صفحه 60 از 119 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام، ببخشید که اومدم وسط صحبت هاتون.
    ولی من هم کمی گیج شدم، سوالتون در مورد شهریه بود، درسته؟ ولی این نتیجه ای که الان گرفتید که خونه رو شریک بگیرید رو چطور گرفتید؟ بله، میتونید این کار ها رو بکنید و مسلما هزینه های زندگیتون کمتر میشه. ولی باید در نظر داشته باشید که کم کردن هزینه ها تا یه اندازه مفیده و بیشتر از اون بهینه نیست! برای کم کردن هزینه ها کوچیک بودن شهر، امکانات دانشگاه میتونه خیلی تاثیر داشته باشه.
    خواهش میکنم سوال هاتون رو کمی با دسته بندی مناسبتر بگید که جواب مفید تری هم دریافت کنید.
    دقیقا من هم از اول مشکلم با این دوستمون اینه که سوالهاش خیلی پراکنده و نامفهومه و من اصلا نفهمیدم داره در مورد شهریه میگه یا هزینه زندگی یا چیز دیگه. معلومه که میتونید هزینه ها رو کم کنید ولی رقمی که UKBA داده یعنی 600 پوند در ماه با حساب همینه که تو یک اتاق اشتراکی زندگی کنید وگرنه بخواهید آپارتمان مستقل و اینا بگیرید که ماهی بالای 1000 میشه.

ببخشید چند تا تب باز بود اشتباهی پستم رو در تاپیک دیگه ای دادم.

سوالم اینه که دانشگاه Cranfield توی شهر Bedford هست اگر اشتباه نکنم. اونجا از بابت هزینه های زندگی در چه سطحی هست؟

سلام دوستان کسی کالج زبان خوب در لندن میشناسه که زیاد داغون نباشه هزینه هاشم خوب باشه؟لطفا راهنماییم کنین

سلام.
    بعضی از دانشگاه های انگلیس علاوه بر دوره یک ساله تحصیلی یک سال دیگر هم به صورت کار در صنعت برای دانشجو می ذارن. می خواستم بدونم که در این دوره یک ساله کار در صنعت بهمون حقوق هم می دن یا نه؟

دوستان نمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه ولی فکر کردم چون مربوط به هزینه هست به این تاپیک نزدیک تر باشه. ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    سلام.
    بعضی از دانشگاه های انگلیس علاوه بر دوره یک ساله تحصیلی یک سال دیگر هم به صورت کار در صنعت برای دانشجو می ذارن. می خواستم بدونم که در این دوره یک ساله کار در صنعت بهمون حقوق هم می دن یا نه؟

دوستان نمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه ولی فکر کردم چون مربوط به هزینه هست به این تاپیک نزدیک تر باشه. ممنون
    بستگی داره. باید برای هر دانشگاه و هر دوره این موضوع رو چک کنید. در ضمن اگر میزان این کار از حدی مشخص بیشتر باشه دانشگاه به دانشجوی خارجی در اون رشته پذیرش نمیده. باید اینها رو با دانشگاه مکاتبه و اطلاعات بگیرید. بعضی هاشون پولی هستند. مثلا MBA LBS اگر بخونید خودش میگه دانشجوهاش تو کارورزی هفته ای 1000 پوند میگیرند. ولی بعضی ها بدون حقوق هستند.

Senior Member nima_AA آواتار ها

برای دوره مستر معمولا دانشگاه ها هزینه دوره را چه زمانی میگیرند؟ قبل از صدور ویزا یا در طول ترم؟ آیا مستر که 3 ترم هست یکجا میگیرند؟
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    برای دوره مستر معمولا دانشگاه ها هزینه دوره را چه زمانی میگیرند؟ قبل از صدور ویزا یا در طول ترم؟ آیا مستر که 3 ترم هست یکجا میگیرند؟
    شما FAQs رو بخونید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    ببخشید چند تا تب باز بود اشتباهی پستم رو در تاپیک دیگه ای دادم.

سوالم اینه که دانشگاه Cranfield توی شهر Bedford هست اگر اشتباه نکنم. اونجا از بابت هزینه های زندگی در چه سطحی هست؟
    دانشگاه کرنفیلد خارج شهره . توی یه village با همون اسم کرنفیلد. بین دو شهر" بدفورد" و "میلتون کینز" .
    برای مسکن بهتره اطراف کمپ دانشگاه(مثل Cranfield,wooton ,upper shelton )خونه بگیرید یا برید خوابگاه .چون محیطش مثل شهر نیست،خونه های اطراف یه ذره محدودتره و شایدم نسبتا گرون باشه؛ شهرای اطراف مثل بدفورد هم فاصلشون زیاده تا دانشگاه ، مثلا از مرکز شهر بدفورد تا دانشگاه با اتوبوس نزدیک1ساعت طول میکشه!!)
    هزینه های زندگی خیلی با شهرهای اطراف فرقی نمی کنه.یه اتاق توی خونه مشترک ، در روستاهای اطراف یا شهر بدفورد حدود 300-350 پوند در ماه در میاد.
    برای مسکن خارج دانشگاه ،دانشگاه یه لیست داره که میتونید قیمتها رو ببینید(بعضیاش آپدیت نیست و ممکنه اجاره رفته باشه):
    http://webapps2.cranfield.ac.uk/acco...on/listing.jsp
    قیمت خوابگاه هم که توی سایت دانشگاه مشخصه.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید !

من می‌خواستم بدونم که کم هزینه‌ترین شهرها و کم هزینه‌ترین دانشگاه‌ها در انگلیس چه شهرها و دانشگاه‌هایی‌ هستن ؟

بد در ضمن اگه کسی‌ در مستر ش ۱ ساله باشه ! در هزینهٔ دانشگاهی که می‌خواد بده تاثیر داره یا نه ؟

منظورم اینه که اگه ۱ سال باشه مثلا همون پول ۲ سال و می‌گیرن یا نه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir17901m نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید !

من می‌خواستم بدونم که کم هزینه‌ترین شهرها و کم هزینه‌ترین دانشگاه‌ها در انگلیس چه شهرها و دانشگاه‌هایی‌ هستن ؟

بد در ضمن اگه کسی‌ در مستر ش ۱ ساله باشه ! در هزینهٔ دانشگاهی که می‌خواد بده تاثیر داره یا نه ؟

منظورم اینه که اگه ۱ سال باشه مثلا همون پول ۲ سال و می‌گیرن یا نه ؟
    شما برای مستر دیگه زیر 35 میلیون با نرخ الان پوند خیلی سخت میتونید شهر یا دانشگاهی رو پیدا کنید. در ضمن شهریه مستر برای یک ساله است دیگه برای چی بیاند پول دو سال رو بگیرند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)