صفحه 62 از 119 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط pencil نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم که دو نفر باماهی ۱۰۰۰ یورو (بورسیه) در شهر گلاسگو میتونن زندگی کنن؟ (فقط هزینه زندگی نه دانشگاه) کسی اطلاعی از هزینه زندگی در گلاسگو داره؟
    خواهش میکنم زود جواب بدین چون من باید سریع اقدام کنم اگر بخوام سال دوم درسم رو برم انگلیس.
    خیلی خیلی ممنون
    سلام
    گلاسو جزو شهرهای اسکاتلند هست و از شهرهای انگلیس هزینه های نبستن کمتری دارد. بستگی به نحوه زندگی دارد
    ولی خودشان میگیند نفری 600-700 پوند
    ولی کسانی هستند با 400 هم زندگی میکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات جنسیت دانشگاه سواس لندن

من برای دریافت ارز دولتی اقدام کردم، البته فقط فرم رو پر کردم، اما رشته ی من توی گزینه هایی که وزارت علوم معرفی کرده بود نبود، فکر می کنین بهم ارز بدن؟ اصلن کسی هست که ارز گرفته باشه ؟ به نظرتون بگم برام ارز رو از بازار آزاد تهیه کنن یا منتظر ایمیل باشن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

نقل قول نوشته اصلی توسط pencil نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم که دو نفر باماهی ۱۰۰۰ یورو (بورسیه) در شهر گلاسگو میتونن زندگی کنن؟ (فقط هزینه زندگی نه دانشگاه) کسی اطلاعی از هزینه زندگی در گلاسگو داره؟
    خواهش میکنم زود جواب بدین چون من باید سریع اقدام کنم اگر بخوام سال دوم درسم رو برم انگلیس.
    خیلی خیلی ممنون
    دو نفر اگه couple هستید خرجتون مسلماً میاد پیاین ولی اگه رفیق هستین خیلی پایین نمیاد ضمن اینکه گلاسکو خیلی سرده پول گرمایش باید حسابی بدین ، مگر اینکه برید تو خوابگهای دانشجویی که دیگه پول گرمایش و .. نخواهید بدید والا خرج گاز و برق اونم برا جایی مثل گلاسکو و ادینبرا به نظرم سرسام آور بیاد!

بغیر از پول انرژی ، اگه تو خونه غذا درست کنید و نزدیک دانشگاه خونه پیدا کنید که پول رفت و آمد نداشته باشید میشه با ماهی 400 تا هم زندگی کرد(بسته به پول اجاره خونه داره البته) خرج خورد خوراک دیگه کمتر از 60 تا در ماه (برا یک نفر) نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

نقل قول نوشته اصلی توسط زهره اسدپور نمایش پست ها
    من برای دریافت ارز دولتی اقدام کردم، البته فقط فرم رو پر کردم، اما رشته ی من توی گزینه هایی که وزارت علوم معرفی کرده بود نبود، فکر می کنین بهم ارز بدن؟ اصلن کسی هست که ارز گرفته باشه ؟ به نظرتون بگم برام ارز رو از بازار آزاد تهیه کنن یا منتظر ایمیل باشن ؟
    من تابستون ارز دولتی گرفتم و از وضعیت الان خبری ندارم. فقط می تونم بگم اسم رشته ی من هم توی لیست نبود. من طراحی لباس می خونم ولی از اون لیست، رشته ی طراحی رو انتخاب کردم. شما هم احتمالاً می تونید یه عنوان نزدیک به عنوان رشته ی خودتون پیدا کنید.

از دوستان مقیم انگلیس، من شنیدم سیستمی هست که ما یه پولی میدیم، یه خط شماره تلفن تهران به ما می دهند و هر کی خواست از ایران با ما تماس بگیره با اون شماره تماس می گیره. اون هزینه داخل شهری میده. ما هم یه پولی ماهیانه واسه اجاره این سیستم می دیم. نمی دونم اسم این سیستم چیه و کدوم شرکت یا شرکت ها این سیستم رو راه می اندازن. لازمه تو انگلیس لند لاین داشته باشیم یا رو موبایل هم کار می کنه؟ اگه مشخصات شرکت ها یا اسم این سیستم ها رو می دونید ممنون می شم راهنمایی کنید .مرسی

یه سوال هم اینکه ایا وزارت علوم به کسانی که دانشگاهشون مورد تایید وزارت خونه نیست هم نامه می ده که برن ارز بگیرن؟ چون درسته که مدرک مارو قبول نمی کنه اما به هر حال ما هم آدمیم !!! ضمنا وقتی اینجا سفارت تعطیله ما باید نامه هایی که از دانشگاه می گیریم رو به تایید کجا برسونیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto048 نمایش پست ها
    از دوستان مقیم انگلیس، من شنیدم سیستمی هست که ما یه پولی میدیم، یه خط شماره تلفن تهران به ما می دهند و هر کی خواست از ایران با ما تماس بگیره با اون شماره تماس می گیره. اون هزینه داخل شهری میده. ما هم یه پولی ماهیانه واسه اجاره این سیستم می دیم. نمی دونم اسم این سیستم چیه و کدوم شرکت یا شرکت ها این سیستم رو راه می اندازن. لازمه تو انگلیس لند لاین داشته باشیم یا رو موبایل هم کار می کنه؟ اگه مشخصات شرکت ها یا اسم این سیستم ها رو می دونید ممنون می شم راهنمایی کنید .مرسی
    بله این سیستم خیلی متداوله. به شما یه شماره تهران میدند و هزینه تماس با تهران برای تماس گیرنده میفته و برای شما دقیقه ای شارژ میشید. من شرکت pars tel رو میشناسم این کار رو انجام میده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

دقیقه ایی چند شارژ میکنه؟
    Hope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangholi نمایش پست ها
    دقیقه ایی چند شارژ میکنه؟
    قبلا برای انگلیس دقیقه ای 39 تومن بود که البته اگر زیاد شارژ میکردید تخفیف هم میداد. الان باید زنگ بزنید فکر کنم یه کم گرون شده سر قیمت ارز. تو اینترنت سرچ کنید وب سایتش رو میاره.

سلام دوستان

دانشگاه Warwick‌ بورسيه براي شهريه رو بهم داده و من ميخواستم در مورد هزينه هاي زندگي در coventry سوال كنم. لطفا راهنمايي كنيد.

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)