صفحه 16 از 119 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Member GODO آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در انگلستان

سلام
    یه سوال داشتم ممنون میشم یکی جوابم رو بده ...
    من اگه از این جا لپ تاپ بخرم بهتره یا از لندن ؟ کجا ارزونتر در میاد ؟ و کجا جنس بهتر ؟
    ممنونم
    ویرایش توسط GODO : July 18th, 2010 در ساعت 09:19 PM
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

100 درصد تو لندن بهتره

از نظر همه چیز جنس و قیمت و گارانتی و ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    100 درصد تو لندن بهتره

از نظر همه چیز جنس و قیمت و گارانتی و ...
    کی گقته قیمت ها تو لندن بهتره؟ تو اینجا به دلیل VAT چیزهای الکترونیکی از ایران گرونتر هستند ولی خوب چون شما میخواهید بیایید اینجا باید از اینجا بخرید تا گارانتی اینجا رو داشته باشید

ApplyAbroad Guru

[]من سرچ كردم تو اينترنت،‌جمع كل هزينه هاي اجاره خونه و رفت و آمد و غذا وكلا تمام هزينه هاي ممكن توي leeds اينقدر شد. خود ليدز هم دقيقا همين مقدار به عنوان هزينه ي كامل زندگي مي داد كه حرف منو تصديق مي كنه. البته اين پول به عنوان بورس داده مي شد كه خود من كه خيلي شرايط درسي خوبي داشتم هم نتونستم بگيرمش. به هر حال اگه واقعا فكر مي كنيد اين همه هزينه براي گرفتن فوق ليسانس ارزش داره و اگه پولش رو داريد، خوب هزينه كنيد. در حالي كه مي تونيد با خيلي كمتر از اين يه كشور ديگه بريد.[/QUOTE]

شما اشتباه جستجو کردید یا اینکه خیلی سطح زندگی رو بالا گرفتید حتی تو لندن هم برای یک نفر سالی 14000 هزینه زندگی نمیشه چه برسه شهرستان. هزینه زندگی تو شهرستان برای یک نفر با یک زندگی دانشجویی ماهی در حدود700-800 پوند میشه. البته گفتم اگر بخواهید سطح بالا زندگی کنید میشه مالی 4000 پوند! ولی من دارم یه چیز متداول رو میگم. سایت دانشگاه هم برای جالبه انقدر زیاد گفته چون براساس نرخ UKBA هم ماهی 600 پوند کافیه که درست هم تقریبا حساب کرده. شما تو انگلستان به جز کرایه خونه و رفت و آمد تقریبا همه هزینه هاتون از ایران کمتره حالا چطوری اینقدر زیاد میشه؟
    من ریزش رو هم میتونم بدم:
    کرایه خونه 200-300 پوند
    غذا: 150-180
    رفت و آمد: 40-50
    اینترنت و موبایل: 20-30
    تفریحات: 50-100
    لباس: 50-100
    اگر فکر میکنید من اشتباه کردم بگید یا منبع جستجوی خودتون رو هم بدید چون گفتم با 14000 میشه تو شهرستان لردی زندگی کرد نه دانشجویی.
    ویرایش توسط houman1979 : September 13th, 2010 در ساعت 02:48 AM

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    کی گقته قیمت ها تو لندن بهتره؟ تو اینجا به دلیل VAT چیزهای الکترونیکی از ایران گرونتر هستند ولی خوب چون شما میخواهید بیایید اینجا باید از اینجا بخرید تا گارانتی اینجا رو داشته باشید
    یکی از انگلیس لپ تاپ خریده بود 1 میلیون آوردش ایران بهش قیمت دادند 1.5 تا 1.7 میلیون چون اون مدلی که خریده بود تو ایران نبود .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ;266757
    من خيلي وقت پيش اين سرچ رو كرده بودم و جمع كه زدم اين مقدار شد و هيچ اصراري ندارم بگم حرف من درسته يا حرف شما غلطه. به هر حال خود ليدز هم به عنوان هزينه زندگي 14000 تا مي داد.
    میشه لینک لیدز رو هم بذارید. به هر حال من هم دارم ایجا زندگی میکنم و اصلا شهرستانها تو این رنج نیست. برای این اصرار دارم که به هر حال براساس اطلاعات اینجا ممکنه دوستان بخواند برنامه ریزی کنند. فاصله رقم من و شما نزدیک 5-6000 پونده و ممکنه کسی سر این رقم تصمیمش رو عوض کنه. در اشتباه بودن رقم شما شکی نیست و 14000 پوند حتی برای لندن هم زیاده چه برسه به لیدز. من دقیق و ریز ارقام رو گفتم ولی شما خوب اصرار دارید که سرچ کردید. منم دارم میگم منبع جستجو رو بیارید. این موضوع برای خودتون هم بهتره چون اشتباهتون در جستجو رو بهتر متوجه میشید و این مساله راهنمایی میشه برای بقیه دوستان.
    ویرایش توسط houman1979 : September 13th, 2010 در ساعت 02:48 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    یکی از انگلیس لپ تاپ خریده بود 1 میلیون آوردش ایران بهش قیمت دادند 1.5 تا 1.7 میلیون چون اون مدلی که خریده بود تو ایران نبود .
    اینکه یک مدلی در ایران نبوده دلیل نمیشه و به طور کلی قیمت وسایل برقی اینجا بیشتر از ایرانه و دلیلش هم 17.5 درصد VAT هست. ولی خوب اگر کسی میخواد اینجا استفاده کنه باید از اینجا بخره که گارانتی هم مال اینجا باشه.

میشه لینک لیدز رو هم بذارید. به هر حال من هم دارم ایجا زندگی میکنم و اصلا شهرستانها تو این رنج نیست. برای این اصرار دارم که به هر حال براساس اطلاعات اینجا ممکنه دوستان بخواند برنامه ریزی کنند. فاصله رقم من و شما نزدیک 5-6000 پونده و ممکنه کسی سر این رقم تصمیمش رو عوض کنه. در اشتباه بودن رقم شما شکی نیست و 14000 پوند حتی برای لندن هم زیاده چه برسه به لیدز. من دقیق و ریز ارقام رو گفتم ولی شما خوب اصرار دارید که سرچ کردید. منم دارم میگم منبع جستجو رو بیارید. این موضوع برای خودتون هم بهتره چون اشتباهتون در جستجو رو بهتر متوجه میشید و این مساله راهنمایی میشه برای بقیه دوستان.
    http://www.engineering.leeds.ac.uk/c...GRschols.shtml
    بخش
    Fully-Funded International Research Scholarships (FIRS)

Value: Full overseas fees and maintenance of 13,290 pounds per year for 3
    years.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahtk نمایش پست ها
    http://www.engineering.leeds.ac.uk/c...GRschols.shtml
    بخش
    Fully-Funded International Research Scholarships (FIRS)

Value: Full overseas fees and maintenance of 13,290 pounds per year for 3
    years.
    خوب دوست عزیز این رقمیه که به عنوان بورس دانشگاه به شما میده کجا گفته این هزینه زندگیه؟ این گفته برای هزینه زندگی من اینقدر میدم ولی نگفته هزینه شما اینقدر میشه. این داره بورس میده و خوب بورسش هم رقم بالایی داره که شما زندگی بهتری داشته باشید.

لینک هزینه های لیدز اینجاست:
    http://www.leeds.ac.uk/info/20019/in.../your_finances

خوب دوست عزیز این رقمیه که به عنوان بورس دانشگاه به شما میده کجا گفته این هزینه زندگیه؟ این گفته برای هزینه زندگی من اینقدر میدم ولی نگفته هزینه شما اینقدر میشه. این داره بورس میده و خوب بورسش هم رقم بالایی داره که شما زندگی بهتری داشته باشید.

لینک هزینه های لیدز اینجاست:
    http://www.leeds.ac.uk/info/20019/in.../your_finances
    مرسي از راهنماييتون. كساني كه مي خوان برن ليدز مي تونن لينك رو ببينن. گفتم كه اطلاعات من اين بود و اصراري هم نكردم كه شما اشتباه مي گين.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)