    من فکر کنم سوال شما رو بد فهمیدم و شما این 2000 پوند رو با توجه به درآمدی که من گفتم گفتید. اگه اینطوریه از این مبلغ خالص ماهی 1540 پوند میمنونه که بازم میگم برای منچستر خوبه و میشه باهاش راحت زندگی کرد و حتی اگه ولخرجی نکنید میشه پس انداز هم کرد. دوست شما که اقامت داره میتونه بعد یه مدت هم که پس انداز کرد تقاضای وام بده و خونه قسطی بخره که بهتر از اجاره کردنه.
    ولی گفتم و بازم میگم، وضعیت بازار کار اینجا الان خیلی بده و ممکنه دوستتون چند ماه بیکار باشه. اگه تو ایران کار خوبی داره توصیه میکنم سفرشو عقب بندازه چون اینجا الان اوضاع خوب نیست و سر انتخابات مملکت به هم ریخته شاید چند ماه دیگه بهتر شه. به خصوص که آمریکا از بحران داره در میاد و اقتصاد انگلستان به دلیل ماهیتی که داره آخر از همه از بحران میاد بیرون. شاید طرفهای 2011 وضع خیلی بهتر از الان باشه.

Junior Member

Red face پاسخ : هزینه زندگی در انگلستان

این هم یکسری اطلاعات در مورد هزینه ها و ...
    امیدوارم کمکی برای دوستان باشه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

با سلام من اگر ازدواج کنم و همسرم را با خودم بیارم چقدر هزینه زندگی می شود

در لندن و سایر شهرها

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام من اگر ازدواج کنم و همسرم را با خودم بیارم چقدر هزینه زندگی می شود

در لندن و سایر شهرها
    فکر کنم جواب این سوال چندین بار داده شده است.
    در لندن 1100 پوند به بالا و در شهرستان 850 به بالا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)