صفحه 84 از 119 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Banned

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

آیا دانشگاه هایی که در لندن هستند اعتبارشون بیشتر از خارج از لندنی هاست؟
    همونطور که توی یه تاپیک دیگه هم پرسیده بودم و شما هم جواب داده بودید ، من هدفم قبولی در phd رنک خیلی خوب در آمریکاست . آیا این دانشگاه های خارج از لندن میتونه منو به هدفم برسونه یا اینکه کار رو سخت میکنه؟

آیا میشه با ۲۵ هزار پوند مستر رو در خارج از لندن و در یک دانشگاه خوب گذروند؟(میشه ۲ برابر پول من =۱۴۰ میلیون تومن!!)
    نمیدونم واقعا ارزشش رو داره یا نه؟ (من بیشتر واسه یکساله بودن و save time میخواستم برم انگلیس اما انگار نمی ارزه!)

نظر شما چیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    آیا دانشگاه هایی که در لندن هستند اعتبارشون بیشتر از خارج از لندنی هاست؟
    همونطور که توی یه تاپیک دیگه هم پرسیده بودم و شما هم جواب داده بودید ، من هدفم قبولی در phd رنک خیلی خوب در آمریکاست . آیا این دانشگاه های خارج از لندن میتونه منو به هدفم برسونه یا اینکه کار رو سخت میکنه؟

آیا میشه با ۲۵ هزار پوند مستر رو در خارج از لندن و در یک دانشگاه خوب گذروند؟(میشه ۲ برابر پول من =۱۴۰ میلیون تومن!!)
    نمیدونم واقعا ارزشش رو داره یا نه؟ (من بیشتر واسه یکساله بودن و save time میخواستم برم انگلیس اما انگار نمی ارزه!)

نظر شما چیه؟
    خارج از لندن دانشگاه های خیلی خوبی هست (دو دانشگاه اول انگلیس خارج از لندن هستند!). اینکه چقدر به هدف شما کمک می کنه بستگی به شرایط فعلی شما داره، اگه دنبال معجزه هستید براتون معجزه نمی کنه.

Banned

نمیدونم منظورتون از معجزه چیه اما من دنبال ارزونترین راه برای رسیدن به هدفم هستم (چه زمانی چه مالی)
    طوری که من حساب کردم گدروندن دوره توی کشوری مثل آلمان نهایتا ۸۰-۹۰ میلیون در میاد اما در عوض یکسال بیشتر وقت میبره .
    ولی در عوض احتمال اینو میدم که کسی که دوره انگلیس رو بگدرونه به جاش یکسال بیشتر توی آمریکا صرف دکترا باید بکنه.

اتفاقا توی همین تحقیقات سر اینکه کدوم یکی راه بهتریه ، به کشور سومی مثل فرانسه رسیدم که البته باید توی تاپیک خودش بپرسم و ببینم که آیا میشه از گزینه ی فرانسه به عنوان گزینه ای که هر دو هدف (زمان و هزینه) رو برطرف میکنه حساب کرد یا نه

سلام بچه ها
    اگر ممکنه صفحه مربوطه برای هزینه دانشگاههای مختلف اینگلیس و همینطور پروسه گرفتن پذیرش در انگلیس رو برام بگذارید
    انقدر تاپیک زیاده که نمیدونم کدومش رو بگردم
    ممنون

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم اگه من برای مستری برق الکترونیک PART TIME پذیرش بگیرم میتونم بیشتر هزینه های تحصیلیمو با کار کردن در بیارم؟
    (با توجه به اینکه پارت تایم در سه سال و فول تایم در یک سال ارائه میشه فرصت کار کردن در اون خیلی بیشتره)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfaz l نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم اگه من برای مستری برق الکترونیک PART TIME پذیرش بگیرم میتونم بیشتر هزینه های تحصیلیمو با کار کردن در بیارم؟
    (با توجه به اینکه پارت تایم در سه سال و فول تایم در یک سال ارائه میشه فرصت کار کردن در اون خیلی بیشتره)
    برای دوره های پارت تایم نمی تونید ویزای تحصیلی بگیرید.

Banned

سلام

من سایت http://www.mastersportal.eu/ رو که میگشتم برای اکثر دانشگاه های انگلستان هزینه رو not specified زده و برای چنتایی که هزینه داشت ، چیزی حدود 5 تا 7 هزار یورو در سال بود (مستر یکساله مهندسی) .

میخواستم ببینم حدود شهریه توی دانشگاه متوسط به بالا که بشه راحت برای دکتری در دانشگاه های خوب آمریکا اقدام کرد چقدره ؟

ApplyAbroad Guru

سلام

من سایت http://www.mastersportal.eu/ رو که میگشتم برای اکثر دانشگاه های انگلستان هزینه رو not specified زده و برای چنتایی که هزینه داشت ، چیزی حدود 5 تا 7 هزار یورو در سال بود (مستر یکساله مهندسی) .

میخواستم ببینم حدود شهریه توی دانشگاه متوسط به بالا که بشه راحت برای دکتری در دانشگاه های خوب آمریکا اقدام کرد چقدره ؟
    این سوال ها رو شما خودتون قبلا پرسیدید و قبلا هم پاسخ گرفتید.

برای مستر ها به سایت http://www.findamasters.com برید، هزینه هایی که عنوان کردید اشتباهه و مربوط به اروپایی هاست، شهریه های غیر اروپایی ها متفاوته.

Senior Member nima_AA آواتار ها

سلام

من چند موردی که سایتشون رو دیدم شما باید میانگین حدودا 13 تا 17 هزار پوند حساب کنید برای مستر برای دانشگاه های قویتر.

هم بالاترش هست یعنی 22 هزار تا مثل LSE (london school of economics )هم برعکس 10 هزار تا داریم برای دانشگاه معمولی مثل UEL
    ویرایش توسط nima_AA : June 17th, 2013 در ساعت 08:28 PM
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

با توجه به اينكه پس از انتخابات اميدهايي وجود داره كه تا چند ماه آينده نرخ ارز بياد پايين، آيا ميشه شهريه رو به صورت قسطي بديم تا انشالله بعدا كه نرخ پوند مياد پايين ضرر نكنيم؟
    مثلا دانشگاه بيرمنگام قسطي قبول مي كنه در ٢ يا ٣ قسط شهريه يكسال رو بگيره؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)