صفحه 50 از 119 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من که خودم یادمه رفتارهای لویدز و بقیه بانکها بسیار بد بود و کلی از من سوال جواب میکردند که چرا میخوای حساب بازکنی. الان دانشجوهای دوره زبان رو میشناسم که بخصوص اونهایی که دوره کوتاه مدت دارند براشون لویدز و نتوست حساب باز نکردند ولی HSBC خیلی راحت براشون حساب باز کرد. به نظر من تو کشوری که یه ساندویچ 7 پونده خیلی این رقم زیاد نیست و من خودم برام Customer Service بسیار مهمه چون زیاد کارم بهشون میفته. من همین الان تو دو ساعت تو HSBC حساب Business باز کردم درحالیکه تو بانکهای دیگه جواب سلام من رو هم درست حسابی نمیدادند.

البته برای خود من امکان باز کردن تو بانکهای دیگه تقریبا نبود. چون من با Tier 1 اومدم و نامه کالج یا دانشگاه نداشتم و فقط HSBC بود که اون موقع حاضر شد برای من حساب باز کنه. ولی همونطور که گفتم چند تا دانشجوی دوره زبان در منچستر رو میشناسم که همه جا بهشون نه گفتند ولی در HSBC خیلی سریع کارشون راه افتاد.
    من خودم هم حساب اصلیم در HSBC هست ولی خب در بقیه هم حساب دارم و ازشون بدرفتاری ندیدم. اتفاقا این یکی دو سال بعضی دانشجوهای ایرانی که تازه اومدن و میرن HSBC همون موقع حسابشون باز نمیشه، اول یه پروفایل باز می کنن که باید Approve بشه و بعدا حسابشون رو باز می کنن! ولی خب همیشه همه جا تجربیات مخلتف هست. مثلا همین پارسال Barclays شروع کرد به بستن حساب ایرانی ها ولی خب مال همه بسته نشد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    من خودم هم حساب اصلیم در HSBC هست ولی خب در بقیه هم حساب دارم و ازشون بدرفتاری ندیدم. اتفاقا این یکی دو سال بعضی دانشجوهای ایرانی که تازه اومدن و میرن HSBC همون موقع حسابشون باز نمیشه، اول یه پروفایل باز می کنن که باید Approve بشه و بعدا حسابشون رو باز می کنن! ولی خب همیشه همه جا تجربیات مخلتف هست. مثلا همین پارسال Barclays شروع کرد به بستن حساب ایرانی ها ولی خب مال همه بسته نشد.
    آره این موضوع بارکلیز رو من هم شنیدم که تازگیا باز به ایرانیا گیر داده.

Junior Member

من تو natwest حساب باز کردم.یه روزه واسم حساب باز کردن از روز بعد از افتتاح حساب میشد به حسابم پول بریزند.یه هفته بعدش هم کارت رو به ادرسم فرستادن.هزینه ماهانه نداشت وبرخوردشون هم خیلی خوب بود

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_ab نمایش پست ها
    من تو natwest حساب باز کردم.یه روزه واسم حساب باز کردن از روز بعد از افتتاح حساب میشد به حسابم پول بریزند.یه هفته بعدش هم کارت رو به ادرسم فرستادن.هزینه ماهانه نداشت وبرخوردشون هم خیلی خوب بود
    NatWest بهتون یه Railcard مجانی (ارزش 25 پوند) هم میده (که باهاش می تونید تا 30 درصد تخفیف در بلیط قطار و Underground بگیرید). برای آنلاین بانکینگ و Statement آنلاین ثبت نام کنید تا آفر Railcard براتون ارسال بشه.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    آره این موضوع بارکلیز رو من هم شنیدم که تازگیا باز به ایرانیا گیر داده.
    بارکلیز برای دوست من همین 2 هفته پیش حساب باز کرد، 70 پوند هم سرکیسه کردن این رفیق من رو!!! ضمنا اینم بگم سیاست بانک ها شعبه به شعبه هم متفاوت هستش.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    بارکلیز برای دوست من همین 2 هفته پیش حساب باز کرد، 70 پوند هم سرکیسه کردن این رفیق من رو!!! ضمنا اینم بگم سیاست بانک ها شعبه به شعبه هم متفاوت هستش.
    دقیقا با این حرفها مثل اینکه شعبه به شعبه فرق میکنه چون من Natwest رفتم انگار طلب داشت ازم و یا lloyds که فاجعه بود. در عوض HSBC عالی بود. من رفتم Business Account باز کنم خیلی عالی و سریع بود. واقعا مثل اینکه شعبه به شعبه فرق میکنه. همونطور که گفتم تو منچستر چند نفر رو میشناسم که در نهایت فقط HSBC حساب باز کرد براشون. یا همین بارکلیز من دانشجویی در لندن رو میشناسم که ماه پیش بهش مهلت دادند که بره هر چه سریعتر حسابش رو ببنده. البته من شنیدم در نهایت وقتی همه درها بسته بود باید برید Santanders چون بانک اسپانیاییه و خیلی دوست داره تو انگلیس مشتریاش زیاد شند.
    ویرایش توسط houman1979 : August 13th, 2011 در ساعت 08:36 PM

Junior Member

با 1200 پوند در ماه می توان از عهده هزینه های مسکن و زندگی در لندن براومد؟....phd- ucl........

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zagross نمایش پست ها
    با 1200 پوند در ماه می توان از عهده هزینه های مسکن و زندگی در لندن براومد؟....phd- ucl........
    بله برای یک زندگی دانشجویی زیاد هم هست.

برای تحصیل لیانس هزینه ها چجوریاست ؟
    میشه با کار کردن درآمدی داشت؟

Junior Member s4m4n4u آواتار ها

کسایی که می خوان پوند بخرن هر چی زودتر بجنبن بهتره! با وجود این که بازار ارز اصولا قابل پیش بینی نیست ولی شواهد میگه ازین گرونتر میشه! همین الان نسبت پوند به دلار به 1.66 رسید که این نرخ توی این چند ماه بی سابقه است! معمولا بین 1.60 تا 1.64 تو نوسان بود! نسبت یورو به پوندم از 0.88 به 0.87 رسید!قیمت طلا ام که روز به روز داره میره بالا! بانکم امروز نرخ دولتی پوند رو به 1745 رسوند! به نظر میرسه دولت نمی تونه کنترل کنه قیمت ها رو!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)