صفحه 49 از 119 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

سلام دوستان ما که چهار نفر هستیم ولی دو نفر مان بچه است و 25 اگوست هم بلیط برای لندن داریم می تونیم بیش از ده هزار پوند همراه ببریم و یا اینکه پول سقف مشخصی دارد. ضمنا ایا موقع ورود باید این پول را اعلام کنیم با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negar74 نمایش پست ها
    سلام دوستان ما که چهار نفر هستیم ولی دو نفر مان بچه است و 25 اگوست هم بلیط برای لندن داریم می تونیم بیش از ده هزار پوند همراه ببریم و یا اینکه پول سقف مشخصی دارد. ضمنا ایا موقع ورود باید این پول را اعلام کنیم با سپاس
    به ازای هر شخص بالغ می تونید معادل 10 هزار یورو همراه داشته باشید. بیشتر از این باید حتما اعلام کنید.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

سلام،
    در مورد افتتاح حساب در بانک های انگلستان سوال دارم. آیا داشتن معرفی نامه از بانک یکی از بانک های ایران به روند افتتاح حساب کمک میکنه؟ این سوال رو به این دلیل میپرسم که این متن رو جایی دیدم:

You will probably to take a number of documents with you when you go to a bank to open an account. These normally include:
    • your passport
    • a letter of acceptance or similar from your university or college
    • evidence of your address in the UK (e.g. a tenancy agreement or the agreement you have signed for your room in a hall of residence)
    A letter of reference from your bank in your home country may also be useful.

متشکرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام،
    در مورد افتتاح حساب در بانک های انگلستان سوال دارم. آیا داشتن معرفی نامه از بانک یکی از بانک های ایران به روند افتتاح حساب کمک میکنه؟ این سوال رو به این دلیل میپرسم که این متن رو جایی دیدم:

You will probably to take a number of documents with you when you go to a bank to open an account. These normally include:
    • your passport
    • evidence of your address in the UK (e.g. a tenancy agreement or the agreement you have signed for your room in a hall of residence)

متشکرم
    خیر کمکی نمی کنه (یعنی اصلا نیازی نیست). شما پاسپورتتون رو همراه با یه Student Certificate که آدرستون در اون باشه به بانک ببرید کافیه (به دانشگاه بگید نامه برای بانک خودشون همین رو بهتون میدن.). نیاز به هیچ چیز دیگه ندارید. دقت کنید در ابتدا حسابی باز نکنید که ازتون هزینه ماهیانه بگیره.

این بیشتر برای بانک های اروپایی و آمریکایی است که باهاشون در ارتباط هستند و ... ، برای بانک های ایران همچین چیزی معنی نداره.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام،

• your passport

متشکرم
    روابطی بین بانک های ایران و انگلیس نیست. LLOYDS TSB و NATWEST اصولا برای ایرانیا حساب باز میکنند بدون گرفتن هزینه. HSBC passport هم هست که ماهیانه 7 8 پوندی هزینه داره.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    روابطی بین بانک های ایران و انگلیس نیست. LLOYDS TSB و NATWEST اصولا برای ایرانیا حساب باز میکنند بدون گرفتن هزینه. HSBC passport هم هست که ماهیانه 7 8 پوندی هزینه داره.
    من از HSBC پرسیدم گفت اگر سن کمتر از 24 باشد مجانی است

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    اتفاقا به نظر من با اینکه HSBC پول میگیره ولی خیلی حساب بهتریه. ظرف یک روز حساب باز میکنه و یک هفته ای کارت رو میده و واقعا خدماتش عالیه. در نظرسنجیهای خود اینجا هم ببینید که HSBC جزو بهترینهاست و LLOYDS جزو بدترین بانکهاست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اتفاقا به نظر من با اینکه HSBC پول میگیره ولی خیلی حساب بهتریه. ظرف یک روز حساب باز میکنه و یک هفته ای کارت رو میده و واقعا خدماتش عالیه. در نظرسنجیهای خود اینجا هم ببینید که HSBC جزو بهترینهاست و LLOYDS جزو بدترین بانکهاست.
    همگی ظرف یک روز باز می کنن، و همگی یک هفته ای کارت رو میدن. حساب Passport در HSBC فقط پول می گیره و هیچ سرویس دیگه خاص دیگه ای (که بقیه رایگان ندن) نمیده. اگه قراره شخصی پول بده حساب های Premium بقیه حداقل Mobile Insurance و Travel Insurance و سود بالاتر و ... هم میدن. اگه HSBC حساب Current باز کنن بله بسیار خوبه، ولی برای دانشجوهای تازه وارد باز نمی کنن.

برتری HSBC در خدمات بیشتر آنلاین و Customer Service پشت تلفن بهتر و بیشتر و بزرگتر بودن شعبه ها و ... است، که ماهیانه 7 پوند نمی صرفه!

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    همگی ظرف یک روز باز می کنن، و همگی یک هفته ای کارت رو میدن. حساب Passport در HSBC فقط پول می گیره و هیچ سرویس دیگه خاص دیگه ای (که بقیه رایگان ندن) نمیده. اگه قراره شخصی پول بده حساب های Premium بقیه حداقل Mobile Insurance و Travel Insurance و سود بالاتر و ... هم میدن. اگه HSBC حساب Current باز کنن بله بسیار خوبه، ولی برای دانشجوهای تازه وارد باز نمی کنن.
    من LLOYDS دارم مشکلی نداره. فقط خارج از انگلیس هزینه دریافت از ATM بالاتره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها

برتری HSBC در خدمات بیشتر آنلاین و Customer Service پشت تلفن بهتر و بیشتر و بزرگتر بودن شعبه ها و ... است، که ماهیانه 7 پوند نمی صرفه!
    من که خودم یادمه رفتارهای لویدز و بقیه بانکها بسیار بد بود و کلی از من سوال جواب میکردند که چرا میخوای حساب بازکنی. الان دانشجوهای دوره زبان رو میشناسم که بخصوص اونهایی که دوره کوتاه مدت دارند براشون لویدز و نتوست حساب باز نکردند ولی HSBC خیلی راحت براشون حساب باز کرد. به نظر من تو کشوری که یه ساندویچ 7 پونده خیلی این رقم زیاد نیست و من خودم برام Customer Service بسیار مهمه چون زیاد کارم بهشون میفته. من همین الان تو دو ساعت تو HSBC حساب Business باز کردم درحالیکه تو بانکهای دیگه جواب سلام من رو هم درست حسابی نمیدادند.

البته برای خود من امکان باز کردن تو بانکهای دیگه تقریبا نبود. چون من با Tier 1 اومدم و نامه کالج یا دانشگاه نداشتم و فقط HSBC بود که اون موقع حاضر شد برای من حساب باز کنه. ولی همونطور که گفتم چند تا دانشجوی دوره زبان در منچستر رو میشناسم که همه جا بهشون نه گفتند ولی در HSBC خیلی سریع کارشون راه افتاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)