صفحه 98 از 119 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

سلام با سالی 1000 دلار برای هزینه زندگی و هزینه شهریه که ویو میشه از طرف دانشگاه برای دانشجوی بورسیه دانشگاه لیدرز انگلیس ایا امکان زندگی هست در لیدرز! ظاهرا اب و هوای خوبی هم داره

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام با سالی 1000 دلار برای هزینه زندگی و هزینه شهریه که ویو میشه از طرف دانشگاه برای دانشجوی بورسیه دانشگاه لیدرز انگلیس ایا امکان زندگی هست در لیدرز! ظاهرا اب و هوای خوبی هم داره
    سالی هزار دلار؟ یا ده هزار دلار؟
    هزینه زندگی دانشجویی یه چیزی بین 800 تا 1000 پوند درماهه. شاید بشه با ششصد هفتصد تا هم زندگی کرد ولی خب باید خیلی صرفه جویی بشه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

تشکر... منظورم 10 هزار پوند بود...
    نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    سالی هزار دلار؟ یا ده هزار دلار؟
    هزینه زندگی دانشجویی یه چیزی بین 800 تا 1000 پوند درماهه. شاید بشه با ششصد هفتصد تا هم زندگی کرد ولی خب باید خیلی صرفه جویی بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک-اپتیک و لیزر، دانشگاه شیراز

سلام دوستان خسته نباشید. من یک فرصت مطالعاتی شش ماهه از KING COLLEGE OF LONDON گرفتم. میخواستم بدونم هزینه زندگی متاهلی با یه پسر پنج ساله و هزینه تکنفری هر کدوم ماهیانه چقدر میشه ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاهی تو انگلیس برام پذیرش اومدهفقط دانشگاهش اینجرکه معلومه فقط اسکولارشیپ برای شهریه دانشگاه داره که استادم بهم گفته اونو بهت میدن ولی مشکل اینه که واسه هزینه زندگی امکانش هست که TAبهم بده گفته 6 ساعت توهفته بهت میدم به نظرتون با ماهی 800الی 900پوند درماه میشه زندگی کرد؟؟البته باهمسرمم هستم و فقط یکی این TAرو داره ولی خب هزینه خونه و این چیزا تقریبا مشترکه و زیاد مهم نیست به نظرتون چه کار کنم؟؟

Member keivan68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق شریف / کنترل

سلام دوستان
    در مورد هزینه های زندگی متاهلی در شهر بریستول سوال داشتم. در پست های قبلی دیدم که دوستانی همین سوال رو مطرح کردن و جواب هایی بین 800 تا 1100 پوند در ماه بهشون داده شده. چون به نظرم اومد جواب ها به صورت تقریبی و توسط دوستانی داده شده که در بریستول زندگی نکردن، میخواستم مطرح کنم اگر دوستی اینجاست که تجربه زندگی در این شهر رو داشته و میتونه راهنمایی کنه، لطفا بگه. سوالاتی در مورد خود شهر هم دارم.

BS & MS: Sharif EE/Control Theory&Robotics/iBT:101/GRE:323(V153,Q170)n
    Currently a PhD student of Electrical Engineering at Iowa State University

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مورد هزینه های زندگی متاهلی در شهر بریستول سوال داشتم. در پست های قبلی دیدم که دوستانی همین سوال رو مطرح کردن و جواب هایی بین 800 تا 1100 پوند در ماه بهشون داده شده. چون به نظرم اومد جواب ها به صورت تقریبی و توسط دوستانی داده شده که در بریستول زندگی نکردن، میخواستم مطرح کنم اگر دوستی اینجاست که تجربه زندگی در این شهر رو داشته و میتونه راهنمایی کنه، لطفا بگه. سوالاتی در مورد خود شهر هم دارم.

خب شاید کسی از بریستول اینجا فعال نیست. توی فیس بوک چند تا صفحه مال بچه های ایرانی در بریستول هست. برید اونجا بپرسید بهتر جواب میگیرید حتما.
    اون 800 تا هزار دلار تقریبا برای همه شهر ها جز لندن صدق میکنه یکم کمتر یا بیشتر. البته 800 برای متاهلی کمه. من همون میگم 1200 احتمالا بشه.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

سلام به همگی

من از دانشگاه Brunel لندن، برای شرکت در طرح پژوهشی "تغییرات اقلیمی" اتحادیه اروپا، افق 2020 ، طرح PRIDE به عنوان Ph.D. Researcher پذیرش گرفتم. طبق مصوبه کنسرسیوم اتحادیه اروپا(که برای من هم ایمیل شده) قراره ماهی 3775 یورو (قبل از هر گونه کسری برای مالیات و غیره) و 600 یورو هزینه رفت و آمد (این طرح با 8 تور آموزشی در بیش از 10 مؤسسه و دانشگاه اروپا شامل :بوخارست، اوترخت، لیدن، گیسن، برمن، باکو، استانبول، برستول، ریدینگ و... برگزار می شه که ESR ها باید در این محل ها حضور داشته باشند) بهم حقوق بدهند.

سؤالی که دارم این است:حدود 4000 یورو در ماه، برای زندگی در انگلستان کافی است؟

علیک سلام
    اینی که شما میگی یه چی تو مایه های همون فاندهای ماری کوری هست.
    بعد از کسر مالیات و بیمه و غیره یه چیزی حدود ماهی 2000 پوند (یکم بیشتر) در ماه حقوق دریافت میکنی که خیلی بیشتر از هزینه هات هم هست. فقط باید حواست باشه که حقوق رو سه سهال بهت میدن و دکترا اکثرا سه سال و نیم تا چهار سال طول میکشه که باید برای سال اخرت از اول پس انداز کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    سلام به همگی

من از دانشگاه Brunel لندن، برای شرکت در طرح پژوهشی "تغییرات اقلیمی" اتحادیه اروپا، افق 2020 ، طرح PRIDE به عنوان Ph.D. Researcher پذیرش گرفتم. طبق مصوبه کنسرسیوم اتحادیه اروپا(که برای من هم ایمیل شده) قراره ماهی 3775 یورو (قبل از هر گونه کسری برای مالیات و غیره) و 600 یورو هزینه رفت و آمد (این طرح با 8 تور آموزشی در بیش از 10 مؤسسه و دانشگاه اروپا شامل :بوخارست، اوترخت، لیدن، گیسن، برمن، باکو، استانبول، برستول، ریدینگ و... برگزار می شه که ESR ها باید در این محل ها حضور داشته باشند) بهم حقوق بدهند.

سؤالی که دارم این است:حدود 4000 یورو در ماه، برای زندگی در انگلستان کافی است؟

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

قرار شده طبق برنامه دقیقا سر سه سال دفاع کنیم. البته من آدم صرفه جویی هستم و همیشه 20 درصد درآمدم را پس انداز می کنم.

یک سؤال دیگر:

ماه اول که وارد لندن میشوم، تا قبل از این که حقوق بگیرم، متوسط چقدر هزینه دارم؟ لازم است که مبلغی با خودم بیاورم؟ و چقدر؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)