صفحه 100 از 119 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh2690 نمایش پست ها
    سلام ، خيلى ممنون بابت راهنمايى .
    چگونه ميتونم تو يك سال IELTS 7.0 بگيرم ؟
    رتبه كنكور در پذيرش تاثير داره يا فقط معدل ديپلم و پيش دانشگاهى مورد نظر دانشگاه هاى انگلستان ميباشد ؟
    ممنون ميشم يكم هم در مورد فاند هاى پزشكى برام توضيح بدين البته اگه اطلاع دارين .
    خيلى ممنون
    در انگلیس شانستون خیلی خیلی پایینه. اینجا اکثر بورسها فقط برای دوره های دکترا و در حدی محدود کارشناسی است. برای پزشکی که من نشنیدم و شهریه ها خیلی بالاست.

درود،

من ارشد آزاد دارم - کامپیوتر

مقاله و آیلتس هم ندارم.

اما ۶ ساله کار طراحی سایت میکنم.

میخوام بدونم شانسم واسه رفتن چطوره؟!

کاری یا تحصیلی...

ممنون.

درود بر دوستان
    ممنون میشم اگر به سوال هام پاسخ بدید . تصمیم دارم برای سپتامبر آینده ( 2016 ) اقدام کنم برای تحصیل ارشد در انگلستان . با همسرم تصمیم گرفتیم سال اول رو من درس بخونم ، سال بعد اون درس بخونه !! آیا به همراه ویزای کار تمام وقت میدن ؟ ( این تصمیم رو برای این گرفتیم چون با توجه به رشته ی همسرم که جنین شناسی و IVF هست احتمال میدیم شرایط کار برای ایشون خیلی بهتر باشه تا من که رشته معماری هستم ) . آیا به نظر شما تصمیم منطقیه ؟( برای تامین هزینه ها مشکلی نداریم ، حتی اگر هر دو بخوایم درس بخونیم ) .
    پیشاپیش از حسن توجهتون سپاسگزارم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

سلام دوستان،

من واسه phd پذیرش فول فاند دارم از دانشگاه imperial college london و ماهی حدودا 1400 پوند بهم میدن. اگه بخوام یه اتاق بگیرم تو zone 3 که حدود 600 پوند باشه در ماه، آیا این میزان پول کافی هست واسه زندگی تو لندن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmohiri نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من واسه phd پذیرش فول فاند دارم از دانشگاه imperial college london و ماهی حدودا 1400 پوند بهم میدن. اگه بخوام یه اتاق بگیرم تو zone 3 که حدود 600 پوند باشه در ماه، آیا این میزان پول کافی هست واسه زندگی تو لندن؟
    تبریک فراوان برای پذیرش
    جواب این سوال کاملا به خودتون بستگی داره که چه جور زندگی می کنین. در شهر گرونی مثل لندن کسانی هستند که با این پول که شما می گیرید زندگی می کنن و پول هم ذخیره می کنن. من مدتی در لندن بودم و به جز هزینه مسکن بقیه هزینه ها برام سرسام آور بود! منظورم اینه که هزینه مسکن از بقیه هزینه ها ارزون تر بود. من خابگاه بودم شبی برام می شد 20 پوند اما از فرودگاه تا ایستگاه اصلی مترو رو باید 100 پوند می دادم یه پیتزا ناقابل اون موقع 5 پوند بود. خودتون مقایسه کنین.

Junior Member

سلام

آیا برای پذیرش و فاند گرفتن. حتما باید در کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت تمام وقت تحصیل کرده باشید یا مدارک دانشگاه پیام نور هم اعتبار دارد؟

سلام

همچنین آیا برای گرفتن فاند دکتری شرط سنی هم اهمیت دارد ؟
    ویرایش توسط hpmoner : September 21st, 2015 در ساعت 01:48 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ram2hn نمایش پست ها
    سلام

آیا برای پذیرش و فاند گرفتن. حتما باید در کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت تمام وقت تحصیل کرده باشید یا مدارک دانشگاه پیام نور هم اعتبار دارد؟

سلام

همچنین آیا برای گرفتن فاند دکتری شرط سنی هم اهمیت دارد ؟
    سلام

معمولا برای گرفتن فاند شرط سنی خاصی وجود نداره مگر این که موسسه یا دانشگاه دهنده فاند صراحتا اعلام کرده باشه.

در مورد تحصیل به صورت تمام وقت و پاره وقت و یا پیام نور هم محدودیتی نیست اما ممکنه در رقابت با کاندید های دیگه اون ها رو ارجحیت بدن.

موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام،

میشه هزینه های حدودی زندگی رو واسه یه خونواده سه نفره (نفر سوم یه بچه یک ساله است) در غرب لندن بهم بگید؟ من یه جاب آفر دارم.
    همه هزینه ها رو یکم رو به بالا بگید (در واقع بد بینانه ولی نه زیاد :دی) -مثل اجاره، خورد و خوراک و خریدای خونه و تفریحات ساده و ماشین و رفت و آمد و حتی Day care , بیمه و ...

چه رنج حقوقی خوب محسوب میشه؟
    مرسی خیلی

Junior Member

ببخشید گروه تعطیل شده؟

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط derakoola02 نمایش پست ها
    درود،

من ارشد آزاد دارم - کامپیوتر

مقاله و آیلتس هم ندارم.

اما ۶ ساله کار طراحی سایت میکنم.

میخوام بدونم شانسم واسه رفتن چطوره؟!

کاری یا تحصیلی...

ممنون.
    بدون آیلتس اصلا صحبتش را هم نکنید. چون بعضی ویزاها نظیر کاری یک آیتم ارزیابی به نام English Language proficiency دارند و بدون داشتن این امتیاز به شما ویزا نمی دهند.

در مورد تحصیل هم شرط اساسی برای اپلای، ارائه مدرک آیلتس به اداره تحصیلی آن کشور است. مقاله را میشود کاریش کرد، ولی مدرک زبان ضروری و واجب و در واقع قدم اول است.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)