صفحه 4 از 119 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Member Rezaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology IAUM

پیش فرض پاسخ : زندگی‌ با خانواده انگلیسی چگونه است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahk2004 نمایش پست ها
    سلام من پذیرش دانشگاهم همراه با زندگی‌ با خانواده انگلیسی هستش می‌شه از کسانی‌ که تجربه دارن بهم بگن که زندگی‌ با اونها چجوری هستش؟
    این خانواده ها کارشون همینه، چون اینها رو خود دانشگاه انتخاب میکنه و معمولا به دختر خانوم ها تعلق میگیره.
    یک اتاق به همراه صبحانه، نهار، شام و ...
    به نظر من از خوابگاه راحتتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در انگلستان

سلام
    من بالاخره بعد این همه سوال جواب نفهمیدم هزینه ارشد گرفتن به طور متوسط چقدر میشه؟
    هزینه دانشگاه ترمی چقدر هستش؟
    و آیا واقعا میشه در طول 1 سال ارشد گرفت یا حتما بیشتر طول می کشه؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در انگلستان

تا اونجا که من میدونم توی یک سال میشه. من خودم برای مستر یک ساله از دانشگاه لیدز که رنکش 140 تو دنیاس پذیرش گرفتم ولی شرایطه مالیم جوری نیست که بتونم برم

Junior Member

پیش فرض مقدار پول لازم (متاهلین)

سلام

میخواستم بدونم میزان پول لازم تو حساب بانکی برای دوره فوق لیسانس چقدر باید باشه. چند نفر جوابهای مختلف دادن. طول دوره فوق لیسانس تو دانشگاه متروپولیتن لندن 16 ماه هست حالا من باید به اندازه 16 ماه هزینه خودم و همسرم رو داشته باشم یا 9 ماه؟ منظور از اون 9 ماهی که تو سفارت گفته چیه؟ یعنی فقط هزینه سال اول (یا همون 9 ماه) رو میخوان؟ یا کل دوره رو؟ در ضمن من هزینه خود دانشگاه رو هم به حساب آوردم ولی نمیدونم هزینه زندگی چند ماه لازمه؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مقدار پول لازم (متاهلین)

نقل قول نوشته اصلی توسط devhamid نمایش پست ها
    سلام

میخواستم بدونم میزان پول لازم تو حساب بانکی برای دوره فوق لیسانس چقدر باید باشه. چند نفر جوابهای مختلف دادن. طول دوره فوق لیسانس تو دانشگاه متروپولیتن لندن 16 ماه هست حالا من باید به اندازه 16 ماه هزینه خودم و همسرم رو داشته باشم یا 9 ماه؟ منظور از اون 9 ماهی که تو سفارت گفته چیه؟ یعنی فقط هزینه سال اول (یا همون 9 ماه) رو میخوان؟ یا کل دوره رو؟ در ضمن من هزینه خود دانشگاه رو هم به حساب آوردم ولی نمیدونم هزینه زندگی چند ماه لازمه؟

ممنون
    قانون بسیار روشنه:
    شهریه سال اول که فکر کنم برای متروپولیتن در حدود 10 هزار پوند باشه.
    چون تو لندن هستید برای خودتون 800 و برای همسرتون 535 پوند برای 9 ماه یعنی جمعا 12015 پوند.
    پس کل پول حدود 22015 پوند میشه. این پول باید 28 روز در یک حساب بخوابه. حساب به اسم خودتون باشه کافیه و لازم نیست همسرتون که به عنوان همراه میاند حساب جدا داشته باشند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    قانون بسیار روشنه:
    شهریه سال اول که فکر کنم برای متروپولیتن در حدود 10 هزار پوند باشه.
    چون تو لندن هستید برای خودتون 800 و برای همسرتون 535 پوند برای 9 ماه یعنی جمعا 12015 پوند.
    پس کل پول حدود 22015 پوند میشه. این پول باید 28 روز در یک حساب بخوابه. حساب به اسم خودتون باشه کافیه و لازم نیست همسرتون که به عنوان همراه میاند حساب جدا داشته باشند.

من الان تو سایت دیدم که هزینه accomodation هم باید علاوه بر این مبالغ بالا داشته باشیم. آیا درسته؟ یا همون ماهی 800 + 533 هستش؟

ApplyAbroad Guru

من الان تو سایت دیدم که هزینه accomodation هم باید علاوه بر این مبالغ بالا داشته باشیم. آیا درسته؟ یا همون ماهی 800 + 533 هستش؟
    تو کدوم سایت دیدید؟ براساس قوانین Maintenance شامل هزینه جا هم هست و باید ماهی 800+533 باشه؟ کجا Accommodation رو دیدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    تو کدوم سایت دیدید؟ براساس قوانین Maintenance شامل هزینه جا هم هست و باید ماهی 800+533 باشه؟ کجا Accommodation رو دیدید؟

همین جا رو میگم. از بچه ها و از جمله خود شما تو ابوظبی accomodation رو جدا میخواستن؟ خب اگه اینجوری باشه الان سفارت تهران هم accomodation رو اضافه میخواد چون هنوز هم ویزا رو تو ابوظبی صادر میکنن.

ApplyAbroad Guru

همین جا رو میگم. از بچه ها و از جمله خود شما تو ابوظبی accomodation رو جدا میخواستن؟ خب اگه اینجوری باشه الان سفارت تهران هم accomodation رو اضافه میخواد چون هنوز هم ویزا رو تو ابوظبی صادر میکنن.
    هیچ کس نمیتونه برخلاف قانون چیزی بیشتر از شما بخواد. براساس Guidance Tier 4 پولی که تو حساب باید باشه مشخصه. اگه کسی حرفی زد بگید براساس قوانین عمل کردم. اون اپراتورهایی که اونجا نشستند رو جدی نگیرید مهم افسرهای ویزا هستند که براساس قوانین عمل می کنند و اگه هم الکی شما رو رد کنند حق تجدید نظر دارید.

Junior Member

شما چه جوری واسه ویزای همسرتون اقدام کردید؟چون به من گفتن uk ویزای همراه نمیده و اگرم قبول کنند با تاخیر همراه میتونه بره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)