صفحه 91 از 119 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط elimo13739182 نمایش پست ها
    سلام دوستان.میخواستم بدونم هزینه زندگی در شهر بیرمنگام به چه صورت هستش.البته برای یک زندگی درویشانه...
    سلام
    من دقيقش را اطلاع ندارم ولى قانونا بايد ٨٠٠ پوند در ماه محاسبه كنيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط elimo13739182 نمایش پست ها
    سلام دوستان.میخواستم بدونم هزینه زندگی در شهر بیرمنگام به چه صورت هستش.البته برای یک زندگی درویشانه...
    قانونا برای نشون دادن پرینت حساب به سفارت ، علاوه بر شهریه ،همون 800 پوند برای 9 ماه ولی عملا برای زندگی دانشجویی با فرض گرفتن اتاق در خونه مشترک ، حدود 600-650 پوند در ماه.
    ویرایش توسط Javadmotamed : May 5th, 2014 در ساعت 07:04 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharaha نمایش پست ها
    من همزمان با مسترم این جا کار کردم. به این قصد نیومدم که بیام و کار هم بکنم اما شرایطی پیش اومد که مجبور شدم. همون طور که دوستان گفتن اصلا کار آسونی نیست. غیر ممکن نیست اما خیلی سخته. من شانس آوردم و کاری که پیدا کردم تو دانشگاه بود و برای همین حقوقش یه کم از کارهای دیگه بیشتر بود. با وجود این که اجازه کار ۲۰ ساعت در هفته ست من خودم رو هلاک که می کردم بیشتر از ۱۵ ساعت در هفته نمی تونستم کار کنم. دوران امتحانات هم که کار تعطیل. وقت من همیشه از بقیه دانشجوها کم تر بود و چون انگلیسی زبان اولم نبود باید بیشتر تلاش می کردم. خوشبختانه به خوبی و خوشی گذشت اما مطمئنا اگر کار نمی کردم تو درسم بهتر عمل می کردم. البته پشیمون نیستم چون اولا چاره ای نداشتم و ثانیا چون کار تو دانشگاه بود موقعیت های دیگه ای هم برام ایجاد کرد. خوش شانس بودم من!
    سلام..من پستتون رو خوندم و اگر امکان داره چند تا سوال داشتم ازتون:
    راستش چند وقتیه که فکر رفتن به انگلیس به سرم زده ،من روم (ایتالیا) درس خوندم و برا مستر دقیقا شاخهً که می‌خوام فقط تو انگلیس پیدا می‌شه..راستش اولش به خاطر هزینه‌های زیاد پشیمون شده بودم اما حالا به فکر افتادم شهریه رو اگر بتونم کمی‌ ازشون تخفیف بگگیرم از بابام بخوام که پرداخت کنه ، اما میمونه هزینه زندگی اونجا که نمیتونم خیلی‌ رو کمک خانواده حساب کنم .. شما گفتید تو دانشگاه کار کردید می‌خواستم ببینم کمی‌ می‌شه بیشتر توضیح بدید دقیقا چه کاری بوده..می‌خواستم بدونم می‌شه به همچین کارهایی‌ امیدوار بود که برا ما هم پیدا بشه یا نه..شهری که من می‌خوام برم کرنفیلد هست و فکر کنم کمی‌ از لندن ارزنتر باشه...پیشاپیش سپاسگزارم

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somi1983 نمایش پست ها
    راستش چند وقتیه که فکر رفتن به انگلیس به سرم زده ،من روم (ایتالیا) درس خوندم و برا مستر دقیقا شاخهً که می‌خوام فقط تو انگلیس پیدا می‌شه..راستش اولش به خاطر هزینه‌های زیاد پشیمون شده بودم اما حالا به فکر افتادم شهریه رو اگر بتونم کمی‌ ازشون تخفیف بگگیرم از بابام بخوام که پرداخت کنه ، اما میمونه هزینه زندگی اونجا که نمیتونم خیلی‌ رو کمک خانواده حساب کنم .. شما گفتید تو دانشگاه کار کردید می‌خواستم ببینم کمی‌ می‌شه بیشتر توضیح بدید دقیقا چه کاری بوده..می‌خواستم بدونم می‌شه به همچین کارهایی‌ امیدوار بود که برا ما هم پیدا بشه یا نه..شهری که من می‌خوام برم کرنفیلد هست و فکر کنم کمی‌ از لندن ارزنتر باشه...پیشاپیش سپاسگزارم
    سلام معمولا کار دانشگاهی
    بستگی داره
    کار در رستوارن - کافی - کتابخانه - تمیز کاری و ....
    به نظر من چند ماه اول را روی کار حساب باز نکنید .
    کار کردن امیتازاتی داره و همان طور هم مشکلات خاص خود .

Senior Member km7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط somi1983 نمایش پست ها
    به هیچ وجه بدون پشتوانه مالی اقدام به تحصیل در انگلیس نکنید. ممکنه به راحتی کار پیدا کنید اما ممکنه پیدا نکنید. هیچ تضمینی نیست. در طول دوره مستر، کارکردن بسیار سخته چرا که حجم درسها زیاده و شما به عنوان یک دانشجوی تمام وقت، باید وقت بیشتری برای مطالعه بگذارید. اگر نمیتونید هزینه هاتون رو تامین کنید، پیشنهاد من اینه که درس خوندن توی انگلیس رو از گزینه هاتون حذف کنید. یا حداقل یک پلن B برای خودتون داشته باشید که اگر نتونستید کارمناسبی پیدا کنید، به اون رجوع کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران

سلام، من برای ارشد دانشگاه لیدز پذیرش دارم ، البته یه ارشد هم تو رشته عمران از ایران دارم . چند تا سوال .1. محله خوب برای اجاره خونه و هزینش (من وهمسرم) 2. خانوم من داره اینجا آرایشگری مدرک میگیره میتونه اونجا کار پیدا کنه ؟ درامدش حدودا چقدره ؟ 3. هزینه زندگی برای کسی که تهران نسبتا راحت زندگی می کرده چقدره ( مثلا ماهی یکی دو بار تفریح) 4. امکان فاند بعد از شروع هست؟ 5. ارز دانشجویی بالاخره راه اقتاده یا نه ؟ ممنون میشم بچه ها جواب بدند

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman98 نمایش پست ها
    سلام، من برای ارشد دانشگاه لیدز پذیرش دارم ، البته یه ارشد هم تو رشته عمران از ایران دارم . چند تا سوال .1. محله خوب برای اجاره خونه و هزینش (من وهمسرم) 2. خانوم من داره اینجا آرایشگری مدرک میگیره میتونه اونجا کار پیدا کنه ؟ درامدش حدودا چقدره ؟ 3. هزینه زندگی برای کسی که تهران نسبتا راحت زندگی می کرده چقدره ( مثلا ماهی یکی دو بار تفریح) 4. امکان فاند بعد از شروع هست؟ 5. ارز دانشجویی بالاخره راه اقتاده یا نه ؟ ممنون میشم بچه ها جواب بدند
    من جواب سوالایی که میدونم رو میگم. 2- فکر نمی کنم مدرک ایران برای اونجا معتبر باشه اما اگه کارشون خوب باشه میتونن مشغول بشن. در مورد درآمدش دقیق نمی دونم ولی فکر نمی کنم بتونه مشکل خاصی رو حل کنه. 3- برای یه زندگی خوب برای دونفر باید چیزی حدود 1200-1500 پوند در ماه در نظر بگیرید. 4- به هیچ وجه! 5- تا اونجایی که من خبر داشتم بچه ها با پیگیری تونستن بگیرن. فکر می کنم هنوز هم اوضاع به همین شکل باشه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

دوستان، من قصد دارم برای یک دوره یکساله مسترز به همراه همسر و فرزند 8 ساله م سپتامبر 2014 به انگلستان برم.
    طبق مطالعه من از مطالب مندرج در سایت سفارت (صفحات 126 و 128 پی دی اف)، برداشت من از مقدار مبلغی که باید در حساب بانکی برای پرداخت هزینه زندگی در خارج لندن نشون بدم از این قراره:
    خودم: 820 پوند
    همسرم: 460 پوند
    فرزندم: 460 پوند
    مجموعاً 1740 پوند که باید برای 9 ماه محاسبه بشه، که در میاد 15660 پوند.
    ممنون میشم اگر دوستان محبت کنند و این مطلب رو تایید یا تصحیح کنند.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط zabanamooz نمایش پست ها
    دوستان، من قصد دارم برای یک دوره یکساله مسترز به همراه همسر و فرزند 8 ساله م سپتامبر 2014 به انگلستان برم.
    طبق مطالعه من از مطالب مندرج در سایت سفارت (صفحات 126 و 128 پی دی اف)، برداشت من از مقدار مبلغی که باید در حساب بانکی برای پرداخت هزینه زندگی در خارج لندن نشون بدم از این قراره:
    خودم: 820 پوند
    همسرم: 460 پوند
    فرزندم: 460 پوند
    مجموعاً 1740 پوند که باید برای 9 ماه محاسبه بشه، که در میاد 15660 پوند.
    ممنون میشم اگر دوستان محبت کنند و این مطلب رو تایید یا تصحیح کنند.
    سلام

از لحاظ قانونى مشكلى ندارد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

سلام
    من دانشجوی دکتری هستم و برای فرصت مطالعاتی 9 ماهه از دانشگاه بیرمنگهام پذیرش گدفته ام. خواستم بدونم با ماهی 750 پوند میشه زندگی کرد؟ در ضمن من مجرد هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)