صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 32 , از مجموع 32

موضوع: پذيرش دررشته نجوم يا آسترونومي در آمريكا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش دررشته نجوم يا آسترونومي در آمريكا

بله من اشتباه کردم که از کلمه ی نجوم استفاده کردم و یه سرچ کوچیک کردم و فهمیدم زیرشاخه ی مدنظرم اسمش Planetology یا سیاره شناسی هست که از زیرشاخه های زمین شناسیه و البته همونطور که گفتم بعید میدونم توی ایران برای رشته ی ما روش کار کنن
    آیا شما اطلاعی دارین که وضع خارج از کشور چه طوریه ؟
    ممنون از وقتتون

پیش فرض پاسخ : پذيرش دررشته نجوم يا آسترونومي در آمريكا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mounesse نمایش پست ها
    بله من اشتباه کردم که از کلمه ی نجوم استفاده کردم و یه سرچ کوچیک کردم و فهمیدم زیرشاخه ی مدنظرم اسمش Planetology یا سیاره شناسی هست که از زیرشاخه های زمین شناسیه و البته همونطور که گفتم بعید میدونم توی ایران برای رشته ی ما روش کار کنن
    آیا شما اطلاعی دارین که وضع خارج از کشور چه طوریه ؟
    ممنون از وقتتون
    فرصت های شغلی تو زمینه نجوم و مشاغل وابسته اندک هست. منجمان یا در دانشگاه مشغول به کار هستند یا برای سازمانهایی مثل ناسا یا اسپیس ایکس کار می کنند.
    مدال آوران المپیاد نجوم در ایران معمولا رشته دیگری را دنبال می کنند بخاطر آینده کاری.
    این رشته ای که گفتید هم به ظاهر خیلی محدودتر از نجوم باشه. ما در نجوم با حرکت ماهواره ها و سفینه ها کار داریم. با اخترفیزیک و کیهان شناسی کار داریم.
    در کل اگر هدفتون فقط علم هست و آدم سخت کوشی هستید به شما توصیه می کنم مسیری که درنظر دارید را ادامه بدهید. در غیر این صورت دچار سرخوردگی خواهید شد.
    خیلی از مهاجران ایرانی که در زمینه علوم پایه تحصیل می کنند آخرش سر از مشاغلی مثل برنامه نویسی در می آورند.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)