صفحه 99 از 119 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1186

موضوع: هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

سلام
    بچه ها کسی هست اینجا که در باره leicester university و خونه دانشجوییاش چیزی بدونه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-مخابرات سیستم، دانشگاه تهران

سلام دوستان عزیز،

بنده واسه PhD موفق شدم scholarship بگیرم از دانشگاه imperial college. هر ماه تقریبا 1400 پوند می دن واسه خرج و مخارج. سوال بنده اینه، با توجه به موقعیت imperial college تو لندن آیا این هزینه کافی هست واسه زندگی؟ خدودا هزینه ماهانه واسه ی زندگی دانشجویی (در حد معمول) چقدر میشه؟

با تشکر

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmohiri نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،

بنده واسه PhD موفق شدم scholarship بگیرم از دانشگاه imperial college. هر ماه تقریبا 1400 پوند می دن واسه خرج و مخارج. سوال بنده اینه، با توجه به موقعیت imperial college تو لندن آیا این هزینه کافی هست واسه زندگی؟ خدودا هزینه ماهانه واسه ی زندگی دانشجویی (در حد معمول) چقدر میشه؟

با تشکر
    ببینید که بورستون شامل چیزای دیگه مثل خوابگاه و بن غذا میشه؟ با 1400 میشه زندگی رو پیش برد ولی سخته. برای لندن حداقل باید 1800-2000تا رو در نظر گرفت.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

Question زندگی در لندن

سلام به همگی

من با دانشگاه برونل لندن به عنوان پژوهشگر قرارداد بستم (هفته پیش قرارداد با پست برام اومد و امضا کردم و دوباره با پست ارسال کردم) البته قبلش مراحل پذیرش و پر کردن فرم و دو تا مصاحبه با اسکایپ هم داشتم. توی قراردادم دستمزدم سالی 36 هزار پوند و خورده ایه. از فاندهای ماری کوری حساب میشه و قراره سر سه سال دفاع کنم. محل زندگی قراره توی Uxbridge و نزدیک دانشگاه باشه (فرم هایی که برام فرستادند و پر کردم با عنوان Univesrsity Research Staff بود.) استاد راهنما یا مدیر مستقیمم بهم اطمینان داده که بیشتر از 2 هزار پوند در ماه بهت دستمزد می دن.

تنها سؤالی که برام باقی مونده ( و اتفاقا هیچ کسی از دانشگاه هم بهش جواب نمیده) هزینه زندگی در ماه اول در لندن و بدون در نظر گرفتن مکان زندگیه.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : زندگی در لندن

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    سلام به همگی

من با دانشگاه برونل لندن به عنوان پژوهشگر قرارداد بستم (هفته پیش قرارداد با پست برام اومد و امضا کردم و دوباره با پست ارسال کردم) البته قبلش مراحل پذیرش و پر کردن فرم و دو تا مصاحبه با اسکایپ هم داشتم. توی قراردادم دستمزدم سالی 36 هزار پوند و خورده ایه. از فاندهای ماری کوری حساب میشه و قراره سر سه سال دفاع کنم. محل زندگی قراره توی Uxbridge و نزدیک دانشگاه باشه (فرم هایی که برام فرستادند و پر کردم با عنوان Univesrsity Research Staff بود.) استاد راهنما یا مدیر مستقیمم بهم اطمینان داده که بیشتر از 2 هزار پوند در ماه بهت دستمزد می دن.

تنها سؤالی که برام باقی مونده ( و اتفاقا هیچ کسی از دانشگاه هم بهش جواب نمیده) هزینه زندگی در ماه اول در لندن و بدون در نظر گرفتن مکان زندگیه.
    میشه ریز هزینه زندگی دانشجویی رو به این صورت گفت:
    حمل و نقل بستگی داره کدوم منطقه باشید و به کجا بخواهید برید از 0 تا 150 پوند بدون در نظر گرفتن تخفیف دانشجویی
    خرج خورد و خوراک روزی به نظر من 8-9 پوند یه کم هم زیاده ماهی 250 بگیرید
    موبایل و تلفن و اینترنت میتونید با ماهی 20-30 تا چیز خوب بگیرید
    هزینه های قبض و اینا اگه مسکن حله پس ندارید
    هزینه های لباس و اینا ماهی حداقل 50-60 بذارید
    200 پوند بذارید برای روزهای اول که خرجهای پیش بینی نشده زیاده
    پس حدود 500-550 کافیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng Bachelor

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    میشه ریز هزینه زندگی دانشجویی رو به این صورت گفت:
    حمل و نقل بستگی داره کدوم منطقه باشید و به کجا بخواهید برید از 0 تا 150 پوند بدون در نظر گرفتن تخفیف دانشجویی
    خرج خورد و خوراک روزی به نظر من 8-9 پوند یه کم هم زیاده ماهی 250 بگیرید
    موبایل و تلفن و اینترنت میتونید با ماهی 20-30 تا چیز خوب بگیرید
    هزینه های قبض و اینا اگه مسکن حله پس ندارید
    هزینه های لباس و اینا ماهی حداقل 50-60 بذارید
    200 پوند بذارید برای روزهای اول که خرجهای پیش بینی نشده زیاده
    پس حدود 500-550 کافیه

سلام دوست عزیز
    من می خوام واسه ارشد از دانشگاه های انگلستان پذیرش بگیرم
    هزینه زندگی و خوراک و پوشاک و.. رو که فرمودین میشه با 500-550 راه انداخت
    با کار دانشجوییم که حدودا 600-700 تا میشه درآورد.
    فقط یه بحث می مونه شهریه ها برای ارشد فنی مهندسی به طور میانگین چه میزانه؟
    میشه با کار دانشجویی همه ی هزینه ها از قبیل شهریه و زندگی رو تامین کرد؟ یا حتما باید ساپورت مالی داشت؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط peimoon نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من می خوام واسه ارشد از دانشگاه های انگلستان پذیرش بگیرم
    هزینه زندگی و خوراک و پوشاک و.. رو که فرمودین میشه با 500-550 راه انداخت
    با کار دانشجوییم که حدودا 600-700 تا میشه درآورد.
    فقط یه بحث می مونه شهریه ها برای ارشد فنی مهندسی به طور میانگین چه میزانه؟
    میشه با کار دانشجویی همه ی هزینه ها از قبیل شهریه و زندگی رو تامین کرد؟ یا حتما باید ساپورت مالی داشت؟
    با تشکر
    شما اصلا رو کار دانشجویی در زمان ارشد حساب نکنید. درسها خیلی فشرده هستند و درنتیجه خیر باید رو منابع مالی دیگه حساب کنید. شهریه هم حدود 12-14 هزار پوند.

Junior Member

سلام. در دانشگاههای انگلیس و از جمله دانشگاه منچستر به یه دانشجوی دکترا ماهانه چقدر حقوق داده میشه؟ و آیا شهریه هم باید داد برا دوره دکترا؟ آیا با این حقوق میشه دو نفری زندگی کنن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mnfk نمایش پست ها
    سلام. در دانشگاههای انگلیس و از جمله دانشگاه منچستر به یه دانشجوی دکترا ماهانه چقدر حقوق داده میشه؟ و آیا شهریه هم باید داد برا دوره دکترا؟ آیا با این حقوق میشه دو نفری زندگی کنن؟؟
    دانشگاه های انگلیس مثل المان و اسکاندیناوی و اینا نیستند که همه دانشجویان دکترا حقوق داشته باشند. شهریه یه دانشجوی بین المللی سه چهار برابر دانشجوی انگلیسی هستن (16000 تا 20000 پوند در سال و شاید بیشتر، بسته به رشته و دانشگاه) و حقوق هم بهتون نمیدند. مگر اینکه شما اسکالرشیپ بگیرید که اونم انواع مختلف داره. یکی ممکنه فقط هزینه زندگی به شما بده. یه اسکالرشیپ دیگه ممکنه قسمتی یا همه شهریه رو بپردازه و بعضی ها هستن همه هزینه ها رو میدن (فول فاندن به قولی) و البته بین اینها هم کم و زیاد داره.

Junior Member

سلام دوستان
    از دانشگاه لیورپول برای دوره دکترا پذیرش گرفتم. متاستفانه استاد می گه از بدو ورود هزینه هام رو نمی تونه بده و باید حداقل ترم اول رو خودم پرداخت کنم. می خواستم بدونم کسی راجع به هزینه های زندگی تو لیورپول اطلاعی داره؟ یه زندگی بسیار ساده مد نظرم هست.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)