صفحه 45 از 119 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط jojoi نمایش پست ها
    مرسی
    از راهنمایی همه ممنون ولی من تو سایت xe.com که نگاه می کنم نسبت پوند به یورو رو با قیمت بازار مثلا خرید یورو با فروش پوند که حساب می کنم ، change تو انگلیس ضررش کمتر از صرافی ایران در میاد................. من اصلا اهل سود و این جور حرفا نیستم ولی خوب نمی خوام مثلا ضرری که اینجا می کنم بیشتر از انگلیس باشه...........
    ببین شما که یوروی را خریدی
    بیا اینجا خوب متوجه میشوی .
    ولی از ما گفتن بود
    اگر ضرر نکردی حتما بگو .

Junior Member

سلم من از دانشگاه وست مینی ستر پذیرش گرفتم به نظر شما یک اپارتمان دو خوابه نزدیک دانشگاه چه قدر میشه

Junior Member

لطفا راجع به محله این دانشگاه توضیحاتی بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negar74 نمایش پست ها
    سلم من از دانشگاه وست مینی ستر پذیرش گرفتم به نظر شما یک اپارتمان دو خوابه نزدیک دانشگاه چه قدر میشه
    مرکز لندن دیگه .. از حدود 1000 پوند در ماه شروع میشه تا 8000 پوند و حتی بیشتر.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون من پسرم هم باید مدرسه ثبت نام بشه به نظر شما نزدیک دانشگاه مدرسه برای پسرم هست در ضمن وست می نیستر دانشگاه خوبیه؟ و همچنین این محله محلهی خوبی برای زندگی خانوادگی هست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negar74 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون من پسرم هم باید مدرسه ثبت نام بشه به نظر شما نزدیک دانشگاه مدرسه برای پسرم هست در ضمن وست می نیستر دانشگاه خوبیه؟ و همچنین این محله محلهی خوبی برای زندگی خانوادگی هست
    اون محله که جای خیلی خوبیه و هیچ مشکلی نداره. پسرتون رو می خواید مدرسه انگلیسی ها بفرستید؟ اگه بله هم که بدون شک هست فکر کنم پسرتون برای رفتن به State School ها هم مشکلی نداشته باشه (مطمئن نیستم حتما جویا بشید).

وست مینیستر دانشگاه درجه یک نیست (البته خیلی خیلی بهتر از بقیه دانشگاه های لندن که ایرانی ها میرن، مثل London Met و گرینویچ و ... است). مهمترین دلیل محبوبیتش در مرکز لندن بودن و سطح آکادمیک خوبه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    مرکز لندن دیگه .. از حدود 1000 پوند در ماه شروع میشه تا 8000 پوند و حتی بیشتر.
    تو وست مینیستر یک سوییت خوب حدود هزار پوند در ماهه و برای دو خوابه باید فکر کنم بالای 2000 پوند در نظر بگیرید. به نظرم اصلا در این محله خونه نگییرید چون خیلی خیلی گرونه. یکی از بهترین محله های لندنه و برای همین اگر توانایی مالیش رو ندارید برید طرف شمال یا غرب و با مترو برید و بیایید.

Junior Member

مرسی از جواب هاتون. می خواستم بدونم به غیر از بهداشت با ویزای tire 4 چه خدمات رایگان دیگه ای می تونم بگیرم. پسرم را فکر میکنم به مدرسه انگلسی بفرستم و یک دختر سه و نیم ساله دارم که باید به daycare بره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    تو وست مینیستر یک سوییت خوب حدود هزار پوند در ماهه و برای دو خوابه باید فکر کنم بالای 2000 پوند در نظر بگیرید. به نظرم اصلا در این محله خونه نگییرید چون خیلی خیلی گرونه. یکی از بهترین محله های لندنه و برای همین اگر توانایی مالیش رو ندارید برید طرف شمال یا غرب و با مترو برید و بیایید.
    خوب بگردید و با صاحبخانه ها مستقیما طی کنید جای متوسط دو خوابه حدود 1200-1300 تا نهایتا 1500 هم گیر میاد (البته زمانی هم که کرایه می کنید مهمه). اون سمت جاییه که خیلی باید حواس آدم جمع باشه، قبل از کرایه باهاشون صحبت بشه و قیمت رو پایین میارن اگه بدونن برای یک سال باهاشون قرارداد می بندید. ولی خب برای جای خوب درسته از همون 2000 شروع میشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    خوب بگردید و با صاحبخانه ها مستقیما طی کنید جای متوسط دو خوابه حدود 1200-1300 تا نهایتا 1500 هم گیر میاد (البته زمانی هم که کرایه می کنید مهمه). اون سمت جاییه که خیلی باید حواس آدم جمع باشه، قبل از کرایه باهاشون صحبت بشه و قیمت رو پایین میارن اگه بدونن برای یک سال باهاشون قرارداد می بندید. ولی خب برای جای خوب درسته از همون 2000 شروع میشه.
    به نظرم ایشون اگه وضع مالی خیلی خوبی نداره اصلا منطقی نیست بره اون طرف. بخصوص چون احتمالا ضامن و اینها هم ندارند کل کرایه شش ماه رو اول ازشون میگیرند و باید به دفعه مبلغ سنگینی رو به صاحبخونه پرداخت کنند. شما تو محله هایی مثل فینچلی یا همسرسمیث میتونید با رقمهای پایین تر خونه های خوب پیدا کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)