صفحه 24 از 55 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    بچه ها هیش کسی از شرکت کیاسان کارتش را نگرفته ؟!!!! من اصفهان هستم و از این شرکت کارت را گرفتم..من چیکا کنم !!
    سلام دوست عزيز،

منم از شرکت کياسان (دفتر تهران) ويزا کارت بدون نام صادر شده از Royal Bank آذربايجان گرفتم، اين شرکت با مذاکراتی که کرده تونسته به اونايی که ويزا کارت با نام داشتن پولشون رو پس بده. بادفترشون تماس گرفتم 1 ماهه ميگن صبر کنيد برای شما هم اين کاری می کنيم که پولتونو پس بگيريد....شما کاری از پيش برديد؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم کنيد.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shoushouni نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز،

منم از شرکت کياسان (دفتر تهران) ويزا کارت بدون نام صادر شده از Royal Bank آذربايجان گرفتم، اين شرکت با مذاکراتی که کرده تونسته به اونايی که ويزا کارت با نام داشتن پولشون رو پس بده. بادفترشون تماس گرفتم 1 ماهه ميگن صبر کنيد برای شما هم اين کاری می کنيم که پولتونو پس بگيريد....شما کاری از پيش برديد؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم کنيد.
    نه.منم آخرین باردیروز باهاشون تماس گرفتم و گفتن که صبر کنید ! هنوز از طرف آذربایجان برای کارتهای بی نام دستوری نیومده ! گفتن بانک آذربایجان پروسه بازپرداخت پولها را تا ماه اول سال 2014 ادامه میده ! این عینا حرف مدیر عامل این شرکته بود !یعنی صبر کنید !! یا الان آزاد میشه یا یه سال دیگه !

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

این کارت هدیه ها جریانش چطور میشه که ما باطل کردیم ؟ اونا با نام محسوب میشه دیگه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shoushouni نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من از شرکت کياسان ويزا کارت بدون نام صادر شده از Royal Bank آذربايجان گرفتم، اين شرکت با مذاکراتی که کرده تونسته به اونايی که ويزا کارت با نام داشتن پولشون رو پس بده. بادفترشون تماس گرفتم 1 ماهه ميگن صبر کنيد برای شما هم اين کاری می کنيم که پولتونو پس بگيريد....دوستان کسی هست مشکل منو داشته باشه؟ ميشه منو راهنماطی کنيد؟ ايا ميشه شرکت واسطرو مجبور کرد پولو بده؟
    ممنونم
    لطفا منبع خبرتون رو بگيد من خودم کارت با نام از کياسان گرفتم و هر روز هم در حال پيگيري هستم ولي هنوز خبري نيست!!!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaz نمایش پست ها
    لطفا منبع خبرتون رو بگيد من خودم کارت با نام از کياسان گرفتم و هر روز هم در حال پيگيري هستم ولي هنوز خبري نيست!!!
    دوست عزیز...ظاهرا شرکت کیاسان تلفن و مشخصات بچه ها را گم کرده که بهشون اطلاع بده !! زود بهشون بزنگید و بگید...مدیرعاملش به من دیروز گفت که دارندگان کارتهای با نام الان دارن موجودیشون را با مراجعه به باکو میگیرن راحت !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    دوست عزیز...ظاهرا شرکت کیاسان تلفن و مشخصات بچه ها را گم کرده که بهشون اطلاع بده !! زود بهشون بزنگید و بگید...مدیرعاملش به من دیروز گفت که دارندگان کارتهای با نام الان دارن موجودیشون را با مراجعه به باکو میگیرن راحت !
    من خودم باکو بودم هيچ خبري نيست!!!!

Junior Member

خبر بسيار مهم::::
    Azerbaijan’s non-residents begin receiving compensation on deposits in bankrupt Royal Bank
    Baku, Fineko/abc.az. The Azerbaijan Deposit Insurance Fund (ADIF) started paying compensations to country’s non-residents who had deposits in Royal Bank (RB) OJSC, whose banking license was revoked on 13 July by the Central Bank of Azerbaijan, and which declared bankrupt on 25 July by the court.
    The ADIF informs that for 35 days from the beginning of compensation payment (1 August 2012) 1,162 RB depositors received compensation in the amount of AZN 11.7 million. At that, 1,080 residents were paid AZN 8.3 million, $3.09 million and EUR 68,000. In turn, 82 non-residents of Azerbaijan received AZN 213,000, $781,000 and EUR 60,000.
    Payment of compensations will last until 20 July 2013. According to ADIF estimates, 7,067 RB depositors will receive AZN 14.658 million. Compensation payments were carried out by Bank Respublika, Muğanbank and AG Bank, drawn by the Fund as agents.
    Earlier up to 2,500 Iranian depositors of Royal Bank raised the question of the fate of their money and the fraud committed by RB together with payment systems Visa Inc and MasterCard.

پس از پيگيري من و يکي از دوستان و فشار visa به آذربايجان نتيجه بخش شد
    ما ايراني ها اگه از حق و حقوقمون اطلاع داشته باشيم همه کاري می تونیم بکنیم

اين خبر ده دقيقه قبل در خبر گذاري درج شد
    http://abc.az/eng/news_11_09_2012_67910.html
    ویرایش توسط vahidbaz : September 11th, 2012 در ساعت 10:55 AM

خوب اين كه نگفته پول ايراني ها را پس مي دهند

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaz نمایش پست ها
    خبر بسيار مهم::::
    Azerbaijan’s non-residents begin receiving compensation on deposits in bankrupt Royal Bank
    Baku, Fineko/abc.az. The Azerbaijan Deposit Insurance Fund (ADIF) started paying compensations to country’s non-residents who had deposits in Royal Bank (RB) OJSC, whose banking license was revoked on 13 July by the Central Bank of Azerbaijan, and which declared bankrupt on 25 July by the court.
    The ADIF informs that for 35 days from the beginning of compensation payment (1 August 2012) 1,162 RB depositors received compensation in the amount of AZN 11.7 million. At that, 1,080 residents were paid AZN 8.3 million, $3.09 million and EUR 68,000. In turn, 82 non-residents of Azerbaijan received AZN 213,000, $781,000 and EUR 60,000.
    Payment of compensations will last until 20 July 2013. According to ADIF estimates, 7,067 RB depositors will receive AZN 14.658 million. Compensation payments were carried out by Bank Respublika, Muğanbank and AG Bank, drawn by the Fund as agents.
    Earlier up to 2,500 Iranian depositors of Royal Bank raised the question of the fate of their money and the fraud committed by RB together with payment systems Visa Inc and MasterCard.

پس از پيگيري من و يکي از دوستان و فشار visa به آذربايجان نتيجه بخش شد
    ما ايراني ها اگه از حق و حقوقمون اطلاع داشته باشيم همه کاري می تونیم بکنیم

اين خبر ده دقيقه قبل در خبر گذاري درج شد
    http://abc.az/eng/news_11_09_2012_67910.html
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

Junior Member

يکي از علتهايي که ما اسممون توي ليست بيمه نبود خارجي حساب شدن براي بانک مرکزي بود
    اما با توجه به قانون جديد بيمه شامل افراد خارجي هم شد
    و از امروز شروع به باز پرداخت حسابهاي سپرده نمود
    البته فکر کنم اين شامل کارتهاي تراول نشه
    قبل از هر چيز بايد با agbank و يا دو بانک ديگه تماس بگيريد اگه تو ليست جديد ارسال شده توسط اديف بوديد بعدش بريد باکو
    اديف در باکو به ما گفت بيمه شامل افراد خارجي نميشه!!!

سلام

من يادم چند نفري رفته بودن باكو و مي گفتن شماره حساب موجود ولي به اسم يك نفر ديگه است خوب حالا اگه ما بريم اونجا شماره حساب به اسم يكي ديگه باشه كه مشكل هنوز باقي مانده چون مدارك با مستندات اونجا نمي خونه درست مي گم؟ لطفا كسايي كه رفتن و مستقيما صحبت كردن نظر بدن
    فایل اول جون 2010 - فایل دوم اكتبر 2010 -ارسال به انكارا- وضعيت اين پروسس تاريخ اين پروسس 20 مارچ 2011 -مدیکال 23 می2013 به همراه اپدیت فرمها و سوی پیشینه -پاس ریکوست 8 می به همراه تمدید یک ساله مدیکال
    لندینگ کلگری 17 جولای 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)