صفحه 102 از 119 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

سلام شهریه دانشگاه برای رشته پزشکی در انگلستان ترمی چنده؟لطفا اگه لیست شهریه ها رو دارید بفرستید مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد- نانو مواد

سلام دوستان
    در خصوص هر منچستر ؛ دانشگاه و هزینه هاش یه سری اطلاعات میخواستم
    ممنون میشم کسی کمکم کنه
    با سپاس

Junior Member

با سلام

میخواستم بپرسم که:
    1- آیا فاند 14000 پوند در سال برای زندگی در Guildford کافیه یا نه؟ این فاند رو دانشگاه سوری قراره بهم بده.
    2- این فاند بطور کلی در چه رنجی قرار می‌گیره نسبت به فاندهایی که در انگلستان داده میشه؟ کم-متوسط به پایین-متوسط-متوسط به بالا-زیاد
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط canada1 نمایش پست ها
    با سلام

میخواستم بپرسم که:
    1- آیا فاند 14000 پوند در سال برای زندگی در Guildford کافیه یا نه؟ این فاند رو دانشگاه سوری قراره بهم بده.
    2- این فاند بطور کلی در چه رنجی قرار می‌گیره نسبت به فاندهایی که در انگلستان داده میشه؟ کم-متوسط به پایین-متوسط-متوسط به بالا-زیاد
    با تشکر
    سلام

بله کافیه. میزان فاند نزدیک به مینیمم هست. نرخ ESRC برای سال 14,296 پوند است. معمولا فاندهای دانشگاه ها از همین نرخ ESRC پیروی می کنند. فاندهای صنعتی کمی بیشتر هستند ولی میزان اکثر فاندها (به استثنای رشته های پزشکی) همین حدود 14 تا 17 هزار پوند است.

Junior Member

سلام دوستان
    كسي ميدونه با 1350 پوند در ماه ميشه دو نفري تو لندن زندگي كرد؟
    يعني يك خونه يك خوابه ( شرق لندن) و ساير هزينه ها بدون ولخرجي.
    لطفا دوستان جواب بدن

Junior Member

سلام دوستان. میخواستم ببینم هزینه زندگی در ادینبورگ انگستان چقدره؟ بورسیه ای که هزینه دانشگاه رو بده و حقوقp.a £ 15,000 (فکر میکنم منظورش سالانه باشه) چطوره؟

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم بفرمایید هزینه زندگی هر ماه در ادینبورگ انگلستان بطور متوسط برای یک نفر (تنها) چقدر هست؟
    مرسی

سلام دوستان برای اراسموس بورس ماهی 1000 یورو رو دارم و میخواستم ببینم برای شفیلد این میزان کفایت میکنه یا نه، برای یه زندگی دانشجوی یک نفره؟ دو نفره چطور با در نظر گرفتن نرخ اجاره ؟

ممنونم از راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Baharmehrabi نمایش پست ها
    سلام دوستان برای اراسموس بورس ماهی 1000 یورو رو دارم و میخواستم ببینم برای شفیلد این میزان کفایت میکنه یا نه، برای یه زندگی دانشجوی یک نفره؟ دو نفره چطور با در نظر گرفتن نرخ اجاره ؟

ممنونم از راهنمایی شما
    بستگی به طرز زندگی و میزان توقع شما و تعریف شما از زنذگی دانشجویی داره، شهری که من توشم خیلی دانشجو داره (من خودم دانشجو ام و تنهام) و ماهیانه حدود ۱۲۰۰ تا ۱۷۰۰ پوند خرج ام هست (حدود ۸۰۰ پوند اجاره خونه + ۳۰۰ پوند غذا + ۱۵۰ پوند پول قبض گاز و برق و اینا + بسته به ماه تا حدود ۵۰۰ پوند مخارج جانبی)، البته من متاسفانه به لارج زندگی کردن عادت کردم (تقصیر خودم نیست به خدا، بچه آخرم آخه P: ) ولی فکر کنم ۱۰۰۰ یورو کافی باشه برای یک نفر، ولی برای ۲ نفر شاید کم بیاد، از سایت دانشگاهتون میتونید قیمت خوابگاه های دانشجویی رو در آرید (یا بهشون ایمیل بزنید)، بیشتر خرج شما، خرج مسکن هست و جنوب انگلیس در مجموع از شمالش گرونتر هست (انگلیس ها نه اسکاتلند، از اسکاتلند خبر ندارم).

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در انگلستان

سلام
    دوستان من از دانشگاهی در لندن پذیرش دارم با سالی 16000 پوند فاند. برای دوره دکترا.
    میخواستم ببینم این هزینه کافیه برای پرداخت همه هزینه ها؟ (خانه، خوراک، و غیره) یا باید پول پس انداز کنم و همراه ببرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)