صفحه 46 از 119 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computing Science - Glasgow University

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

بچه ها چیزی مثل وام دانشجویی وجود داره که بشه از بانکهای خصوصی یا دانشگاهها گرفت؟
    تو فروم خوندم که آقا هومن گفته بود تا 3 سال در انگلیس نباشید و کار درست حسابی نداشته باشید محاله، منتها سوال در مورد خرید لوازم زندگی و ماشین بود.
    یعنی از دانشگاهها هم غیر از شهریه در هیچ موردی نمیشه وام گرفت؟؟
    ویرایش توسط ashkan1444 : July 19th, 2011 در ساعت 10:28 AM

Junior Member petonia آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Enginnering Azad University

سلام من میخام به انگلیس مهاجرت کنم منتها موندم تحصیلی برم یا شغلی ؟؟؟ یعنی اگه کسی بتونه از اونجا منو شغلی قبول کنه راحت می تونم برم یا نه؟ که اگر نشد تحصیلی برم چون تحصیلی خرجش خیلی زیاده!!!!

Junior Member

مرسی از همه . من و همسرم و دو تا بچه حداکثر هزینه ای که برای هر ماه زندگی در نظر گرفتیم ماهی 5 میلیون تومان هست و می خوام به دانشگاه نزدیک باشم که وقتم در رفت و آمد هدر نشه با توجه به مسولیت دو تا بچه حالا به نظرتون مشکلی پیش نمی یاد

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negar74 نمایش پست ها
    مرسی از همه . من و همسرم و دو تا بچه حداکثر هزینه ای که برای هر ماه زندگی در نظر گرفتیم ماهی 5 میلیون تومان هست و می خوام به دانشگاه نزدیک باشم که وقتم در رفت و آمد هدر نشه با توجه به مسولیت دو تا بچه حالا به نظرتون مشکلی پیش نمی یاد
    ببیند هر چی به دانشگاه نزدیک تر باشید خانه ها گران تر میشود
    کدام دانشگاه شما میخواهید بروید ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1444 نمایش پست ها
    بچه ها چیزی مثل وام دانشجویی وجود داره که بشه از بانکهای خصوصی یا دانشگاهها گرفت؟
    تو فروم خوندم که آقا هومن گفته بود تا 3 سال در انگلیس نباشید و کار درست حسابی نداشته باشید محاله، منتها سوال در مورد خرید لوازم زندگی و ماشین بود.
    یعنی از دانشگاهها هم غیر از شهریه در هیچ موردی نمیشه وام گرفت؟؟
    شما تا زمانی که اینجا دو سه سال زندگی نکنی و کار و درآمد خوب نداشته باشی عملا نمیتونی وام بگیری. نه برای شهریه و نه برای هیچ مورد دیگه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negar74 نمایش پست ها
    با ماهی 5 میلیون که میشه حدود 2500 پوند اصلا طرفهای وست مینستر نرید چون فقط سه چهار میلیون از پولتون برای کرایه خونه میره. باید یه کم برید دور تر. مساله هدر رفتن وقت هم دیگه چاره ای نیست. لندن هم شبکه متروی خیلی خوبی داره و خیلی تو راه نمیمونید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط petonia نمایش پست ها
    سلام من میخام به انگلیس مهاجرت کنم منتها موندم تحصیلی برم یا شغلی ؟؟؟ یعنی اگه کسی بتونه از اونجا منو شغلی قبول کنه راحت می تونم برم یا نه؟ که اگر نشد تحصیلی برم چون تحصیلی خرجش خیلی زیاده!!!!
    بله اگر شرکتی شما رو قبول کنه و یا Tier 2 بتونید بگیرید که دیگه نونتون تو روغنه ولی همین که یه شرکتی شما رو قبول کنه مساله بسیار سخت و دشواریه. اینجا بچه ها میاند از دانشگاه های اینجا مدرک میگیرند نمیتونند کار پیدا کنند. از تو ایران که تقریبا شانستون در حد صفره. درنتیجه عملا راهی به جز تحصیل و بعدش جستجو برای کار ندارید.

رشته و دانشگاه

یکی از دوستان من در لندن داره یه شرکت راه میندازه ولی هنوز ثبت نکرده می تونه برام ویزای شغلی بفرسته؟؟؟

رشته و دانشگاه

آقای هومن1979 ممنون از راهنماییتون
    من لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزاد دارم. ولی شغلم الان برنامه نویسی (طراح وب سایت) به زبان php هست. و در این زمینه 3 وب سایت برای کانادا و یک سایت برای لندن طراحی کردم. خیلی دوست دارم به یه طریقی بتونم برم لندن که هم کار کنم هم در این رشته ادامه تحصیل بدم. حالا چند سوال دارم.
    1- دانشگاهی هست که این رشته رو داشته باشه؟ میشه لطفا معرفی کنید؟؟؟
    2- میتونم بورس توی این رشته بگیرم؟
    3-یکی از دوستان من در لندن داره یه شرکت کامپیوتری با تعداد پرسنل یکی دو نفره، راه میندازه ولی هنوز ثبت نکرده می تونه برام ویزای شغلی بفرسته؟؟؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط petonia نمایش پست ها
    آقای هومن1979 ممنون از راهنماییتون
    من لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزاد دارم. ولی شغلم الان برنامه نویسی (طراح وب سایت) به زبان php هست. و در این زمینه 3 وب سایت برای کانادا و یک سایت برای لندن طراحی کردم. خیلی دوست دارم به یه طریقی بتونم برم لندن که هم کار کنم هم در این رشته ادامه تحصیل بدم. حالا چند سوال دارم.
    1- دانشگاهی هست که این رشته رو داشته باشه؟ میشه لطفا معرفی کنید؟؟؟
    2- میتونم بورس توی این رشته بگیرم؟
    3-یکی از دوستان من در لندن داره یه شرکت کامپیوتری با تعداد پرسنل یکی دو نفره، راه میندازه ولی هنوز ثبت نکرده می تونه برام ویزای شغلی بفرسته؟؟؟
    دوست عزیز سلام،
    پست رو برای هومن جان گذاشتید، ولی من اجازه میخوام چند خط بنویسم.
    سوال هایی که پرسیدید خیلی کلی هستن. میشه گفت قسمت زیادی از این فورم (بخش انگلستان) برای بحث در مورد همین چند سوال که شما پرسیدید درست شده. پس خواهش میکنم که اطلاعات اولیه رو خودتون با کمی جستجو در اینترنت و یا خوندن همین فورم پیدا کنید و سوال ها رو اینجا مطرح کنید.
    1- شاید این لینک مفید باشه: http://www.findamasters.com
    2- کلا در انگلستان به سختی فاند میدن. ولی غیر ممکن نیست. تاجایی که من دیدم بهترین راه برای گرفتن فاند، داشتن یه پروپوزال خوبه.
    3- پیدا کردن کار مناسب که بتونید باش ویزا هم بگیرید این روزا سختتر شده. مخصوصا از وقتی Tier1 حذف شده. به نظرم اگه قوانین Tier2 رو بخونید خیلی مفیده.
    ویرایش توسط میلاد : July 19th, 2011 در ساعت 03:46 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)