صفحه 97 از 119 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در انگلستان

هومن جان
    ممنون می شوم اگر راهنمایی بکنید
    من یک پذیرش به همراه سالی 18000 پوند فاند از دانشگاه بیرمنگهام گرفتم که 16000 پوند باید برای شهریه بدم حالا می خواستم بدونم اگر بخوام در بیرمنگهام یک سوییت مستقل ( با سرویس و آشپزخانه ) اجاره کنم با کلیه قبوض و هزینه خوراک و پوشاک ( من زیاد آشپزی بلد نیستم وتقریبا بیشتر باید بیرون غذا بخورم) چقدر باید پیش بینی مالی بکنم

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

سلام
    کسي از دوستان هستن که برسيتول زندگي کنن? هزينه زندگي براي يک زوج به طور متوسط جقدر هست?
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ShirinShirin نمایش پست ها
    سلام
    کسي از دوستان هستن که برسيتول زندگي کنن? هزينه زندگي براي يک زوج به طور متوسط جقدر هست?
    ممنون
    سلام
    بین 800 تا 1000 پوند

سلام
    دوستان کسی دانشگاهی رو میتونه به من معرفی کنه که برای صدور CAS پیش پرداخت نخواد ؟ یا اگر احتیاج به پیش پرداخت هست مبلغش خیلی پایین باشه ؟
    من میخوام منچستر زندگی کنم و با نامزدم ازدواج کنم اما یکی از شرکتهای مهاجرتی که بظرم کارشون خوبه به من گفت اول دانشگاهی اقدام کن که پیش پرداخت کمتری داشته باشه تا برسی به انگلستان و بعد اونجا با نامزدت ازدواج کنی . بعد میتونی دانشگاهت رو عوض کنی .... در حال حاضر از دانشگاه سالفورد پذیرش گرفتم ولی از من پیش پرداخت 4400 پوند خواسته که میترسم اگه به اونجا برسم موقع ثبت نام مقداری از مابقی هزینه دانشگاه رو هم بخواد.به همین خاطر میخوام ترجیحا پیش پرداخت کمتری بدم
    و میتونید موسسه ای رو به من معرفی کنید که کارهای ویزا رو خوب و قوی انجام بده ؟

سلام
    پیدا کردن کار در حد کارگری ساده در رستوران یا فروشگاه تو لندن راحته یا خیلی باید گشت تا پیدا کرد؟ یعنی ممکنه تا چند ماه اول کار میدا نکنی ؟
    و سوال دیگه اینکه اصولا این جور کارها سابقه کاری میخواد ؟

سلام
    آگر من بورس بشم اجازه کار دارم یا نه؟
    همسرم چطور از اول بهش ویزای کار میدن یا نه اصلان نمیتونه کار کنه؟
    پس از پایان دوره دکتری میشه مقیم شد یا اجازه کار گرفت؟
    ممنون که به پاسخ های جواب میدین.ممنون

Junior Member

سلام دوستان

من تجربه زندگی خارج از کشور را ندارم دانشگاهی که قصد اپلای دارم ظاهرا فاند می ده. در مورد فاند شک دارم درست متوجه شدم یا نه ، آیا این فاند همه هزینه‌ها را پوشش می ده؟ مسکن و شهریه و زندگی؟؟ اگر آره واسه زندگی تو لندن کافیه؟ در چه حد؟ می شه مثلا خانه اجاره کرد یا اتاق و و در چه حد می شه خرج کرد.

ممنون

Successful candidates will receive the following financial support for 1.5 year:
    • Full funding for tuition fees
    • A stipend of £20,400 per annum to assist with living costs
    • A consumables fund of £2,000 per annum for 1 year
    ویرایش توسط afs_mrf : January 23rd, 2015 در ساعت 08:45 PM

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط afs_mrf نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تجربه زندگی خارج از کشور را ندارم دانشگاهی که قصد اپلای دارم ظاهرا فاند می ده. در مورد فاند شک دارم درست متوجه شدم یا نه ، آیا این فاند همه هزینه‌ها را پوشش می ده؟ مسکن و شهریه و زندگی؟؟ اگر آره واسه زندگی تو لندن کافیه؟ در چه حد؟ می شه مثلا خانه اجاره کرد یا اتاق و و در چه حد می شه خرج کرد.

ممنون

Successful candidates will receive the following financial support for 1.5 year:
    • Full funding for tuition fees
    • A stipend of £20,400 per annum to assist with living costs
    • A consumables fund of £2,000 per annum for 1 year
    بله با این توضیحاتی که اینجا گفته شده تمام هزینه ها پوشش داده میشه. ولی برای زندگی در لندن باید با قناعت پیش ببرید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

دوستان سلام،
    می خواستم بدونم هزینه های زندگی برای یک زوج در منچستر به چه صورت هست؟
    ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام ایا هزینه هایی که استاد به شرح زیر برای من نوشته کافی است برای زندگی در انگلستان و لطفا در مورد این هزینه توضیح دهید:
    The studentship covers the Home/EU fee only (which is £3,996 for the academic year 2015/16), plus a maintenance stipend at £16,057, for three years only. International candidates selected for interview would need to demonstrate that they can fund the difference in fees for each year of registration, which is currently £9,004 for academic year 2015/16. Please note that tuition fees are liable for increase for each year of study.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)