صفحه 1 از 55 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 547

موضوع: پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - KNToosi University of Tech

پیش فرض پیگیری مشکل ویزا کارت های آذربایجان و همكاري جهت پس گرفتن موجودی كارت ها

سلام

من در ATM های دوبی این کارت VISA که موسسه توسعه بهم داده بود رو چک کردم . هیچ کدوم پول ندادند بهم . الآن بیشتر از 1 ماه و نیم هست کار نمی کنه !!

پیش فرض پاسخ : آیا بانک های ایرانی هم ویزا کارت ارائه میدهند ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rosaitemai نمایش پست ها
    سلام
    من در ATM های دوبی این کارت VISA که موسسه توسعه بهم داده بود رو چک کردم . هیچ کدوم پول ندادند بهم . الآن بیشتر از 1 ماه و نیم هست کار نمی کنه !!
    دوستان من در 1-2 هفته اخیر از ویزا و مستر کارتهای موسسه توسعه در آلمان و ایتالیا استفاده کردم که نتیجه اش را اینجا می نویسم:
    طبق تجربه من کارتها کاملا شانسی عمل میکنن. من در atm های مختلف هم مستر و هم ویزا را امتحان کردم. گاهی پول میدادن و گاهی نه. البته 60% موارد atm مربوطه جواب میداد: invalid card. please contact your bank.
    به تعداد محدود تونستم باهاش خرید با pos در فروشگاهها کنم. متاسفانه خرید اینترنتی مثلا خرید بلیط هواپیما اصلا امکانپذیر نبود. نکته دیگه اینکه من فکر میکنم کارتهای رویال بانک آذری کلا مشکل دارن چون یکی از دوستان من که مستر کارد بانک تجارت تحت پوشش رویال بانک را گرفته بود هم کاملا شرایط من رو داشت
    به نظر میرسه این کارتهای رویال بانک با تمام بانکهای بین المللی اتصال برقرار نمیکنن. و یکروز ممکنه کار کنن و روز بعد با همون شرایط نه!
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    دوستان من در 1-2 هفته اخیر از ویزا و مستر کارتهای موسسه توسعه در آلمان و ایتالیا استفاده کردم که نتیجه اش را اینجا می نویسم:
    طبق تجربه من کارتها کاملا شانسی عمل میکنن. من در atm های مختلف هم مستر و هم ویزا را امتحان کردم. گاهی پول میدادن و گاهی نه. البته 60% موارد atm مربوطه جواب میداد: invalid card. please contact your bank.
    به تعداد محدود تونستم باهاش خرید با pos در فروشگاهها کنم. متاسفانه خرید اینترنتی مثلا خرید بلیط هواپیما اصلا امکانپذیر نبود. نکته دیگه اینکه من فکر میکنم کارتهای رویال بانک آذری کلا مشکل دارن چون یکی از دوستان من که مستر کارد بانک تجارت تحت پوشش رویال بانک را گرفته بود هم کاملا شرایط من رو داشت
    به نظر میرسه این کارتهای رویال بانک با تمام بانکهای بین المللی اتصال برقرار نمیکنن. و یکروز ممکنه کار کنن و روز بعد با همون شرایط نه!
    تایید میشه

خوب آقا من با کارت ویزای موسسه توسعه از ای تی ام دانشگاه پول میگرفتم ... از فروشگاه خرید می کردم ... الان دقیقا همون جاها حدود یک ماهه که این کارت کار نمی کنه ... زنگ زدم به شعبه ای که کارت رو گرفته بودم , گفتن مشخصات خودتون و کارت رو فکس کنید واسمون (دقت کنید میل هم نمیشه کرد , فقط فکس !) ... خلاصه حالا تا چی پیش بیاد ؟

نظرتون در مورد گزینه ی فرستادن کارتها به ایران و پس گرفتن پول چیه ؟ ... چند درصد موسسه هزینه کنسلی برمی داشت ؟ ... من ریال بهشون دادم و دلار 1226 تومان گرفتم همون موقع ... از این جهت ضرر زیادی نمی کنم اما می خوام بدونم پس دادنش بهتره به نظرتون یا صبر کنیم شاید فرجی بشه ؟
    به پیش شیخ زاسرار می فروش مگوی / که حرف راست به شیطان خیال نتوان گفت
    تو راست پنبه غفلت به گوش و من الکن / به گوش کر سخن از قول لال نتوان گفت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

اين مشكل براي تمام كارت هاي موسسه توسعه بوجود آمده يا براي كارت هايي كه براي ايراني ها صادر مي كنند پيش آمده؟
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط amiriz23 نمایش پست ها
    اين مشكل براي تمام كارت هاي موسسه توسعه بوجود آمده يا براي كارت هايي كه براي ايراني ها صادر مي كنند پيش آمده؟
    سلام
    من 4 روز پیش با کارت پارسیان (تاجیکستان) ابنترنتی خرید کردم و شد.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

كارت پارسيان از كدام بانك تاجيكستاني صادر شده؟
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط amiriz23 نمایش پست ها
    كارت پارسيان از كدام بانك تاجيكستاني صادر شده؟
    Sodirat Bank of Tajikistan
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_pooya نمایش پست ها
    نظرتون در مورد گزینه ی فرستادن کارتها به ایران و پس گرفتن پول چیه ؟ ... چند درصد موسسه هزینه کنسلی برمی داشت ؟ ... من ریال بهشون دادم و دلار 1226 تومان گرفتم همون موقع ... از این جهت ضرر زیادی نمی کنم اما می خوام بدونم پس دادنش بهتره به نظرتون یا صبر کنیم شاید فرجی بشه ؟
    شما تا یک ماه قبل از مهلت انقضای کارتتون وقت دارین که بهشون اطلاع بدین و پولتونو با کسر 10% پس بگیرین. به نظر من تا اون موقع صبر کنین و هر بار امتحانش کنین. اینکه بتونین بجای پس گرفتن ریال ارز بگیرین باهاش خب مسلما خیلی بهتره
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    شما تا یک ماه قبل از مهلت انقضای کارتتون وقت دارین که بهشون اطلاع بدین و پولتونو با کسر 10% پس بگیرین. به نظر من تا اون موقع صبر کنین و هر بار امتحانش کنین. اینکه بتونین بجای پس گرفتن ریال ارز بگیرین باهاش خب مسلما خیلی بهتره
    متأسفانه مجوز فعالیت رویال بانک آذربایجان توسط بانک مرکزی آذربایجان لغو شده است :
    بهتر است هر چه سریعتر با موسسه توسعه تماس بگیرید تا در مورد تسویه حساب یا انتقال به بانک ثالث اقدام کنند.

صفحه 1 از 55 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)