صفحه 101 از 119 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh1381 نمایش پست ها
    دوستان سلام،

میشه هزینه های حدودی زندگی رو واسه یه خونواده سه نفره (نفر سوم یه بچه یک ساله است) در غرب لندن بهم بگید؟ من یه جاب آفر دارم.
    همه هزینه ها رو یکم رو به بالا بگید (در واقع بد بینانه ولی نه زیاد :دی) -مثل اجاره، خورد و خوراک و خریدای خونه و تفریحات ساده و ماشین و رفت و آمد و حتی Day care , بیمه و ...

چه رنج حقوقی خوب محسوب میشه؟
    مرسی خیلی
    خود اون شخصی که به شما پیشنهاد کاری داده، میتونه همه این سؤالات رو جواب بده. در ضمن بعضی از دوستان سرشون شلوغه و گاه به گاه به سایت سر می زنند. اگر پستتان را دیدند حتما پاسختان را میدهند. عجله نکنید.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member marya89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زمین شناسی-رسوب شناسی و نفت- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    خود اون شخصی که به شما پیشنهاد کاری داده، میتونه همه این سؤالات رو جواب بده. در ضمن بعضی از دوستان سرشون شلوغه و گاه به گاه به سایت سر می زنند. اگر پستتان را دیدند حتما پاسختان را میدهند. عجله نکنید.

هیچکس از اسکاتلند نگفته من رشتم زمین شناسی نفته. در مورد فاند و هزینه زندگی و .... یکی توضیح بده پلیززززز

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط marya89 نمایش پست ها
    هیچکس از اسکاتلند نگفته من رشتم زمین شناسی نفته. در مورد فاند و هزینه زندگی و .... یکی توضیح بده پلیززززز
    فکر می کنم اسکاتلند هزینه هاش از لندن حداقل پایین تره. لندن یکی از گران ترین شهرهاست.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    فکر می کنم اسکاتلند هزینه هاش از لندن حداقل پایین تره. لندن یکی از گران ترین شهرهاست.
    بله . ولی اسکاتلند نسبت مناطق شمالی انگلیس کمی گرونتره
    کلا جنوب انگلیس نسبتا گرونه ولی هرچی به سمت شمال انگلستان که بری ارزونتر میشه تا برسی به مرز اسکاتلند. از اونجا دوباره هزینه ها یه درصدی نزدیک % 20 بالاتر میره.
    ویرایش توسط reshad : November 28th, 2015 در ساعت 08:18 PM

Junior Member VGM آواتار ها

سلام وقت بخیر اگر امکان دارد هزینه زندگی 2 نفر + هزینه دانشگاه چقدر میشه تقریبی چون تازه میخواییم برای مهاجرت آماده بشویم و برنامه ریزی داریم میکنیم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط VGM نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر اگر امکان دارد هزینه زندگی 2 نفر + هزینه دانشگاه چقدر میشه تقریبی چون تازه میخواییم برای مهاجرت آماده بشویم و برنامه ریزی داریم میکنیم.
    Double room rent: from 450 £ pm to more than 700£ depends on situation
    Nutrition: approximately around 200£ up to 500-600£, again depends on you
    Transportation: from 65£ up to 200£
    Clothes : depends on Brand!
    Exigent costs: 200£ pm
    Tuition fees are flexible for any institute

باسلام خدمت همه دوستان عزیز

بنده از دانشگاه پورتموث انگلستان در رشته مدیریت در مقطع دکترا پذیرش دارم با فاند سالیانه 14000 پوند در سال و مبلغ 2000 پوند هزینه تحقیقات در سال میدن . من متاهل هستم و دارای فرزند 3 ساله. خواستم بدونم واسه ما سه نفر هزینه زندگی و مسکن کافیه یا خیر اگر امکان داره پاسخ بفرمایید . و آیا اجازه کار داریم یا خیر؟ با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    باسلام خدمت همه دوستان عزیز

بنده از دانشگاه پورتموث انگلستان در رشته مدیریت در مقطع دکترا پذیرش دارم با فاند سالیانه 14000 پوند در سال و مبلغ 2000 پوند هزینه تحقیقات در سال میدن . من متاهل هستم و دارای فرزند 3 ساله. خواستم بدونم واسه ما سه نفر هزینه زندگی و مسکن کافیه یا خیر اگر امکان داره پاسخ بفرمایید . و آیا اجازه کار داریم یا خیر؟ با تشکر
    شما چند نفر هستید؟ گفتید متاهل هستید و دارای 3 فرزند که میشه 5 نفر ولی گفتید برای شما 3 نفر ؟

اگه 5 نفر باشید این هزینه براتون کافی نیست. البته شما اجازه 20 ساعت در هفته کار خارج از دانشگاه رو دارید ولی باید دانشگاه هم اجازه بده چون بعضی دانشگاه ها اجازه نمی دن. همسر شما اجازه کار تمام وقت خواهد داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شما چند نفر هستید؟ گفتید متاهل هستید و دارای 3 فرزند که میشه 5 نفر ولی گفتید برای شما 3 نفر ؟

اگه 5 نفر باشید این هزینه براتون کافی نیست. البته شما اجازه 20 ساعت در هفته کار خارج از دانشگاه رو دارید ولی باید دانشگاه هم اجازه بده چون بعضی دانشگاه ها اجازه نمی دن. همسر شما اجازه کار تمام وقت خواهد داشت.
    متاهل هستم و یک فرزند دارم که تقریبا 3 سالشه.

با سلام
    فکر می کنم لینک زیر برای محاسبه ی میزان مالیات و بیمه ای که از حقوق ها در انگلیس کسر میشه مناسب باشه:

http://iknowtax.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)