صفحه 38 از 119 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_tb86 نمایش پست ها
    سامان جان بخاطر اینکه در انگلستان کسی نیست که گارانتی کنه من رو بخاطر همین باید پول یکجا به حساب خوابگاه واریز کنم. اینم متنش از سایت دانشگاه:
    Guarantor
    Students without a UK guarantor will be required to pay in full
    آیا پرداخت کل پول خوابگاه تاثیری در گرفتن ویزا داره؟
    سلام.

تا تاثیر چی باشه .

اگر در داخل CAS نوشته بشه شما آنقدر پول دادی از پولی که باید در حساب بانکی در ایران بگذارید کم میشه . وگرنه تاثیری ندارد .

مثلا خود من برای ویزا مشخص نکرده بودم برای اقامت کجا برم . ولی ویزا دادند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mardekohan نمایش پست ها
    از دوستان كسي در مورد كرديت و اعتبار بانكي ميتونه اطلاعاتي بهم بده ؟
    منظورم براي بعد از مقيم شدن هست . براي خريد لوازم زندگي و ماشين از اين جور چيزا
    شما تا 3 سال در انگلیس نباشید و کار درست و حسابی نداشته باشید تقریبا گرفتن وام و کارت اعتباری محاله.

Junior Member

سلام
    به نظرتون واقعا ارزش داره 40-50 ملیون خرج ارشد توی انگلیس کنم؟یه دانشگاه خوب البته . اگه آره دلیلاتون بگید که دست و دلم نلرزه برای اینکار
    40-50 ملیون تومن کم پولی نیست برام و واقعا باید ارزشش و داشته باشه
    رشته ی IT ارشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc DMU

منم دارم براِی ارشد IT دو ماه دیگه میرم، من هم مثل شما نگرانم و امیدوار به بعد از فارغ التحصیلی...البته نسبت به کشورهای دیگه اروپایی و کانادا به نظرم میارزه، استاندارترین دانشگاه های دنیا تو UK
    نقل قول نوشته اصلی توسط SeniorIT نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون واقعا ارزش داره 40-50 ملیون خرج ارشد توی انگلیس کنم؟یه دانشگاه خوب البته . اگه آره دلیلاتون بگید که دست و دلم نلرزه برای اینکار
    40-50 ملیون تومن کم پولی نیست برام و واقعا باید ارزشش و داشته باشه
    رشته ی IT ارشد

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_tb86 نمایش پست ها
    منم دارم براِی ارشد IT دو ماه دیگه میرم، من هم مثل شما نگرانم و امیدوار به بعد از فارغ التحصیلی...البته نسبت به کشورهای دیگه اروپایی و کانادا به نظرم میارزه، استاندارترین دانشگاه های دنیا تو UK
    اگر کسی توانایی اینو داشته باشه که بره کانادا به نظر من از خیلی جهات بهتره. اغلب دانشجوها از سیستم تحصیلی انگلیس راضی نیستند. به علاوه نگرانیهای بعد از تحصیل راجع به قضیه ی مهاجرت هم هست. وضعیت کار هم که مناسب نیست در حال حاضر.

Banned

دوستان با توجه به رشد عجیب قیمت پوند در ایران به نظر شما اگر من یورو یا دلار بگیرم و ببرم انگلیس تبدیل کنم به صرفه تر نیست؟
    آخه یورو داره رشد میکنه در جهان و فاصله با پوندشو داره کم میکنه . اگر توی بانک HSBC حساب داشته باشو میتونم پولم را به یورو به حسابم واریز کنم و بیام انگلیس و به پوند معادل یورو جهانی بگیرم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pazhouhesh نمایش پست ها
    دوستان با توجه به رشد عجیب قیمت پوند در ایران به نظر شما اگر من یورو یا دلار بگیرم و ببرم انگلیس تبدیل کنم به صرفه تر نیست؟
    آخه یورو داره رشد میکنه در جهان و فاصله با پوندشو داره کم میکنه . اگر توی بانک HSBC حساب داشته باشو میتونم پولم را به یورو به حسابم واریز کنم و بیام انگلیس و به پوند معادل یورو جهانی بگیرم ؟
    اصلا به نفعتون نیست چون نرخ تبدیلی که بانکها و صرافیها حساب میکنند به ضرر شماست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pazhouhesh نمایش پست ها
    فقط قیمت پوند نیست که رشد کرده الان یورو هم خیلی رشد کرده. تازه پوند در برابر دلار کاهش داشته در هفته قبل.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    اگر کسی توانایی اینو داشته باشه که بره کانادا به نظر من از خیلی جهات بهتره. اغلب دانشجوها از سیستم تحصیلی انگلیس راضی نیستند. به علاوه نگرانیهای بعد از تحصیل راجع به قضیه ی مهاجرت هم هست. وضعیت کار هم که مناسب نیست در حال حاضر.
    از چه نظر دانشجوا از سیستم آموزشی راضی نیستن؟
    هزینه های کانادا نسبت به انگلیس چه طوره؟

Banned

بچه ها واسه یکی که 1-2 ماه دیگه عازمه به نظر شما کی پوند بگیره به صرفه تره؟ همین جوری واسه تابستون بالا میره یا ممکنه کم شه؟ دوستان چی می گید؟

مزسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)