صفحه 105 از 119 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

سلام دوستان.
    شما در لندن آرایشگاه (برای آقایان) ارزون قیمت سراغ دارید (ترجیحا حوالی مرکز لندن)؟ من قیمت هایی که اینجا شنیدم همه 20 پوند یا بالاتر بوده.
    اگر هم آرایشگاه ایرانی سراغ دارید که ممنون میشم آدرس بدید.
    با سپاس فراوان...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abab1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    شما در لندن آرایشگاه (برای آقایان) ارزون قیمت سراغ دارید (ترجیحا حوالی مرکز لندن)؟ من قیمت هایی که اینجا شنیدم همه 20 پوند یا بالاتر بوده.
    اگر هم آرایشگاه ایرانی سراغ دارید که ممنون میشم آدرس بدید.
    با سپاس فراوان...
    البته 20 پوند قیمت نرمال هست ولی اگه کمتر میخواید برید سمت Queensway و Bayswater اونجا احتمالا 14-15 پوندی پیدا میشه.

Junior Member

سلام بچه ها
    یه سوال دارم
    ممنون میشم به صورت کلی هم شده یه جواب سریع بهم بدید.
    من از یه دانشگاهی تو لندن پذیرش فول فاند گرفتم با سالی حدود 17000 هزار پوند
    من متاهل هستم و باید با همسرم برم. میشه با این حقوق سالیانه اونجا زندگی کرد؟ (بدون ساپورت از طرف ایران)
    مرسی

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mortez28 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    یه سوال دارم
    ممنون میشم به صورت کلی هم شده یه جواب سریع بهم بدید.
    من از یه دانشگاهی تو لندن پذیرش فول فاند گرفتم با سالی حدود 17000 هزار پوند
    من متاهل هستم و باید با همسرم برم. میشه با این حقوق سالیانه اونجا زندگی کرد؟ (بدون ساپورت از طرف ایران)
    مرسی
    کدام شهر ؟ و 17000 هزار پوند برای چه مدت هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    کدام شهر ؟ و 17000 هزار پوند برای چه مدت هست ؟
    شهر لندن
    ۱۷۰۰۰ هزار پوند در سال و برای مدت سه سال

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

بچه ها زندگی تو Preston, Lancashire بنظرتون چقدر باید در نظر گرفت ؟ شر روم باشه مشکلی ندارم .

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mortez28 نمایش پست ها
    شهر لندن
    ۱۷۰۰۰ هزار پوند در سال و برای مدت سه سال
    شهریه دانشگاه چقدر هست و چطوری میخواهید زندگی کنید و 17000 فقط برای زندگی یا شامل هزینه دانشگاه هم میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

سلام دوستان عزیز
    من به تازگی از دانشگاه ناتینگهام پذیرش گرفتم چطور میتونم برای فاند اقدام کنم یا شهریه دانشگاه رو ندم؟ (یعنی waive بشه tuition fee) ، چون هزینه تحصیل سالی 19000 پوند واقعا بالاس
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

آیا میشه کاری کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_Tierz نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من به تازگی از دانشگاه ناتینگهام پذیرش گرفتم چطور میتونم برای فاند اقدام کنم یا شهریه دانشگاه رو ندم؟ (یعنی waive بشه tuition fee) ، چون هزینه تحصیل سالی 19000 پوند واقعا بالاس
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

آیا میشه کاری کرد؟
    سلام دوست عزیز، باید به اساتید مربوطت در مورد فاند بگی یا ببینی میتونی از خود دانشگاهت یا از جایی scholarship یا loan بگیری یا نه، شما باید سایت هایی مثل http://www.scholarship-search.org.uk
    یا http://www.scholars4dev.com رو هر ماه (یا هر هفته) چک کنی، در مورد اینکه شما شهریه رو home بدی یا international هم باید از UKCISA بپرسی اگه تو سایتش "http://www.ukcisa.org.uk/Information--Advice/Fees-and-Money/Home-or-Overseas-fees-the-basics" چیزی نتونستی پیدا کنی ولی شهریه رو به این سادگی ها نمیتونی waive کنی، در کل قوانین اینچنینی به روی سخت تر شدن دارن پیش میرن، حتی ممکنه اگه ۲۳ جون اینها تصمیم بگیرن که از EU بیان بیرون، این قوانین کلا تغییر کنن، برای سایت دانشگاه خودت هم nottingham uni scholarships رو گوگل کن (اگه خارج از uk هستی بهتره اسم کشور رو هم به آخرش اضافه کنی، یعنی بشه nottingham uni scholarships uk)، در بعضی موارد هم بهتره از " " برای دقیق تر شدن سرچت استفاده کنی، مثل nottingham" uni "scholarships" uk" که موجب میشه سرچت بیشتر متوجه nottingham و scholarships باشه ولی از گوگل سعی کن استفاده کنی تا سرچ انجین های دیگه (https://duckduckgo.com هم بد نیست اگه نمیخوای سرچ هات ثبت شه) تا برسی به این صفحه "http://www.nottingham.ac.uk/studywithus/international-applicants/scholarships-fees-and-finance/scholarships/masters-scholarships/masters-scholarships.aspx" که برای Masters ها هست، شرایط هر scholarship رو نوشته، وسط صفحه ایران هم هست که الان deadline اش برای امسال گذشته ولی به دانشگاهت ایمیل کن، شاید بتونن کاری کنن یا اینکه پذیرشتو بندازن سال دیگه، به موسسات مختلف دیگه هم میتونی ایمیل کنی، اگه تعدادشون هم زیاده و سوال خاصی مثل deadline ها داری میتونی از قسمت Blind carbon copy) Bcc) ایمیلت استفاده کنی، به اینصورت که یه ایمیل مینویسی که شامل همه بشه و قسمت To و Carbon copy) Cc) رو خالی میذاری، بعد recipient ها رو میندازی تو Bcc و میفرستی.
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    شهریه دانشگاه چقدر هست و چطوری میخواهید زندگی کنید و 17000 فقط برای زندگی یا شامل هزینه دانشگاه هم میشه
    هزینه دانشگاه که کسر بشه به اندازه 17000 هزار پوند در سال حقوق میدن.
    متاهل هستم و باید با همسرم اونجا برم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)