صفحه 58 از 119 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Banned

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

اخه 20 ساعت در هفته میشه روزی چقدر؟ 3 ساعت این که زیاد نیست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    اخه 20 ساعت در هفته میشه روزی چقدر؟ 3 ساعت این که زیاد نیست
    شما فکر میکنید با گرفتن اقلا پنج تا درس هر ترم و کلی تمرین و مطالعه خارج از کلاس و آزمایشگاه و رفت و آمد و غیره سه ساعت هم در روز وقت آزاد برای کار براتون میمونه؟ نه اینکه غیر ممکن باشه ولی آخر روز از خستگی نای حرکت ندارید دیگه!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد اقامت بعد از تحصیل در انگلیس میشه راهنمایی کنید؟ظاهرا پروسه خیلی طولانی داره و به راحتی نیست
    من در مورد هزینه زیاد مشکلی ندارم میتونم تا 60 میلیون خرج کنم ولی میترسم نتونم بعدش اقامت بگیرم و میخوام برای جایی اقدام کنم که بتونم بعدش راحت اقامت بگیرم
    کسی نیست من رو راهنمایی کنه؟تقریبا بعد تحصیل چقدر طول میکشه که بشه اقامت گرفت؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    کسی نیست من رو راهنمایی کنه؟تقریبا بعد تحصیل چقدر طول میکشه که بشه اقامت گرفت؟
    قوانین فعلی بعد از 5 سال کار (داشتن ویزای کار که طبیعتا بعد از تحصیله در صورتی که کار پیدا کنید) اقامت و یک سال بعد تابعیته.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما فکر میکنید با گرفتن اقلا پنج تا درس هر ترم و کلی تمرین و مطالعه خارج از کلاس و آزمایشگاه و رفت و آمد و غیره سه ساعت هم در روز وقت آزاد برای کار براتون میمونه؟ نه اینکه غیر ممکن باشه ولی آخر روز از خستگی نای حرکت ندارید دیگه!
    میتونم بپرسم شما دانشجو چه مقطعی و در چه شهری هستین؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    میتونم بپرسم شما دانشجو چه مقطعی و در چه شهری هستین؟
    من درسم رو چند سال پیش در کانادا تموم کردم. مطمئن باشید سالهای کافی در دانشگاه بوده ام که بتونم در این مورد راهنمائی کنم.

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    من درسم رو چند سال پیش در کانادا تموم کردم. مطمئن باشید سالهای کافی در دانشگاه بوده ام که بتونم در این مورد راهنمائی کنم.
    تازه اینا در صورتی هستش که کار گیر ادم بیاد. به همین سادگیم کار پارت تایم گیر نمیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

brotherhood
    حق با ghlobe بخصوص شما که میخوای بیای لیسانس بخونی ، درسهای بیشتری بهتون میدن و این یعنی اینکه از 2شنبه تا جمعتون کامل پره و فقط میمونه شنبه و یکشنبه و چون خارجی هستی طبعاً در حل تمارین(حال کردی عربی رو؟) به مشکل میخوری و کل شنبه / یکشنبه ت به حل تمرین میگذره در ضمن شما مطمئنی برا لیسانس بهت work permit میدن؟
    شما چاه نکنده دنبال مناره ایی ، برو اول ببین بهت work permit میدن بعد بیا فورم رو پر کن از این دست سوالها.
    در ضمن دانشگاه به دانشگاه نحوه برخورد با دانشجو خارجی فرق داره بعضی جاها مثل منچستر و ادینبرا علاوه بر درسهای اصلی مجبورت میکنن زبان هم بخونی بعضی جاها هم مثل شفیلد نه (اینجا ها رو فقط اطلاع دارم ) اینها همه مزید بر علت میشه که نتونی به راحتی کار گیر بیاری.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangholi نمایش پست ها
    brotherhood
    حق با ghlobe بخصوص شما که میخوای بیای لیسانس بخونی ، درسهای بیشتری بهتون میدن و این یعنی اینکه از 2شنبه تا جمعتون کامل پره و فقط میمونه شنبه و یکشنبه و چون خارجی هستی طبعاً در حل تمارین(حال کردی عربی رو؟) به مشکل میخوری و کل شنبه / یکشنبه ت به حل تمرین میگذره در ضمن شما مطمئنی برا لیسانس بهت work permit میدن؟
    شما چاه نکنده دنبال مناره ایی ، برو اول ببین بهت work permit میدن بعد بیا فورم رو پر کن از این دست سوالها.
    در ضمن دانشگاه به دانشگاه نحوه برخورد با دانشجو خارجی فرق داره بعضی جاها مثل منچستر و ادینبرا علاوه بر درسهای اصلی مجبورت میکنن زبان هم بخونی بعضی جاها هم مثل شفیلد نه (اینجا ها رو فقط اطلاع دارم ) اینها همه مزید بر علت میشه که نتونی به راحتی کار گیر بیاری.
    دارندگان ویزای Tier 4 که در دوره های دانشگاهی درس میخونند هفته ای 20 ساعت در طول ترم و نامحدود در تعطیلات اجازه کار دارند. ایشون نیازی به work permit ندارند و اصولا دیگه چنین چیزی در قوانین مهاجرت انگلستان وجود نداره. البته درسهای لیسانس خیلی سنگین نیست و ایشون شاید بتونه هفته ای 10 ساعت کار کنه ولی به طور کلی و متوسط با کار دانشجویی بین 20-30 درصد هزینه ها بیشتر درنمیاد و نباید بیشتر روش حساب کرد.

ApplyAbroad Superstar

سلام.

دوستان دانشگاهی در انگلیس وجود داره که بشه رو هزینه ها پایین هم فکر کرد. منظورم اینه که هزینه های دوره مستر سالی 10 هزار پوند باشه!! البته واسه مستر 1 ساله!
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)