صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: فارغ التحصیلان امیرکبیر که اپلای کردید مخصوصا کسانی که پارسال اپلای کردید؟

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیلان امیرکبیر که اپلای کردید مخصوصا کسانی که پارسال اپلای کردید؟

سلام
    خوب شماره آقای عباسی رو میتونی از تلفنخونه بگیری، اگه تو دانشگاهی 0 رو بگیر.
    من تمامی دانشگاه هایی که فرستادم مدارکم بررسی شد. هیچ دانشگاهیش state university نبود پس هیچ ایده ای راجع به اونا ندارم.
    کارنامه من هم دقیقا همون 2000 تومنی ها بود (پس زمینه آرم دانشگاه)، زمان ما رو خود کارنامه مهر نمیزدن و فقط رو پاکت بود، ولی این آخریا دیدم که رو کارنامه رو هم دارن مهر میزنن!
    میتونید ترکیبی هم کار کنید، همه این سوالاتتون رو میتونید از عباسی بپرسید! و لطفا وقتی جواب گرفتی بیا بزار اینجا تا آیندگان استفاده کنند.

شاد باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیلان امیرکبیر که اپلای کردید مخصوصا کسانی که پارسال اپلای کردید؟

من برای یه دانشگاهی باید مورد زیر رو بفرستم
    Official record of transcripts and copy of degree certificate
    باید مدرکم رو آزاد کنم و بعد ببرم دارالترجمه؟ در مورد ریز نمرات چطور؟ من ریز نمرات فارسی رو دارم
    اگه میشه در مورد روند کار در امیرکبیر توضیح بدید
    ممنون

Junior Member

سلام. اپلای از دانشگاه امیرکبیر سخت تره به نسب شریف و تهران؟ اگه بخوام برای ارشد مهندسی کامپیوتر اپلای کنم باید چه قسمتایی از رزومه م رو قویتر کنم تا شانسم نسبت به اونها بیشتر بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط sarv_zz نمایش پست ها
    سلام. اپلای از دانشگاه امیرکبیر سخت تره به نسب شریف و تهران؟ اگه بخوام برای ارشد مهندسی کامپیوتر اپلای کنم باید چه قسمتایی از رزومه م رو قویتر کنم تا شانسم نسبت به اونها بیشتر بشه؟
    سلام
    اصلا سختی و آسانی ربطی به دانشگاه نداره. من دوستانی دارم از دانشگاه شریف که دو ساله هیچ جا پذیرش نگرفتن و دوستی دارم از دانشگاه شهرستان که از دانشگاه رنک زیر 150 پذیرش گرفت.
    بستگی به خودت و توقعت داره و اینکه چقدر رزومه ات خوب باشه و چقدر با انگیزه پیگیر باشه و ناامید نشی و ریکام و نمره زبان و ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام
    اصلا سختی و آسانی ربطی به دانشگاه نداره. من دوستانی دارم از دانشگاه شریف که دو ساله هیچ جا پذیرش نگرفتن و دوستی دارم از دانشگاه شهرستان که از دانشگاه رنک زیر 150 پذیرش گرفت.
    بستگی به خودت و توقعت داره و اینکه چقدر رزومه ات خوب باشه و چقدر با انگیزه پیگیر باشه و ناامید نشی و ریکام و نمره زبان و ...
    فکر میکنم بیشتر تحت تاثیر جو باشه و اینکه امسال قبولی های شریف هم خیلی سختگیرانه بود این تصورو برام ایجاد کرد که اونجا خیلی سطح بالاتر و اصلا یه چیز دیگه ست ممنون از جوابتون خیلی متشکرم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)