صفحه 36 از 119 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Junior Member danialfx آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    تا حالا تو 10 سال اخیر دیدید قیمت ارز بیاد پایین؟؟؟؟ همین امروز 8 جون، بانک مرکزی دوباره افزایش بهای ارز رو اعلام کرد. جالب اینجاست که در همین انگلیس ارزش پوند هر روز داره میاد پایین و بسیار نزدیک شده به یورو ولی تو ایران هی گرون میشه. کسی امیدی به پایین اومدن ارز نداشته باشه و برنامه ریزیهاش رو با قیمت حداکثری تصور کنه تا مشکلی براش پیش نیاد.
    البته قیمت ارزی مثل پوند که همونجور که تو پست های قبلی گفتم طی سالهای قبل بالا و پایین زیاد شده .(البته بیشتر افزایش یافته). طبق این نمودار که برای پوند هست . از سال 1386 تا 1388 قیمت پوند تو ایران از 1962 تومان به حوالی 1300 تومان رسید .

ولی همونجور که شما گفتید. در این زمان احتمال اینکه در ارزهای مختلف شاهد کاهش قیمت باشیم. خیلی خیلی اندکه. و بهتره دوستان با حداکثر قیمت برنامه ریزی هاشون رو انجام بدن که خدای نکرده به مشکلی برنخورن.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شکل زیر هم نمودار دلاره که معمولا ثبات قیمت با افزایش تدریجی رو شاهد هستیم. البته در زمان هایی که اختلاف قیمت بازار ازاد با بانک مرکزی تفاوتش زیاد میشه. معمولا شاهد پریدن قیمت هستیم و سالهای قبل افزایش چند ده درصدی چند صد در صدی رو هم شاهد بودیم.

ویرایش توسط chavosh : June 9th, 2011 در ساعت 07:40 PM

آقا اين چه وضعشه سر ما در آوردن ؟!!!!!
    حالا كه ما خواستيم پول بريزيم به حساب دانشگاه چرا پوند اينجوري شد ؟

خدا رحم كنه!!!
    ویرایش توسط superwise : June 9th, 2011 در ساعت 11:55 AM

Junior Member

این راه کج می رسه به مقصد، خدا می دونه?

دولت و بانک مرکزی با لج و لج بازی فکر میکنن می تونن ارز و تک نرخی کنن. حالا این وسط هم یه تعداد خیلی کمی، تاکیید می کنم خیلی خیلی کمی دانشجو که واسه آیندشون برنامه ریزی کردن له میشن که اونم اصلا مهم نیست!!!!!

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadgr7 نمایش پست ها
    این راه کج می رسه به مقصد، خدا می دونه?

دولت و بانک مرکزی با لج و لج بازی فکر میکنن می تونن ارز و تک نرخی کنن. حالا این وسط هم یه تعداد خیلی کمی، تاکیید می کنم خیلی خیلی کمی دانشجو که واسه آیندشون برنامه ریزی کردن له میشن که اونم اصلا مهم نیست!!!!!
    بله متاسفانه قبل از عید بود 1600 الان شده 2000 تومان

اگر مردم ایران پوند خریداری نکنند. کاهش می یاید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    بله متاسفانه قبل از عید بود 1600 الان شده 2000 تومان

اگر مردم ایران پوند خریداری نکنند. کاهش می یاید .
    مشکل اینجاست که از June تا September اکثر مردم، دانشجو هایی هستند که میخوان برای پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی پوند خریداری کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc DMU

من امروز بازار طلا بودم، آشناهام اونجا گفتند مافیایی که قیمت طلا رو بالا برده بودند الان سرمایشون تو ارز گذاشتند احتمالش خیلی کمه بیاد پایین حداقل تو مدت کم..دلیل دیگشم نفتمون نمی خرند دلار کم شده!!

دوستان تو این گرونی خوابگاه گفته پول 1 سال باید یکجا بریزی (Victoria Hall) به نظرتون خوابگاه ماهی 400 پوند یعنی 800 هزار تومن!!می ارزه تو شهر لستر؟؟؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_tb86 نمایش پست ها
    من امروز بازار طلا بودم، آشناهام اونجا گفتند مافیایی که قیمت طلا رو بالا برده بودند الان سرمایشون تو ارز گذاشتند احتمالش خیلی کمه بیاد پایین حداقل تو مدت کم..دلیل دیگشم نفتمون نمی خرند دلار کم شده!!

دوستان تو این گرونی خوابگاه گفته پول 1 سال باید یکجا بریزی (Victoria Hall) به نظرتون خوابگاه ماهی 400 پوند یعنی 800 هزار تومن!!می ارزه تو شهر لستر؟؟؟

شما با چند خوابگاه دیگه که دانشگاه معرفی می کند مقایسه کن ببین خوبه

البته پیشنهاد میکنم برای یک ترم بگیر . که اگر خونه ارزان تر گیرت آمد بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ما ویزای بریتیش نداریم و احتمالا منظورتون شهروند انگلیسه این وامها هیچکدوم برای دانشجوی خارجی نیست و فقط برای دانشجوی انگلیسی و اتحادیه اروپاست. برای همین دنبال چنین چیزی نباشید.
    ممنونم درست ميفرمايد منظور من هم همين بود
    اما وام تحصيلي به غير اتحاديه اروپا داده نميشه درست هست کلا يا بايد از اول کسي بورس شه يا اگه مياد بخيال قول و قرارهاي اين ها باشه خلاصه يه چيزي يه بندي هست بهتون ندن اما من توصيه ميکنم بجايي اينکه با دانشگاه مکاتبه کنيد با استاد مکاتبه کنيد فک کنم اين حرف خيلي عجيبي به نظر برسه و همه الان بگيد استاد تو انگليس مثل امريکا قدرت نداره درسته اما يکسري استادها بسيار مطرح يا در مواردي استادايي که با صنعت در رابطه تنگاتنگ اند پروژه هايي دارن که از طرف يک کمپاني ساپورت ميشه و ميتونن همه شهريه شما رو کاور کنن اما اين موضوع در مورد دکترا ۱ درصد اتفاق ميافته پس ختما قبل انتخاب دانشگاه با استاد هماهنگ کنيد شايد شما بتونيد از همه دانشکاه هاي انگليس پذيرش بگيريداما هيچ کدوم به شما فاند نميدن تنها راه فاند شدن در انگليس ارتباط مستقيم با استاد درست حسابي هست

Junior Member

دوستان با این وضع گرونی که شده من یه سوال برام پیش اومده

این پولی که باید تو بانک برای 28 روز باشه باید به نرخ دولت خودمون معادلش رو بزاریم تو حساب یا به نرخ جهانی حساب کنیم هزینه هارو؟؟؟همین طور در مورد شهریه دانشگاه.من بخوام شهریه رو بریزم از اینجا به نرخ 2000 تومن باید بریزم یعنی؟؟؟

نمیشه به کسی بگیم از خود انگلیس بریزه این سهریه رو؟ سفارت یا کالج به مشکل برنمیخورم که بگن این کسی رو اینجا حتما داره پس ویزا رو ندن؟!

خیلی نگران شدم

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oshtormel2 نمایش پست ها
    دوستان با این وضع گرونی که شده من یه سوال برام پیش اومده

این پولی که باید تو بانک برای 28 روز باشه باید به نرخ دولت خودمون معادلش رو بزاریم تو حساب یا به نرخ جهانی حساب کنیم هزینه هارو؟؟؟همین طور در مورد شهریه دانشگاه.من بخوام شهریه رو بریزم از اینجا به نرخ 2000 تومن باید بریزم یعنی؟؟؟

نمیشه به کسی بگیم از خود انگلیس بریزه این سهریه رو؟ سفارت یا کالج به مشکل برنمیخورم که بگن این کسی رو اینجا حتما داره پس ویزا رو ندن؟!

خیلی نگران شدم
    دوست عزیز، همانطور که توی TIER 4 گفته شده باید از لینک زیر برای تبدیل ارزها استفاده کرد:
    http://www.oanda.com/currency/converter/

در ضمن پول توی حساب یا باید به نام خودتون باشه یا به نام پدر یا مادر یا سرپرست قانونی شما.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)