نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: بهترين موقع براي رفتن به امريكا با توجه به تعطيلات كريسمس كي است؟؟

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض بهترين موقع براي رفتن به امريكا با توجه به تعطيلات كريسمس كي است؟؟

سلام دوستان
    من اگرچه هنوز پيك آپ نكرده ام و ممكنه كه باز هم ريكلير شم
    اما
    اصل را بر اين گذاشته ام كه ايشالله همه چي جور است
    حال اين سوال خيلي ذهنم را مشغول كرده با توجه به تعطيلات كريسمس بهترين موقع براي رفتن كي است؟ من علاقه اي به تنها بودن در تعطيلات ندارم لذا ترجيح مي دهم بيشتر ايران باشم لذا با اين پيش فرض چه چيزهايي را بايد مد نظر قرار بدهم مثلا اينكه خونه به راحتي فكر نكنم گير بياد چون همه هم تعطيلاتن؟؟ و .. ديگه چي؟
    HAPPINESS

پیش فرض پاسخ : بهترين موقع براي رفتن به امريكا با توجه به تعطيلات كريسمس كي است؟؟

سلام
    من فکر میکنم بهتر باشه از الان وضعیت محل سکونت خودتون رو مشخص کنید. معمولا" استاد یا مسوولین دانشگاه در این مورد بسیار به دانشجویان کمک میکنند.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترين موقع براي رفتن به امريكا با توجه به تعطيلات كريسمس كي است؟؟

سلام
    کجای آمریکا می خواهید بروید؟ اگر مثلا قصد نیویورک دارید و خوابگاه ندارید که حتما خیلی زودتر بیایید چون خانه پیدا کردن خیلی سخت است و وقت زیادی می برد.

بنظر من هم بهتره که از الان خونت رو معلوم کنی. اگه بشه که زودتر بیای که خیلی بهتره میتونی با محیط اشنا شی، وسیله بخری و از این جور چیزا.

مرسی از صاحب به خاطر سوال خوبش.

این سوال دغدغه من هم هست. کلا بچه هایی که الان اونورند میشه بگند آخرهای دسامبر یا اولای ژانویه، اصلا real state ها باز هستند برای خونه گرفتن؟

شهری که من دارم می رم نسبتا گرونه (لس آنجلس)، به خاطر همین ترجیح میدم خیلی هم زود اونجا نروم که بخوام هزینه اسکان رو هم بدم.

دوستان در پست های قبلی گفته بودن که بهتره از الان خونه رو معلوم کنیم. من دچار این مشکل هستم که خیلی ها هم بهم گفتن بیا اینجا خونه رو ببین بعدا ok کن.

مرسی

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط aaraam
    مرسی از صاحب به خاطر سوال خوبش.

این سوال دغدغه من هم هست. کلا بچه هایی که الان اونورند میشه بگند آخرهای دسامبر یا اولای ژانویه، اصلا real state ها باز هستند برای خونه گرفتن؟

شهری که من دارم می رم نسبتا گرونه (لس آنجلس)، به خاطر همین ترجیح میدم خیلی هم زود اونجا نروم که بخوام هزینه اسکان رو هم بدم.

دوستان در پست های قبلی گفته بودن که بهتره از الان خونه رو معلوم کنیم. من دچار این مشکل هستم که خیلی ها هم بهم گفتن بیا اینجا خونه رو ببین بعدا ok کن.

مرسی
    مطمئن نیستم ولی خیلی از این real estate شنبه و یکشنبه ها بازن احتمالا تو تطیلات هم باز باشن البته بهتره تحقیق کنین مثلا از اینترنت شماره چندتاشون رو دربیرین و تلفنی آزشون بپرسین.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

سلام، اورینتیشن من 6 ژانویه هستش..من مشکل خونه هم ندارم یکی از دوستام اونجاست برام میگیره ولی می خوام بعد تعطیلات برم...چون می ترسم دیر کلیرشم. به نظر شما بلیط تو بازه زمانی 3 تا 5 ژانویه گرون می شه؟اگه تفاوت قیمت زیاده بهترین موقع برای رفتن کیه؟

سلام دوست عزیز

من هم 6 ژانویه ...... اما چون دیفر کرده بودم ویزام تو این فرصت اومد. تاریخ شروع کلاستون کیه. بهتره زودتر اونجا باشید. من خودم قبل تعطیلات میرم...چون باید توOIS ریجیستر کنیم و بعد کلید آفیسمون رو میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh.m نمایش پست ها
    سلام، اورینتیشن من 6 ژانویه هستش..من مشکل خونه هم ندارم یکی از دوستام اونجاست برام میگیره ولی می خوام بعد تعطیلات برم...چون می ترسم دیر کلیرشم. به نظر شما بلیط تو بازه زمانی 3 تا 5 ژانویه گرون می شه؟اگه تفاوت قیمت زیاده بهترین موقع برای رفتن کیه؟
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)