صفحه 42 از 119 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط rezashetan نمایش پست ها
    سلام من یک سوال از بچه های ساکن انگلیس دارم اونجا یه پزشک یا یک داروساز که در کارخانه کار میکنه یا مهندس در ماه چقد حقوقش هستش؟
    شما جواب این سوال رو در ایران میدونید؟ این سوال خیلی کلیه. از پانزده هزار پوند تا پونصد هزار پوند در سال!!!! باید دقیق تر بپرسید. چه رشته ای و چه تخصصی و چقدر سابقه کار؟

تو ایران که همچی بستگی به رابطه داره!!1! مثلا یه پزشک(تخصص داره یا فوق داره) که تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شده یا یه دکترای داروساز که تو یه کارخانه داروسازی کار میکنه. کلا یه سایتی چیزی نیست که از دستمزد ها بشه اطلاع پیدا کرد؟

تو ایران که همچی بستگی به رابطه داره!!1! مثلا یه پزشک(تخصص داره یا فوق داره) که تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شده یا یه دکترای داروساز که تو یه کارخانه داروسازی کار میکنه. کلا یه سایتی چیزی نیست که از دستمزد ها بشه اطلاع پیدا کرد؟
    سلام

دانشجویان پزشکی در اینجا پس از سال چهارم یا پنجم باید دو سال کار آموزی در بیمارستان بگذرونن که اجباری هست بعد میرن تخصص در این دو سال بیمارستان به اونها در حدود 20-25 هزار پوند در سال حقوق میده
    بعد از این دوسال پزشکان میتونن در درمانگاه مشغول بشن و بدون تخصص از 50-70 هزار پوند درآمد دارند بعد از تخصص اما رقم درآمدشان بالای 100 هزار پوند در سال هم میرسد
    مهندسان حقوق به نسبت کمی دارند بعد از فوق لیسانس بسته به شرکت استخدامی و محل انجام پروژه دستمزدها بسیار دامنه تغییر بالایی دارند از 15-40 هزار پوند بعد دکترا این رقم تقریبا 10 هزار پوند افزایش میابد
    اما در کل پزشکی در انگلستان بسیار روند پیچیده ای دارد و با توجه به آینده شغلی مطمئن اکثرا دانشجویان انگلیس و یا دانش آموزان برتر کالج های انگلیس میتوانند پزشکی بخوانند
    در مورد مهندسی شما تا انگلیس نباشید نمیشه شغل دلخواه خودتون رو پیدا کنید و در مواردی باید به سختی جستجو کنید و پس از دریافت ویزای اقامت و کار میتونید کار کنید و کلا بجز اساتید دانشگاه بعید هست شما رو بعد از فارغ التحصیل شدن به عنوان یک دانشجوی اینتر نشنال بپذیرن مگر اینکه در دانشگاه پروژه پست داک بعد دکترا بگیرید که تقریبا 20 هزار پوند در سال میشه و بعد از 10-20 تا پروژه پست داک شاید شما رو به عنوان لکچر دانشگاه با حقوقی 25-30 هزارتایی استخدام کنه
    م.فق باشی

ApplyAbroad Guru

تو ایران همه چیز هم به رابطه بستگی نداره. دکتری که مطب داره باید چه رابطه خاصی داشته باشه؟ سایت های زیادی هست مثلا فکر کنم سایتی با عنوان Propsectus هست که توش میتونید این اطلاعات رو ببینید. همونطور که دوستمون هم گفتند در انگلستان حقوق مهندسها خیلی زیاد نیست. البته برای کار کردن نیازی به اقامت نیست و شما میتونید بعد از تموم شدن درس ویزای Tier 4 رو به Tier 2 تبدیل کنید. در مورد اطلاعاتشون در مورد اینکه باید دکترا هم بگیرید و حقوقتون افزایش پیدا میکنه خیر اصلا چنین چیزی نیست و اتفاقا دکترا اینجا اصلا ارزش کاری نداره مگه اینکه بخواهید برید دانشگاه کار کنید که حقوق زیادی نداره. من ایرانیهایی زیادی رو میشناسم که اینجا بعد اینکه فوق گرفتند یا حتی لیسانس رفتند سر کار و حقوق های بدی هم نگرفتند مثلا یه مهندس شیمی رو با حقوق 35 هزار پوند در سال میشناسم و یک مهندس قدرت که رفت MBA خوند و الان حدود 40 هزار پوند میگیره. البته باز این مساله کاملا به رشته برمیگرده که شما مشخص نکردید. مثلا مهندسی الکترونیک رشته خوبی نیست ولی یه مهندس برنامه نویس خوب C میتونه تا روزی 500 پوند درآمد داشته باشه. رشته قدرت هم تو گرایش های برق از بقیه بهتره.

میشه گفت رشته های پر در آمد در انگلستان رو گروه پزشکی، حقوق و رشته های مرتبط با بانکداری و بازار های مالی تشکیل میده. مثلا یه معامله گر بورس میتونه تا سالی یک میلیون پوند درآمد داشته باشه و البته چنین افرادی باید قابلیت های بسیار بالایی داشته باشند.
    به طور کلی در انگلیس افراد پولدار و موفق اکثرا مدرک دانشگاهی ندارند و در یک کلمه انگلیس کشور کسب و کار و بیزینسه و واقعا علم توش اونقدر ارزش نداره. اگه بیایید اینجا این موضوع رو راحت میبینید که اینجا اکثر فعالیت های بزرگ حالت دلالی و تجازی دارند. همین تغییرات قوانین رو ببینید: ویزای دانشجویی و کاری رو به گند کشیدند ولی برای ویزای کارآفرین و سرمایه گذار تسیهلات بیشتر قایل شدند.
    یه سایت خوبه دیگه هم www.reed.co.uk است که یه کاریابی بزرگه. موفق باشید

Junior Member

اقا هومن
    من این سایتی رو که معرفی کردید چک کردم.حقوق معمارها بر اساس این سایت خیلی خوبه ۵۰-۹۰ هزار پوند در سال.اطلاعات این سایت چه قدر به واقعیت نزدیکه؟ایا با توجه به تغییرات قوانین هنوز میشه ویزای tier4 رو بهtier2 تبریل کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_ab نمایش پست ها
    اقا هومن
    من این سایتی رو که معرفی کردید چک کردم.حقوق معمارها بر اساس این سایت خیلی خوبه ۵۰-۹۰ هزار پوند در سال.اطلاعات این سایت چه قدر به واقعیت نزدیکه؟ایا با توجه به تغییرات قوانین هنوز میشه ویزای tier4 رو بهtier2 تبریل کرد؟
    اون 50-90 هزار پوند برای Graduate Job ها نیست. برای Professional Job هاست. شما زمان شروع به کار به درآمد بیشتر از 30 هزار پوند (یا نهایتا 35) اصلا دل خوش نکنید (خیلی مواقع حدود 25 واقعی تره) ، بعد از 7-8 سال سابقه کار به اون حد می رسید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    اون 50-90 هزار پوند برای Graduate Job ها نیست. برای Professional Job هاست. شما زمان شروع به کار به درآمد بیشتر از 30 هزار پوند (یا نهایتا 35) اصلا دل خوش نکنید (خیلی مواقع حدود 25 واقعی تره) ، بعد از 7-8 سال سابقه کار به اون حد می رسید.
    دقیقا همینه. برای اکثر رشته های حقوق شروع کار بین 18 تا 35 بیشتر نیست. به جز یک سری رشته های خاص مثل همون رشته های مالی که گفتم که استارت میتونه از 45 هم باشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_ab نمایش پست ها
    اقا هومن
    تغییرات قوانین اثر چندانی بر تبدیل به Tier 2 نداره بلکه Tier 1 PSW حذف شد. همونطورکه دوستمون گفتند این حقوق برای کسیه که سالهای زیادی سابقه کار داره.

Junior Member

سلام دوستان من قصد دارم برای یکی از دانشگاههای انگلیس apply کنم برای کارشناسی ارشد از ی چیزی که میترسم قیمت پوند که هر روز داره زیاد میشه.و میترسم تا اون موقع که من برم ایلتسمو بگیرم و اقدام کنم خیلی گرون بشه.به نظره شما چیکار باید کنم ؟یا اصلان به صرفه هست که برم انگلیس با این وضیت
    اگر الان باید ۳۰ تومان پول بدم میترسم تا اون موقع بشه ۴۰ میلیون تومان که خیلی فاجعه میشه و نمیتونم بپردازم

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط Negar00 نمایش پست ها
    سلام دوستان من قصد دارم برای یکی از دانشگاههای انگلیس apply کنم برای کارشناسی ارشد از ی چیزی که میترسم قیمت پوند که هر روز داره زیاد میشه.و میترسم تا اون موقع که من برم ایلتسمو بگیرم و اقدام کنم خیلی گرون بشه.به نظره شما چیکار باید کنم ؟یا اصلان به صرفه هست که برم انگلیس با این وضیت
    اگر الان باید ۳۰ تومان پول بدم میترسم تا اون موقع بشه ۴۰ میلیون تومان که خیلی فاجعه میشه و نمیتونم بپردازم
    این یک تصمیمیه که خودتون باید بگیرید. دقت کنید که فقط پوند گرون نمیشه و بقیه ارز ها هم به همین صورت هستند. ضمن اینکه تحصیل برای کارشناسی ارشد برای اکثر کشورها 2 سالست و برای انگلیس 1 ساله.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)